FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atgriežoties pie publicētā... pārdevēja Svesaisskupsts

Citāts no svesaisskupsts

Ta ir bet sabildet drebes sada stavokli...varat salidzinat kadas krasainas pardodu un kadas ir vinai saliktas...arprats vienkarsi...nepatik nepamatoti ielikta negativa atsauksme...tas ir briesmigi...

Lielāku nekaunību šajā portālā neesmu redzējusi - pārdevēja pircējam saliek pakā vecas lupatas un pēc tam pati portālā "mazgājās tīra un balta". Viņa sevi aizstāvot ir aizmirsusi uzrakstīt dažas būtiskas detaļas, par kurām vēlos informēt. Es ieliku sludinājumu, ka pērku meiteņu drēbes uz 116/122cm- šī pārdevēja atsaucās, ka viņai esot daudz "labi saglabātas" drēbes uz šo izmēru. Palūdzu atsūtīt bildes- pārdevēja sabildēja dažas- labākās, atsūtīja un teica, ka kopā esot apmēram 45-50 vienības. Vienojāmies, ka pērku visas pa 30 eiro.

Saņemot sūtījumu jau tani pat dienā uzrakstiju, ka esmu vīlusies par saņemto paku- solīto 45-50 gab. vietā saņēmu 30-35 lietas, no kurām:

1) daļa neatbilst prasītam  izmēram, atsūtītas uz 104, 110 un 140;

2) daļa pleķainas, ko arī uzreiz pateicu, ka metamas ārā;

3) citas izirušas

Pērdevēja lepni atbildēja, ka atskaitīšot 5 eiro, jo pleķus tak var izmazgāt. Samierinājos ar to, jo cerēju, ka pleķus tiešām varēs izmazgāt. Sakarā ar bērnu slimošanu uzreiz to neizdarīju, bet kad biju pārmazgājusi visas drēbes, sapratu, ka visi pleķi savās vietās. Griezos pie pārdevējas ar savu sāpi, ka no saņemtām lietām reāli izmantojamas tikai 12gab. No sākuma saruna vedās daudz maz cilvēcīgi, līdz pārdevēja piesolīja vēl 5,40 eiro, lai es sūtot visu atpakaļ. (Laba ideja - būs ko iesmērēt nākošai pircējai). Tādam risinājumam nepiekritu, jo uzskatu, ja pusi drēbes sūtu atpakaļ, tad man arī puse samaksātā nauda jāsaņem atpakaļ.

No pārdevējas panesās apvainojumi, ka es esot slima, es gribot izkrāpt no viņas naudu u.t.t. Varat apskatīt manās atsauksmēs ko viņa nekaunējās uzrakstīt! Sākās pārdevējas meli, ka viņa esot ielikusi 46 drēbes, pati esot skaitījusi un visas apskatījusi. Esot vēl papildus man ielikusi cepurīti, kad uzjautāju: "Kādu cepurīti, jo tādu savās acīs neesmu redzējusi?"- no pārdevējas iestājās klusums.

Ja jau reiz pati esot visu pakojusi un apskatīji, kā tad man pakā nokļuva 104 vai 140 izm. drēbes???

Apskatot vakar forumā rakstīto sapratu, ka es neesmu vienīgā, kas uz viņu uzķērusies pērkot preces vairumā. Pārdevēja bērnu drēbes sludinājumā neliek (ar dažiem izņēmumiem), jo pašai tak būtu tādas drēbes kauns fotogrāfēt un  likt pārdošanā.

Tagad saprotu pārdevējas taktiku- piesola vairākas lietas par vienu summu, saliek maisā visu kas mājās lieks, neskatoties ne uz izmēriem, ne pleķiem.

Šeit varat apskatīt cik "labā stāvoklī" es drēbes saņēmu:

http://fotki.lv/lv/lienuks35/960252/   parole:123

Vienkārši paliek pretīgi lasīt, ka pārdevēja var "mazgāties balta un tīra", nekaunās vēl pazemot pircēju.

12.02.2015 12:21

> Saulīte (arī mainos)

> svesaisskupsts

> Dana

> svesaisskupsts

> LindaNaumova

> svesaisskupsts

> anny

Pati arī esmu pārdevusi vairumā - bet tiešām superīgas drēbītes.. kuras ir perfektā stāvoklī.. un par draudzīgu cenu, labāk lai tiek kādam kam tas vajadzīgs, nekā stāv skapī gadiem ilgi! 

Tieši tā,ir daudz mammas kas tā pērk,kāda jēga salikt drēbes katru pa 1€ vai 2€,ka labāk pārdodu vairumā,un katra drebite izmaksā 0.60 centus.

Jau otro dienu mazliet pasekoju sim lidz,bet tik ta lai zinatu ar ko nekontakteties,un citu meitenu viedoklus,jo tie mums katrai atskiras.Man ar sakuma katras bodi sava sludinajuma,entas lapas un sludinajumi,kurs vinus skirstis,tapec saliku visu 2 komplektos,varbut kadai tiesi vajag.

Piekritu ari Danai.Man ar sodien del sis situacijas kas tiek skalota jau otro dienu,ta te nepatik,ka gribas begt prom.

Arī man gribas beigt,bet ne šādi liekoties vainigai...ar atsauksmēm apmainijamies,publiski paziņojam pārējām lietotājam...Nu ko vēl vajag?vai tad nevar noslēgt šo situāciju?Man spēka vairs nav te ņemties...Tieši ar šo konkrēto situaciju

Vai tad pati so situaciju neuzsaki?

Ja uzsāku,ar padomu lūgšanu...ko darīt?Bet nu ka nekādīgi nevaram ar pircēju nokārtot šo lietu,un dēļ tā tieši spēka vairs nav...

Tev divas dienas vajadzēja padomus prasīt divās tēmās?

Atvaino, bet radās iespaids, ka vienkārši centies atmazgāt savu reputāciju (uz ko Tev protams bija tiesības) un arī otrai strīda pusei tādas ir.

p.s. neaizstāvu nevienu no pusēm, jo klāt nestāvēju un nezinu kā tur bija.

Ja lūdzu,jo doma bija atskaitīt naudu,bet kolīdz drēbes atpakaļ viņai vairs nebij ko sūtīt,tad aizdomājos...un lūdzu padomu,jo esmu šeit jau no paša sākuma,bet nav nācies saskarties ar šādu situāciju,un naudas izspiešanu...Interesanti un svarīgi bija uzzināt ka citas šī portāla lietotājas rīkotos mana vieta.

12.02.2015 12:25

> Dana

> svesaisskupsts

> Dana

> svesaisskupsts

> LindaNaumova

> svesaisskupsts

> anny

Pati arī esmu pārdevusi vairumā - bet tiešām superīgas drēbītes.. kuras ir perfektā stāvoklī.. un par draudzīgu cenu, labāk lai tiek kādam kam tas vajadzīgs, nekā stāv skapī gadiem ilgi! 

Tieši tā,ir daudz mammas kas tā pērk,kāda jēga salikt drēbes katru pa 1€ vai 2€,ka labāk pārdodu vairumā,un katra drebite izmaksā 0.60 centus.

Jau otro dienu mazliet pasekoju sim lidz,bet tik ta lai zinatu ar ko nekontakteties,un citu meitenu viedoklus,jo tie mums katrai atskiras.Man ar sakuma katras bodi sava sludinajuma,entas lapas un sludinajumi,kurs vinus skirstis,tapec saliku visu 2 komplektos,varbut kadai tiesi vajag.

Piekritu ari Danai.Man ar sodien del sis situacijas kas tiek skalota jau otro dienu,ta te nepatik,ka gribas begt prom.

Arī man gribas beigt,bet ne šādi liekoties vainigai...ar atsauksmēm apmainijamies,publiski paziņojam pārējām lietotājam...Nu ko vēl vajag?vai tad nevar noslēgt šo situāciju?Man spēka vairs nav te ņemties...Tieši ar šo konkrēto situaciju

Vai tad pati so situaciju neuzsaki?

Ja uzsāku,ar padomu lūgšanu...ko darīt?Bet nu ka nekādīgi nevaram ar pircēju nokārtot šo lietu,un dēļ tā tieši spēka vairs nav...

Nepubliski novienojaties ko var darit situacijas labosanai, cilveki tomer esam nevis merkaki.

Cik tur tas drebes bija pasas zinat, izdalat summu cik sanak katra konkreta lieta no kopejas summas.

Tas, kas nav izmests sarekinat cik sanak, lai suta atpakal to skaitu un Tu atgriez to summu par neizmesto un viss. Abas apmierinatas, dzivojat talak.

Publiska velas mazgasana nedos nekadu rezultatu.

Vai tad ja nopirkšu kleitu uz balli,veikalā...un teiksim sabojātu,uztaisītu pleki vai uzplestu...Vai tad pēc 2 nedēļām man veikals ņemtu ko tādu atpakaļ?Tā būtu tīrāka cilvēku izmantošana un nekaunība...Vai Jūs pati ņemtu apģērbu atpakaļ pēc tāda laika?Protams Jums ir savs viedoklis,bet iedomājaties sevi mana vieta...Ilgs laiks pagajis

12.02.2015 12:25

Es nebiju tā, kas publiski sāka "mazgāties tīra un balta"- pārdevējai vienkārši izteicu savu sašutumu par tik nekvalitatīvām drēbēm, bet viņai nebija kauns mani nosaukt pa slimu un krāpnieci, publiski taisnoties, ka viņa tādas drēbes nav sūtījusi, es esot pati samērējusi, izārdījusi u.t.t. Būtu kaut brīdi nokaunējusies un atvainojusies, bet sāka pīties savos melos, ka ārā vairs nevarēja tikt.

Šo ierakstu veicu, lai pabrīdinātu citus neiesaistīties šādos darījumos.

Jauku dienu, tēma tiek slēgta!Aci miedzošs

41 - 43 no 43

Tēma slēgta