Atsauksmes par Andeli

Sveikas!

Tās, kuras bija 14.02. andele mandele pasākumā, Ķīpsalā un kurām ir iespaidi, un vēlme padalīties - jautājums tieši Jums - kā patika, kā veicās, vai izdevās vismaz daļēji atbrīvot skapi?

24 Atbildes

Nepiedalijos, jo domaju,ka neveiksies. Pate biju ka pirceja. Bet devos tikai uz beigu posmu. Neko tadu neatradu. Ja lets - vecs modelis. Ja jauns modelis - letak nopirkt veikala. Bet tiku pie vieniem auskariem un kurpem...

Labots 15.02.2015 21:46

Piedalījos kopā ar draudzeni,viņai šī bija pirmā Andele,abām diezgan patika. Par to,ko visvairāk pirka-tie noteikti bija aksesuāri,apavi,tos izpirka visus,cilvēki rindā stāvēja pie tiem un nevarēja sadalīt,kas,ko ņems. Drēbes pirka mazāk,bet peļņa normāla,bija vērts.

Pati izmetu vairākus apļus pa andeli,diemžēl neko nenopirku,baudīju tikai gardo ēdienu un perfektos dārzeņu smūtijus,ko tur piedāvāja.

Kā vienmēr - ļoti pozitīvs un ienesīgs pasākums. Super Skūpsts

Man arī patika, bet cilvēki pirka visu - gan kosmētiku, ko no saviem krājumiem paņēmu nelielos daudzumos, un gandrīz visu izķēra, gan drēbes.

Patīkams bija arī brīdis , kad te varēja vismaz 15 sludinājumus izdzēst pēc pasākuma :) 

un atradu perfekti skaistu topu, principa jaunu - tā kā pasākums izdevies.

Noskatīju arī somiņu (jaunu , ar visu birku),  bet izbrīnīja, ka meitene tirgoja par cenu, kāda tā ir veikalā..:)

Bišķi vīlos, jo šķiet joprojām biju pagājušās Andeles (kur iegādājos daaaudz visādu "pērļu") iespaidos un biju gaidījusi vismaz ko līdzīgu. Šajā iegādājos tikai vienu topu.. :/

Daudzas lietas bija tiešām bija tāds īsts humpalu variants- novazāts, izstaipīts..

Lietas kuras daudz maz "uzrunāja"- bija cenās ap 30 eiro..un tad jau jāsāk prātot..

Eah!

Labākā "pērle", ko pasākumā redzēju bija D&G hūdijs, pilnībā nenormāli novēlies, viss raupjš, ass un nepatīkams pieskarienam, kādu kauns būtu pa māju nēsāt, bet pārdošanā, jo D&G :D
Visādi citādi, šis pasākums bija daudz labāks par iepriekšējo - tiešam bija ko medīt, biju patīkami pārsteigta, manu skapi papildinājušas 3 pērles un džemperītis un viss kopā zem 20€ ^__^
Tiesa, nedaudz izbrīnīja tie daži stendi, kas bija redzami, ka no humpīšiem sabraukuši, kā arī labdarības busiņa straujā aizbraukšana - nepaspēju mantas noziedot.

Pirka tikai aksesuārus un kosmētiku, no apģērbiem tikai pāris, no apaviem tā pat, tā kā mājās nācās stiept praktiski visu to paši, ko uz Andeli, bet ieņēmumi salīdzinoši labi - bija daudz kosmētikas un aksesuāru :D

Cilvēku bija mazāk kā parasti, jo, (dāāā-āāā) bija Valentīndiena un normāli cilvēki humpalās pa tādiem "svētkiem" nevazājas :D

Piedalījos.

No drēbēm neko nenopirka, pārdevu dažus aksesuārus (kurpes, rotas, kosmētika). Ienākumi ļoti mazi.

Manuprāt, ir labākas un sliktākas pārdevēju vietas.

Pircēju pamaz, liekas ka ar katru andeli arvien mazāk cilvēku nāk.

Ēdināšanas zonā tiešām daudz gardumu.

Piedalos jau no laikiem kad tikko andele parādījās, un kaut kā pēdējās andelēs ir gājis tik slikti (ieskaitot šo pēdējo) ka nolēmu vairs nepiedalīties šajās lielajās andelēs, ja nu kādā kur dalībnieces ir ne vairāk kā 200.. Nezinu es vainoju pārāk lielo konkurenci, jo agrāk kad bija līdz 200 dalībniecēm, vienmēr gāja ļoti labi. (No otras puses lasu ka citām lieliski gāja, nevar jau saprast ko tie cilvēki meklē un kas viņiem patīk.)

It kā jau var būt arī tā, ka daļa no drēbēm ko tirgoju nav no lētā gala, bet tās ir arī lietas kas tiešām nebija lētas un Latvijā tās nevar nopirkt, tajā pat laikā ne jau visas lietas bija dārgas..Un cilvēki , es tajā skaitā, parasti meklē ko foršu un lētu - bet ir viens liels bet - ja es saskaitītu cilvēkus kas tiešām pienāca klāt manam stendam un sāka skatīties es domāju tas skaits būtu zem 50(un mans stends nebija pelēkos toņos)...tā kā iespējams ka vieta bija slikta, bet to diemžēl nebija iespēja izvēlēties.. Var jau būt arī slikts piedāvājums, bet ja godīgi daudzas lietas labprāt nemaz nepārdotu, jo patīk un ir aktuālas - vientkārši tas ka ātri viss apnīk, un gribās ko jaunu nopirkt..

Piedāvājums no citām pārdevējā, bija diezgan labs, salīdzinot ar citām reizēm, bet atkal tās lietas kas man patika maksāja no 20 eur un uz augšu.. Bet nu joprojām andele kā ideja ļoti patīk, tikai gribētu tādas kur mazāk pārdevējas.. Un ļoti patika arī special & cheap andeles, tajās parasti labi gāja, un šķiet tur bija mazāk dalībnieces..

Biju tālākajā stūrī, bet ļoti iepriecināja tas, ka vietas beidzot bija vairāk un varēja gan paelpot, gan normali "izplesties", ka pircējām ir arī vieta, kur pieiet pie kronšteina. Vieta gan bija no saucamajām sliktajām (tālajā stūra malā), bet, skatoties, kā tās, kas iepriekš bija iekārtojušās pie sākuma, patika pat labāk. Šausminājos par dažām, kurām kronšteinus vsp apskatīt nevarēja, kā saspiedušās kopā :(

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Biju tālākajā stūrī, bet ļoti iepriecināja tas, ka vietas beidzot bija vairāk un varēja gan paelpot, gan normali "izplesties", ka pircējām ir arī vieta, kur pieiet pie kronšteina. Vieta gan bija no saucamajām sliktajām (tālajā stūra malā), bet, skatoties, kā tās, kas iepriekš bija iekārtojušās pie sākuma, patika pat labāk. Šausminājos par dažām, kurām kronšteinus vsp apskatīt nevarēja, kā saspiedušās kopā :(

Jā, tas bija liels pluss! Vietas bija gana. Man no vienas puses trāpījās arī prātīga pārdevēja , kaut kā bez vārdiem abas salikām kronšteinus perpendikulāri, kā prasība, bet tā, ka gan viņas, gan manam varēja brīvi pieiet klāt un visu aplūkot. Iepriecina, ja blakus trāpās prātīgs cilvēks. 

1 - 10 no 24