FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Maziņā* atsaucies!!!

Meitene ar šādu niku atsaucies, cieni sevi un mani. Tev nosūtīju maiņai zaļus zābakus, bet tu man pretī neko nenosūt'ji. gaidu atbildi no tevis, jo nu jau profils dzēsts.

17 Atbildes

> LindaNaumova

> lienīte

Maiņai iesaku - es tā daru - 

Sarunājam ar otru cilvēku, ka viena otrai uz kontu pārskaitam 0.01 eur.

Tādā veidā ir vārds uzvārds un konta numurs - mazums ja nu kas :)

Super ieteikums!Aci miedzošs

++++

Citreiz ir komisijas maksa. Vieglak caur draugiem turpinat saraksti, jau ieprieks samekle iespejamos radiniekus, ja nu no dr.lv izdzesas. Ta vismaz es dariju.

uzticējos, jo bija vairāki labi komentŗi.

uz viņas nr. jau esmu aizrakstījusi.

Kāds telefona Nr? 

> iluta.nemme

Vai esi pārliecināta, ka meitene vainīga??? Varbūt nosūtīji viņai zābakus tādā kvalitātē, ka meitenei bija šoks? Smaidīgs

Šo spriedumu izsaku bastoties uz mūsu maiņu, kad iesmērēji man nevis žaketi, bet lupatu un vēl atteicies ņemt atpakaļ.

> Ilona

> iluta.nemme

Vai esi pārliecināta, ka meitene vainīga??? Varbūt nosūtīji viņai zābakus tādā kvalitātē, ka meitenei bija šoks? Smaidīgs

Šo spriedumu izsaku bastoties uz mūsu maiņu, kad iesmērēji man nevis žaketi, bet lupatu un vēl atteicies ņemt atpakaļ.

Redz kas atklajas. Bet tomēr ta pat meitenei bija jadod kada ziņa. 

Njā.. Kaut nu vis Tev atrisinātos un beigās savu sūtījumiņu saņemtu!!!

Lasu un lasu visādas krāpšanas.. Iepriekš tikai lasījusi biju, bet tagad arī mani piešmauca.

Tā teikt- iesmērēja.

Iegādājos mazlietotu somu, kura netaisās ciet. Meitene teica ka tas viņai neskaitās defekts, viņa ar tādu staigāja. Man gan tas liekas būtiski- un tad to vajadzētu pārdevējai uzreiz pateikt- kādī defekti ir .. Kā nekā mazlietota bija norādīta. Bet pat vēl nēsāšanas pleķi bija.

Laikam jau šie ir ziediņi.. Kas vispār te tikai nenotiek :(

Es cenšos cik tik varu būt godīga!! Arī ja kāda ko rezervē, tad gaidu līdz pēdējam un citai neatdodu. Jo zinu cik skumji ir ja pēkšņi tavu aizrunāto mantu kāda cita nopirkusi :( Arī tā man gadījās.

Cenšamies citiem nedarīt to kas pašai nepatiktu!!!

Lai visām sirsnīga komunikācija un tirgošanās :)

Pavasaris tuvojas- var just ka skapis sakustas :D :D Pircēji iepērkas, pārdevēji tirgojas un skapji papildinas ar interesantām lietiņām ;)

11 - 17 no 17