FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai Jums ir negatīva pieredze ar Amway?

Daudzi cilvēki joprojam cenšas sasniegt to mērķi -biznesa virsotni caur kompaniju amway.Noteikti daudzi ari no Jums šadu pieredzi glaba pie sevis.Lai cik sapigi to atcerēties-ka Jūs tikat no ta lauka,cik ilgs laiks pagaja,kadus noslepumus  atšifrējat? Diskusija-pieredžu apmaiņai.Smaidīgs

59 Atbildes

No veļas pulveriem varu ieteikt pirkt Vācijā ražotos - dāāāāudz reizes efektīgāki kā Polijā ražotais dārgais gals. Atklājām to no Vācijas atvedot +/- lētākos pulverus, izmēģinājumam, jo līdz galam neticējām, bet tie patiešām ir labāki kā LV standartprodukcija.
Pa dārgo ir Sky, pa normālām cenām var uzķert Prismā uz atlaidēm un specializētajos veikaliņos, kur no Vācijas ieved līdzekļus.

Par zobu pastām u.c. lietām nemācēšu komentēt.

Šodien 25.02 veicu pasūtījumu, ja kādam interesē droši rakstiet. 

Šodien-5% atlaide + Bezmaksas piegāde caur omniva Smaidīgs

> Ilze

> fon Raabe

> Liepa

Piekrītu, tam ka Amway produkti ir lēta, slikta sastāva krāmi. Diemzēl arī kaitīgi veselībai un dabai. Skumji, ka tos LV lieto.

Piem. Veļas pulveru sastāvs ir katastrofa- pārsniegtas visas normas! Ne velti legāļi to nevar tirgot! 100% Alerģijas attīstības risks, kaitējums savai veselībai un dabai, audumam nemaz nerunājot!  pie kam, cena tā pati , kas normālam pulverim. Parēķiniet koncentrācijas virsmaktīvajām vielām šajā un jebkurā veikla veļas mazgājamajā līdzeklī. Attieciga deva ( koncentrācija) - maksā to pašu un veiklā pat lētāk...

Zobu pastas ar sliktu  sastāvu un šokējošu  RDA indeksu. Tā sakot : vieglas smiltis zoba emaljai un prieks, ka darbs zobārstiem garantēts.

Sorry, ka ne par Amway teemu, bet radas jautajums vai ir sanacis papetit Neutral produkcijas sastavu? Jau gadu lietoju Neutral velas pulveri un dezodorantu. Loti patik, bet neesmu iedzilinajusies sastava.

Pētījumā netika iekļauts, bet sastaavs ir labs, es aŗī to lietoju! 

Labots 26.10.2018 12:13

Ko zinu par Amway un kāda ir mana pieredze:

Varbūt produkti nav tik šausmīgi ekstra, kā tas tiek pasniegts. Bet man ir jautājums, vai tad citu kompāniju ražotais ir tāds ''ekstra''? Visi tie mēsli, kurus pērkam vietējos veikalos... arī mēs tos iegādājamies. Jo nav citas izvēles.

Bet man patīk tas, ka tomēr šie produkti ir vismaz kaut nedaudz labāki. Salīdziniet kaut vai veļas pulverus, kas iegādāti mūsu veikalos ar tiem, kas iegādāti vecajā Eiropā. Atšķirība ir nenormāla.

Plus, kas man patīk visvairāk - par šo produktu lietošanu mums maksā.

Kāds šeit rakstīja par VID un nenomaksātajiem nodokļiem. Mēs paši, pārdodami nopirkto, nereģistrējamies VID. Ne jau kompānija to nedara. Mēs paši. Un ja kāds vēlas - kādēļ nereģistrējaties? Kas jums liedz to darīt?

Par slimībām, kuras it kā Amway produktu izraisītas - iekopējiet lūdzu linkus, kur ir ārstu konsīlija vai VM paziņojums, ka ir tāda lieta. Jo tas apstrīd šīs produkcijas vispasaules atzinumu, kā vienu no labākajām, ar visiem tai piešķirtajiem, pie mums tā būtu zaļā karotīte, atzinumiem.

Neesmu nekur lasījusi, ka praktiski 60 gadu laikā, cik ilgi šie produkti ir vispasaules tirgū, kādam būtu no tiem kādas alerģijas vai vēzis vai kādas citas slimības. Lūdzu - esat lasījuši, esat informēti - atsviediet linkus. Es arī vēlos uzzināt.

Jo līdz pat šim brīdim mums ir bijuši tikai pozitīvi iespaidi, gan par šo kompāniju, gan par tās produkciju, gan atsauksmēm, gan lietotājiem.

Jā, ir lietas, kuras nepērkam, jo tās mums nepatīk. Ir lietas kuras pērkam un lietojam.

Bet naudu šeit pelna tikai tie, kuri ļauj saviem mentoriem sev palīdzēt. Nevis svēti tic ''viena tante teica'' variantiem.

Ir saprotams, ka vislielākās negācijas būs no cilvēkiem, kuri vienkārši nav sapratuši, kā tas notiek, un kādēļ viņiem to vajadzētu. Viņi ir apvainojušies uz visu pasauli par to, ka citiem sanāk, bet viņiem nē. Tādēļ arī tāda žults izgāšana. Mēs baidamies un ienīstam to, ko nesaprotam. Tas ir tikai normāli. Tā ir visiem.

Es patiesībā nevaru pateikt neko sliktu. Jā, pirmie 2 gadi ir pasmagi. Tas ir - ir jāstrādā. Ir jāstāsta plāni, ir jāmācās. Bet kurā darba vietā tā nav? Nu jau esmu atradusi ideālu veidu, ļoti vienkāršu (75-100eiro mēnesī un 3cilvēki), ar kuru viss izdodas. pus gada laikā. Un jau 6tajā mēnesī tava peļņa ir 2616 eiro. Protams, jāpaņem nost vēl nodokļi un vēl 50 eiro precei. Tātad uz roka paliks ap 2024 eiro. Kādus 200 iztērēsi semināriem, grāmatām, apmācībai, webināriem, ja vēlēsies (nav uzbāzta lieta), un tev uz rokas paliek ap 1800 eiro. 

Un šo summu turpmāk tev kompānija arī visu mūžu maksās. Jā un arī vēl taviem bērniem. Tikai un vienīgi tādēļ - ja tu pelnīsi pie viņiem, tad arī savus bērnus nesūtīsi rakt grāvjus, vai ne?

Tātad, pirmajā mēnesī piereģistrējot pie tevis 3 cilvēkus, protams tu saņemsi knapi 6 eiro. Bet būsi iztērējis 100. Uz preci. Otrajā - ap 36 eiro (rakstu ap, jo mums nav spiesta lieta tērēt 100 eiro. varam tērēt 20, varam tērēt 50, varam 350). Iztērēsi precei 96. Trešajā mēnesī - precei 54eiro. Alga 150. Ceturtajā precei 50, alga 740. piektajā - precei 50. Alga 2616. 

Rezultātā 5 mēn laikā būsi iztērējis rupji rēķinot 354 eiro. Nopelnījis 3550 eiro noapaļojot. Slikta peļņa? Patērzējot ar cilvēkiem? Nopērkot produktus, kurus pats vari lietot. Vai atdod bērnu namiem, piemēram...

Protams, arī šeit ir 1 nianse - ir jāstrādā. Un katram ir jābūt 3 cilvēkiem kuri pirks šo produkciju. Bet šos cilvēkus mums katram palīdz apmācīt un iegūt mūsu mentori un skolotāji. Tas arī viss. Tik vienn tā darba, tik vien tās problēmas. Tik vien izdevumu un naida.

Plus ir visādas atlaides, visādi bonusi, veicināšanas bonusi (piem kompānija var tev izmaksāt 10000usd par to, ka labi vadi (vai arī tavs mentors to dara) tavu grupu. Galvenais noteikums - neapstāties. 

Nodokļus maksājam visus. Varam veidot savas kompānijas un tirgot preci. Un visā pasaulē cilvēki tā dara. Arī latvieši. 

Bet latviešiem Latvijā ir vēži, izbirst zobi un sazin kas vēl pēc šīs produkcijas. Bet krieviem uc tautībām Latvijā tādu problēmu nav. 

Nu ja nevēlies lietot to produkciju pats, nu atdod citiem. Bet tevis un tavas grupas sapelnītā nauda paliks tev un tavai grupai.

Tā kā, ja vēlaties, lai apmācu jūs un jūsu cilvēkus, droši rakstiet. man par to maksā kompānija. Un labi maksā. Ja vēlēsieties, arī jums maksās tik pat labi, bet iespējams pat vēl vairāk. 

Papildināts 2018-10-26 12:10:09:

Tas, kuram nepatīk - kas tieši Tev manis rakstītajā nepatika?

Tas, ka mums (manā ģimenē, mūsu draugu, radu, paziņu, kolēģu, kaimiņu lokā nevienam) nav vēža? Vai tas, ka vēlos izlasīt par cilvēkiem, kuri ieguvuši šīs slimības no Amway produkcijas?

Vai tas, ka uzrādīju reālos izdevumus un reālo peļņu mazāk kā pus gada laikā?

Vai tas, ka esam vairāk kā apmierināti? Vai tas, ka paši lietojam šo produkciju. Maksājam visus nodokļus...

Kas tieši?

Pamato savu nepatiku. Jo ''viena tante teica'' variantus, kā arī garastāvokļa attieksmi es sen vairs nepieņemu. Tā mani vienkārši garlaiko un labumu man nenes nekādu.

Nez kāds ir ekonomiskais pamatojums svaigi uzcept profilu, lai iekomentētu 2.5 gadus vecu tēmu?

Interesanti būtu arī zināt, kāds ir ekonomiskais pamatojums uztraukties par to, ko kāds ir komentējis tik vecā, vai jebkurā tēmā. Vai par to, kad ir uzcepts kāds Jums pilnīgi svešs, Jūs neapraudošs, Jums nesvarīgs, Jūs neaizskarošs profils.

Es izteicu savu viedokli par tēmu. Jūs Adhara - par svešu profilu. Tātad - par Jums nezināmu cilvēku. Kādēļ?

Lai Jums jauka diena ;)

Par pašu Amway produkciju man negatīva pieredze nav, ar to viss kārtībā. Bet kad gadījās būt vienā no Amway semināriem un būt par liecinikieku  pūļa zombēšanai ar saukļiem un dīvainām lūgsnām, tas viss atgādināja sektu. Bet produkcija ok - lietoju zobu pastu, LOC.

to Adhara ➡ domāju, ka celt augšā vecu tēmu + taisīt profilu + tērēt laiku tāda palaga raktīšanai ir viennozīmīgi reklamēšanās un gaidīšana, kad uzradīsies kāds klients. Te arī nonākam pie ekonomiskā pamatojuma.

Ai, kā mums patīk spriest par citiem un mērīt visus pēc sevis.

Liekaties jau mierā. Kā tāds žagatu bars.

Domāju, šī saruna ir pabeigta. Tikai nākošreiz atcerieties, kāda ir tēma. Tad ar jums būs patīkami runāt. 

Lai jums jaukas brīvdienas. 

51 - 59 no 59