FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Randiņi Andelē

Daudzas no mums ir pievienojušas favorītiem, vai vismaz noskatījušas pērles tepat, skapī. Būtu jauki ja pārdevējas, kas sestdien dosies uz Ķīpsalu, pieteiktos šeit, un pircējas zinātu, ka kārotais būs apskatāms, apčamdāms un nopērkams klātienē. Varbūt pat "aizkadrā" iegūts telefona numuriņš. Nezinu, vai pati tikšu, bet mana skapja saturs būs Andelē.

Veiksmīgas medības visām Skūpsts

26 Atbildes

Ja man izdosies atrast kādu brīvu biļeti ,arī es piedalīšos,kaut vēl līdz šim rītam šķita,ka nevēlos piedalīties.

Arī būsu Andelē :)

Ja kādai ir īpašas vēlmes, sūtiet privāti, lai ņemu līdzi, jo visas mantas koferī nesalīdīs..

Apsveru domu iet kā pircēja, saraksts jau galvā top. :D

> Janeta

Ja man izdosies atrast kādu brīvu biļeti ,arī es piedalīšos,kaut vēl līdz šim rītam šķita,ka nevēlos piedalīties.

Tiko redzēju viņu mājas lapā 2 brīvas vietas, jo šodien līdz 21 ir jāiegādājas biļetes tirgotājām, un var jau kāds arī atteikties un nenopirkt.

Es pardomaju n nepiedalisos. Bet aizbrauksu paluret,kas tur ir!:) 

Ja nu kada velas - var pie reizes ari ar mani sarunat,ka aizvedu apcamdit kadu lietinu.;) 

> Aiga S Akcija!

> Janeta

Tiko redzēju viņu mājas lapā 2 brīvas vietas, jo šodien līdz 21 ir jāiegādājas biļetes tirgotājām, un var jau kāds arī atteikties un nenopirkt.

Liels paldies! Tikko sarunāju ar atverskapi meiteni jau par biļeti,fantastiski! :)

Es arī būšu ar savām lietiņām :)

ne gluži pa tēmu,bet cik jūs parasti iztērējat andelē mandelē?nu tad ja nav konkrēta mērķa ko pirkt.iešu pirmo reizi un gribas uzzināt kādas ir summas ko meitenes parasti tur iztērē?draudzene teica ka summas tur palielas lielākajai daļai un ka 100eiro noteikti jāņem.

> uguntinja

ne gluži pa tēmu,bet cik jūs parasti iztērējat andelē mandelē?nu tad ja nav konkrēta mērķa ko pirkt.iešu pirmo reizi un gribas uzzināt kādas ir summas ko meitenes parasti tur iztērē?draudzene teica ka summas tur palielas lielākajai daļai un ka 100eiro noteikti jāņem.

Ka kurā reizē atrodas pērkamais. Nekad neesmu iztērējusi pāri 50€, t.i., netērēju vairak kā pārdodu ;D

Bet nu, ja ietu kā pircēja, drošības pēc paņemtu visu naudu, ko esmu gatava tur tērēt, jo lielāka škrobe ir tad, ja pietrūkst nevis paliek pāri ;)

nja,tā kā esmu riktīgs humpalrūķis tad jāņem visi iekrājumi :D

1 - 10 no 26