Šampūns zirgaspēks!

Sveikas, cik noprotu šampūns zirgspēks tiek ražots Krievijā..

Gribēju pajautāt varbūt esat lietojušas un kādas atsauksmes dodat?

Pladies :)

32 Atbildes

Maneja mamma pirka shampunu zirga astei veterinaraja aptieka,bet arsti dermatologi nerekomende tos pirkt,ir tagad musu veikalos Beta redzeju pardodas skaitas zirga speks ap 3-4 eiro -pirku,man nepatik,mati ka salmi palika

Labots 11.02.2015 18:50

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

Maneja mamma pirka shampunu zirga astei veterinaraja aptieka,bet arsti dermatologi nerekomende tos pirkt,ir tagad musu veikalos Beta redzeju pardodas skaitas zirga speks ap 3-4 eiro -pirku,man nepatik,mati ka salmi palika

to ko jus pirkat par 3-4 eiro nau tas sampuns, vins saucas SILA LOSADI un maksa 3-4 eiro.Bet krevijas sampuns par kuru mes te runajam maksa pari 20 eiro un saucas LOSADINAJA SILA.

Tie ja,tos reklame krievijas parraides profesionalos salonos lieto shos shampunus,un es gaju uz frizetavu man mazgaja matus ar shadu shampunu. bet es jau esmu atradusi savejo,kas der maniem matiem

Sveika, jau mēnesi lietoju šo šampūnu un matu masku. Iegādājos to Krievijā katru aptuveni par 10eiro. Esmu ļoti apmierināta, mati palikuši pakļāvīgāki vairs nepūkojas un mata struktūra mainījusies ļoti krasi. Esmu ļot apmierināta! 

Manā pilsētā Beta veikalā ir,šampūns un maska matiem.Nopirku lietoju šad tad,mati spīd,bet man ātri taukojās.Krievu kosmētika man jau sen patīk.Kapēc vaag pārmaksāt?Labs šampūns par labu cenu!

Neiesaku))

Ja protams viss kas razots psrs un krievija labs,vienkarsi smiekli nak..

Audzejam pasas visadas zalites un turam bites,tad varam uzsplaut citu tautu kosmetikai ha

Sis sampuns pie mums  pardodas tikai aptieka cena ap 20 eur un saucas LOSHADINAJA SILA, meitenes NEJAUCIET ar letajiem ko tirgo veikala tam ir cits nosaukums

Sis sampuns pie mums  pardodas tikai aptieka cena ap 20 eur un saucas LOSHADINAJA SILA, meitenes NEJAUCIET ar letajiem ko tirgo veikala tam ir cits nosaukums

> Aelita Miluka

Arii es pameeginaatu:) Kur var dabuut?Montin,lai tas viira pazina ved tik surp!:))

elit.lv ir sis sampuns

21 - 30 no 32