FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kas notiek pēdējā laikā?

Par so temu ir jau daudz runats un es esmu nu loti pacietiga,bet pedeja laika pat man pacietibas mers jau sak beigties....visu nedelu viena pec otras pircejas interesejas par lietam no mana skapja-skrienu visu smalki meru(kaut ari lielakoties visi izmeri ir pie sludinajuma pierakstiti),bet nu labi,man nav gruti velreiz visu parmerit un atbildet uz jautajumiem:"vai ir elastigs utt.?",bet ...ja,nems,pirks,paprasa konta nr. un pazud tales zilajas...un tas ir jau kurais gadijums.Labi,es varu saprast,ka cilveks paprasa izmerus,neder,viss ok,bet pasaka,ka pirks,paprasa konta nr. un viss ar to pasu. Es ari varu saprast,ka dotaja momenta nav naudinas,bet to tacu visu var sarunat,rezervet,bet nelikties ne zinis ir nesmuki.Laikam ari saksu blocina atzimet tas lietotajas,kas ta rikojas.

32 Atbildes

Sveika. Arī man bija meitene,kas nu ļoti kāroja vairākas lietas, viss tika ātri sarunāts, iedeva pasta staciju uz kuru sūtīt, iedevu konta nr. un visus datus, bet naudiņu nesaņēmu un atbildes nekādas. Noteikti cerēja, ka izsūtīšu paciņu, šī varēs saņemt un pazust tālēs zilajās- bet nedrīkst domāt to sliktāko, varbūt pārdomāja,bet aizmirsa paziņot Smejošs

Ja un man arī dīvaina karta tieši šaja nedēļa,es biju jau nopriecajusies, ka daudzam meitenem iepatikušas lietas no mana skapīša, bet visas kuras interesajas beigas nozuda, kopa kadas 4 meitenes.. Un galvenais , ka tikam līdz konta numuram. Lieki nepardzīvoju, tikai žēl , ka iznieko manu laiku. 

hmm.. un nav pat pilnmēness :D

> Karolina

Ja un man arī dīvaina karta tieši šaja nedēļa,es biju jau nopriecajusies, ka daudzam meitenem iepatikušas lietas no mana skapīša, bet visas kuras interesajas beigas nozuda, kopa kadas 4 meitenes.. Un galvenais , ka tikam līdz konta numuram. Lieki nepardzīvoju, tikai žēl , ka iznieko manu laiku. 

Nu tur jau ta lieta! Es galigi neapvainotos,ja uzrakstitu:"piedodiet,bet es pardomaju,tomer nenemsu!" Vairak jau apbedina tiesi tas,ka nonakam lidz rekvizitu sutisanai,adresem,pakomatu adresem,tel. nr. un viss...nepatik ari uzbazties.

Es tagad vienmēr paprasu datus pirmā,jo arī bija nepatīkami gadījumi kad iedodu datus un pircēja pazūd.Bija nesen gadījums kad pircēja iedeva savus datus un tad es savus,bet naudu kontā nesagaidīju,protams sāku rakstīt vai varbūt pardomāja pirkt,uzreiz pārskaitīja naudiņu.Domāju kā vajag atgādināt par sevi un preci,visadi taču var būt,cilvēks aizmirsa un tml...

tas ka pazūd pircējas tas vēl liekas normāli, bet man jau kādas 3  pārdevējas pazudušas. noskatīju kāroto lietu saku ka pirkšu lai atsūta konta numuru bet pārdevēja pazūd. vairākas reizes lūdzos, bet velti. vēstuli izlasa un neatbild. tāpat bija nesen ar meiteni no rīgas, ļoti iepatikās zābaki, gribēju pirkt bet pie sludinājuma pat cena nav norādīta. prasīju vai sūta pa pakomātiem atbildēja ka principu pēc nē un tad domāju ja jau tik ļoti patīk tie zābaki lai pasaka cenu un kur atrodas, apsvēršu iespēju aizbraukt uz rīgu pakaļ, bet atbildes nav. tik ļoti žēl z'baciņi tik ļoti patika... izskatīju citu meiteņu skapjus, bet nekā tādi šeit vienīgie. zābakus gribas ļoti, bet ar tādu attieksmi lūgties negribas. 

Njā, tieši dēļ tām meitenēm kas rezervē un nenopērk pārdevējas vairs neko nerezervē.

Man arī gadījies ir 2x kad ļoti ļoti gribu precīti, bet paiet diena divas un nepaspēju ne sarakstīties, ka jau citai atdots.

Sanāk jau citreiz neplānoti izbraukt un ka nevar pārskaitīt naudiņu. man piemēram bija mazulis kam tikai 14 dienas tapēc nepaspēju uz pilsētu tikt un uz konta naudu uzlikt. 40 km no pilsētas un bankām dzīvoju.

Sapratu ka jābūt komunikācijai ;) Tagad uzreiz saku ka 100% ņemšu, jo nekad nekrāpjos, ja tiešām saku ka rezervēju tad arī paņemu.

Nevar jau kārot to ko nevar atļauties :)

Bet ir jau arī otrs variants, ka šeit skapī ir TIK daudz foršu mantu, ka rezervējot daudz uzreiz var arī tiešām aizmirsties kaut kas..

Nu jābūt tai savstarpējai, mīļai komunikācijai :) Un atgādināšanai. ja nu izlasa un neko neatbild, tad ir cita lieta.

Es parasti mēģinu uzreiz telefona numuru paņemt. Tad var mierīgi čatot uz nebēdu ;) Kas arī parasti ir vislabākais variants!

Piekritu Lindijai,jabut ir normalai komunikacijai un tad nevienai nebus iemesla apvainoties.Es loti labi saprotu,ka ir dazadas neparedzetas situacijas-es pati piemeram,biju slima un nekur netiku,bet tapec tacu to var uzrakstit,paskaidrot.Ari par mazuliem saprotu,ka mammam ir gruti izrauties no majas...

> Chiepina

Sveika. Arī man bija meitene,kas nu ļoti kāroja vairākas lietas, viss tika ātri sarunāts, iedeva pasta staciju uz kuru sūtīt, iedevu konta nr. un visus datus, bet naudiņu nesaņēmu un atbildes nekādas. Noteikti cerēja, ka izsūtīšu paciņu, šī varēs saņemt un pazust tālēs zilajās- bet nedrīkst domāt to sliktāko, varbūt pārdomāja,bet aizmirsa paziņot Smejošs

Tieši tas pats arī man! Smaidīgs

Labots 19.02.2015 14:41

Nesen noskatīju lietiņu, pārdevēja pēc nedēlas uzrakstīja, ka neatrodas Latvijā bet  drizumā atgriezīsies. Kad pēc laiciņa vēlreiz uzrakstīju, neatbildēja. Prece joprojām pārdodas.

Pirms pāris dienām  interesējos par džinsiem, apvaicājos par staras garumu (esmu gara un kājas arī garas), meitene atbildēja, ka esot slinkums mērīt. Ar to arī beidzās mūsu rebe. Smejošs

1 - 10 no 32