FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Randiņi Andelē

Daudzas no mums ir pievienojušas favorītiem, vai vismaz noskatījušas pērles tepat, skapī. Būtu jauki ja pārdevējas, kas sestdien dosies uz Ķīpsalu, pieteiktos šeit, un pircējas zinātu, ka kārotais būs apskatāms, apčamdāms un nopērkams klātienē. Varbūt pat "aizkadrā" iegūts telefona numuriņš. Nezinu, vai pati tikšu, bet mana skapja saturs būs Andelē.

Veiksmīgas medības visām Skūpsts

26 Atbildes

Ne par temu,bet...ja nu....

Ceru,ka te atradisies pieredzejusakas maminjas,kas ir piedalijusas Andele ka pardevejas...Kur Jus iegadajaties teiksim tos pakaramos un lielaka problema,kur kada veikala atrast piemerotu galdu,jo ir doma piedalities Andele Kids,jo sakrajusas loti  daudz puisu drebes,bet taka uztraucos,ka visu saorganizet un noorganizet,vel apsveru domu  par piedalisanos,ka ari vai tas atmaksajas,jo pati vienmer esmu tikai bijusi pircejas loma un  vienmer esmu loti apmierinata arieguto...meitenes,ludzu padalaties...paldies...

Cik maciņš atļauj,tik jāņem,jo nav jau viss uzreiz jāiztērē.:)

> uguntinja

ne gluži pa tēmu,bet cik jūs parasti iztērējat andelē mandelē?nu tad ja nav konkrēta mērķa ko pirkt.iešu pirmo reizi un gribas uzzināt kādas ir summas ko meitenes parasti tur iztērē?draudzene teica ka summas tur palielas lielākajai daļai un ka 100eiro noteikti jāņem.

Taka man pasai ir daudz drebes. Neieperku gluzi to, ko nevajag. Bet vienozimigi meitene, kurai butu mazak drebes majas nopirktu vairak.:) Es pate nekad virs 25 eur neesmu izterejusi. 

> Elīna Šteinerte

Ne par temu,bet...ja nu....

Ceru,ka te atradisies pieredzejusakas maminjas,kas ir piedalijusas Andele ka pardevejas...Kur Jus iegadajaties teiksim tos pakaramos un lielaka problema,kur kada veikala atrast piemerotu galdu,jo ir doma piedalities Andele Kids,jo sakrajusas loti  daudz puisu drebes,bet taka uztraucos,ka visu saorganizet un noorganizet,vel apsveru domu  par piedalisanos,ka ari vai tas atmaksajas,jo pati vienmer esmu tikai bijusi pircejas loma un  vienmer esmu loti apmierinata arieguto...meitenes,ludzu padalaties...paldies...

Vai veļas žāvējamais mājās nav? - perfekts galdiņš! :)

Un ja nopietni?Nav gan un drebes tik daudz,ka velas zavetajs neizturetu...Smejošs

Labots 12.02.2015 18:38

> Elīna Šteinerte

Un ja nopietni?Nav gan un drebes tik daudz,ka velas zavetajs neizturetu...Smejošs

Nu, drēbes karina uz kronšteiniem un galdiņam veļas žāvētaju. Sākumā aizņēmos no paziņas kartona salikao galdu, bet samērā maziņš un tā. Kopš atklāju veļasžāvētāju kā galdu, to vien tikai līdzi staipu. Ja nav skaidrs, tad runa ir par šādu - tikai jāapsedz ar kādu palagu vai citu audumu:

+ kronšteins

Arī es būšu andelē ar visu savu skapja saturu, tā kā, ja ir interese par kādām precēm - droši dodiet ziņu! :)

Paldies par padomu

Es arī būšu Andelē, ja kāda vēlās tikties, tad jautājiem pēc mana numura privāti - sarunāsim randiņu ;)

Būšu kā pircēja. Pēc iepriekšējas pieredzes saku - mīļās pārdevējas, neejiet prom! Ir cilvēki, kuri nāk uz beigām, kad vairs nav lielo masu, arī es tai skaitā. Septembrī daudzas vietas jau bija tukšas, kad sāku staigāt. Naudu par biļeti esat izturējušas,  pagaidiet vēl mazliet,  nav gluži tā, ka beigās nekas nenotiek :) 

11 - 20 no 26