Šampūns zirgaspēks!

Sveikas, cik noprotu šampūns zirgspēks tiek ražots Krievijā..

Gribēju pajautāt varbūt esat lietojušas un kādas atsauksmes dodat?

Pladies :)

32 Atbildes

Lasīju, ka labs, bet ne ilgstošai lietošanai, jo veicina matu izkrišanu Neizlēmīgs

Vai es ar labprāt šito nopirktu un izmēģinātu

tas ir katram jaizmegina, ir labs. Kupli,forsi mati. Mammai atkal nepatik, liekas cieti. Kada kurammatu struktura. Es to visu laiku lietoju :) zviegt un auzas est neesmu sakusi:) ka smejas mans virs :)

Man vīram paziņa ļoti bieži kaut ko ved no krievijas un tad nu es iedomajos varbut sho pameginat.. bet ja izkriit mati :O :D

man nekrit, viss kartiba, uz pavasari mati var krist jo vitamini truks,ne sampuna del! kupli, dzivigi mati. Tante ar meitu jau 2 gadu lieto, nesudzas.

Bet tur ir sampuns un kodicionieris 2in1 vai ari atseviskas pudeles, redzeju bija ta parasta pudele ar brunu shilti un tada zila iepakojumaa .

es ar labpraat pamēģinaatu :)) vai ir kaada, kura iegaadaajas un varētu arī citaam piedaavaat? :)) 

Arii es pameeginaatu:) Kur var dabuut?Montin,lai tas viira pazina ved tik surp!:))

> Gita

man nekrit, viss kartiba, uz pavasari mati var krist jo vitamini truks,ne sampuna del! kupli, dzivigi mati. Tante ar meitu jau 2 gadu lieto, nesudzas.

Kur viņus var iegādāties? Tikai caur kādu, kas ved no Krievijas? 

Man personīgi nepatika, likās , ka mati stīvi un prasījās vēl kaut ko klāt lietot.

bet tas jau individuāli ;)

1 - 10 no 32