FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

smarźu oriģinalitàtes kritèriji

Meitenes, padalaties savà redzèjumà kàdi kriteriji jums skiet svarìgi nosakot ir smarźa oriģinala vai nav? Uzreiz saku, ka runa nav par visaadiem feromonu analogiem un acimredzamiem pakaldarinajumiem leeta paskata pudeliitees vai pat nedaudz izmainitu originalnosaukumu un aizdomigi zemaam cenàm, kad pat kakim skaidrs,ka feiks. 

Vienkarsi esmu saskarusies ar situaciju ka vairakas potencialas pircejas apshauba smarzu ìstumu TIKAI pec ta ka tas ir iegadatas interneta veikala nevis piem.Douglas,Stockmann utt. Nesen bija interesente,kura prasija pieradijumus.Tad nu bildeju  pudeliti no visaam puseem, kur redzami visi tie partijas, serijas numuri un izcelsmes valsts, shaja gadiijuma Francija. Nobildeju ari grezno kastiti kadaa tika pirkts viss komplekts, bet nu laikam neparliecinaju,jo lai gan izteica velmi tikties un pasmarzhot,bet piemetinaja, ka nu taja interneta veikala pirktaas diez vai bus originalas..Galu gala pieklajigi atteicu, jo jutu ka tiksanas varetu beigties ar zeme nomestu laiku, negribeju vilsanos ne vinai ne sev, jo labi zinu, ka smarzinas ir istas, pirktas gana dargi tacu otrs cilveks var but citaas domas uz ko protams vinam ir visas tiesibas. 

Tikai pabrinijos nez vai tad nu visi iet perk smarzas veikala ar krietni lielaku uzcenojumu,ja to pasu var iegadaties interneta veikalos leetak. smiekligi, ka vìram ir sho pasu smarzu viriesu variants kas tiesam ir pirkts veikala un salidzinot abu pudelisu apaksas informacija ir identiska.Tad jau pec tadas logikas viss ir feiks? veikala feiks netaa feiks SmejošsSmejošs kur tad lai peerk?Smejošs

8 Atbildes

nepirkt.smirdēt :D

Kaut kur iepriekš jau šī tēma ir bijusi, vari pameklēt.

Un - interneta veikalos maz ir oriğināla,  vairumă dažādas kvalitātes (reizēm pat izcili) pakaļdarinājumi. Bez tam ļoti daudzi brendi ir uzstādījuši nosacījumu (piem. Chanel, Versache), ka viņu produkciju drīkst pārdot tikai specializētajos veikalos un obligāti īpaši noformētos stendos, tad kāda vispār iespēja, ka Chanel oriğinālu atradīsi neta vekalā?

Uzmeklē Serenity diskusijas forumā, tur šī tēma diez gan apcilāta jau tika.

> Ieva

Pēc tava komentāra spriežot tās kas nepērk smaržas smird?

> Adhara

Kaut kur iepriekš jau šī tēma ir bijusi, vari pameklēt.

Un - interneta veikalos maz ir oriğināla,  vairumă dažādas kvalitātes (reizēm pat izcili) pakaļdarinājumi. Bez tam ļoti daudzi brendi ir uzstādījuši nosacījumu (piem. Chanel, Versache), ka viņu produkciju drīkst pārdot tikai specializētajos veikalos un obligāti īpaši noformētos stendos, tad kāda vispār iespēja, ka Chanel oriğinālu atradīsi neta vekalā?

protams, bet ja cilveks varetu atlauties pirkt super originalu no ipashiem stendiem, ko tad vins mekle pustuksas smarzas te Skapi ar nez kaadam prasiibaam Smejošs tas jau liekas amizanti.

> Aiga S Akcija!

> Ieva

Pēc tava komentāra spriežot tās kas nepērk smaržas smird?

pazīsti sarkasmu?

Labots 18.02.2015 23:39

es arī cenšos pirkt veikalos, jo tur tomēr lielāka iespēja, ka orģinālas, bet ari taa nav 100% garantija:), diemžēl.

Reiz pirku i-veiklā te LV, tikai atverot konstatēju, ka iepakojums iekšpušē ir ar īpatnībām, be t smaržas pudelīte un smarža- bez atšķirības( to nu man ožas detektors nevar noteikt , ir vai nav īsta. Labi, ja ir kāds o,8% taadu cilveeku kas atškirtu labu viltojumu no īstā, tas jau ir profesionāļu ziņā. Sazinājos ar veikala īpašniekie,kas man atveda citu- to tad atveru viņu klātbūtnē- un viņiem nācās piekrist ka visa partija iepirktaa ir feiki. Vini paši to pat nezināja:), tā nu tas dzīvē ir.

Par cik naudu atdeva, vienojāmies:)

es arī cenšos pirkt veikalos, jo tur tomēr lielāka iespēja, ka orģinālas, bet ari taa nav 100% garantija:), diemžēl.

Reiz pirku i-veiklā te LV, tikai atverot konstatēju, ka iepakojums iekšpušē ir ar īpatnībām, be t smaržas pudelīte un smarža- bez atšķirības( to nu man ožas detektors nevar noteikt , ir vai nav īsta. Labi, ja ir kāds o,8% taadu cilveeku kas atškirtu labu viltojumu no īstā, tas jau ir profesionāļu ziņā. Sazinājos ar veikala īpašniekie,kas man atveda citu- to tad atveru viņu klātbūtnē- un viņiem nācās piekrist ka visa partija iepirktaa ir feiki. Vini paši to pat nezināja:), tā nu tas dzīvē ir.

1 - 8 no 8