FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā izvairīties no krāpniecīnas

1) Pērkot vai pārdodot lietas maksātājs var būt tikai preces saņēmējs ( tas neļaus krāpniecībā izmantot 3.personu datus)

2) No sākuma ieskaitām norādītajā kontā 0.01 EUR norādot pircēja vārdu, uzvārdu, tel. nr, preci

3) Pārdevējam lūdzu atzvanīt uz maksājuma detaļās redzamajiem kontaktiem un apstiprināt darījumu, 

4) tikai pēc apstiprinājuma skaitām visu pārējo naudu kontā

5) Ja pārdevējs rada šaubas, lūdzam sūtīt preci uz pēcapmaksu. 

45 Atbildes

man personīgi tas dzeltenais pleķis ir bijis nebijis. esmu te jau no portāla pirmsākumiem, un neesmu izjutusi pēc tāda vajadzību.

arī pērkot tas man nav nekāds rādītājs,jo to var dabūt pa 5 eur. wow:D

> Ieva

man personīgi tas dzeltenais pleķis ir bijis nebijis. esmu te jau no portāla pirmsākumiem, un neesmu izjutusi pēc tāda vajadzību.

Skaidrs, ka iepērkoties nav vajadzība apstiprināties, ja esi godīga pircēja... tā vajadzīga pārdevējiem. Skatos, pēc atsauksmēm, ka biežāk tomēr iepērcies, 

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Santa Medne

> Evija

Domāju ka vajadzetu sakt ar to, ka jabut noteikumama ka jābut rakstitam nevis nikam bet  VĀRDAM UZVARDAM  ar savu bildi ( īsto). Tāda veida varetu ari parbaudit vai tads cilveks ar tadu vardu un uzvardu ir reals salidzinot ar fb vai draugiem.lv. 

Tiesi ta,man piemeram nav nekas slepjams,tapec godigi esmu noradijusi savu vardu,uzvardu,telefona nr.,adresi.Es domaju,ka tas daudz pasaka par cilveku.Un vel man ir ari orginala bilde,nevis kautkas stulbs,piedodiet,bet es to nesaprotu,varbut esmu parak naiva?

Tā ir Jūsu izvēlē, ievietot ari savu adresi. Manuprāt, tas neko jau īsti nepasaka. Te tak n -tās krāpnieces ar it kā reāliem vārdiem, uzvārdiem, reāliem konta numuriem, un?

Tas, ka redzu vārdu, vai niku nemaina manu viedokli. Mani interesē atsauksmes un tas, vai cilvēks tiekas klātienē, jo negribu, lai kāds nopērk kaut ko , kas beigās neder....un domāt, nez vai patiks...vai nē....dodu priekšroku tikai reālai tikšanās, kur ir pārliecība par darījumu. Vismaz līdz šim šāda taktika nav pievīlusi.

Labi,es varu Jums piekrist,bet lieta tada,ka diemzel ne visas var tikties klatiene,it seviski ja nedzivo Riga...tad atliek tikai sutisana.

> Beta

> Ieva

Skaidrs, ka iepērkoties nav vajadzība apstiprināties, ja esi godīga pircēja... tā vajadzīga pārdevējiem. Skatos, pēc atsauksmēm, ka biežāk tomēr iepērcies, 

es arī pārdodu, bet nelieku nevienai likt man atsauksmi. ja ieliek, tad ieliek, ja nē, tad nē.

es to visu uztveru mazliet vienkāršāk, jo runa ir par drēbēm, kas tomēr nav nekas ekskluzīvs :D

Nu diemžēl arī daudz pozitīvas atsauksmes neko nedod,lai citus apčakarētu un apsaukātu par stulbu un debīlu,par to diemžēl pārliecinājos.ja tā dāma man nesamaksās par sūtījumu,ierakstīšu publiski.

41 - 45 no 45