FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kas notiek pēdējā laikā?

Par so temu ir jau daudz runats un es esmu nu loti pacietiga,bet pedeja laika pat man pacietibas mers jau sak beigties....visu nedelu viena pec otras pircejas interesejas par lietam no mana skapja-skrienu visu smalki meru(kaut ari lielakoties visi izmeri ir pie sludinajuma pierakstiti),bet nu labi,man nav gruti velreiz visu parmerit un atbildet uz jautajumiem:"vai ir elastigs utt.?",bet ...ja,nems,pirks,paprasa konta nr. un pazud tales zilajas...un tas ir jau kurais gadijums.Labi,es varu saprast,ka cilveks paprasa izmerus,neder,viss ok,bet pasaka,ka pirks,paprasa konta nr. un viss ar to pasu. Es ari varu saprast,ka dotaja momenta nav naudinas,bet to tacu visu var sarunat,rezervet,bet nelikties ne zinis ir nesmuki.Laikam ari saksu blocina atzimet tas lietotajas,kas ta rikojas.

32 Atbildes

Labots 19.02.2015 14:46

Es atkal nesaprotu tās, kuras visu to, kas jau smalki norādīts sludinājumā, atkal pārprasa. Ok, ja tiek precizēts tas, kas tur nav, neko darīt, neesmu padomājusi, eju noskaidrot. Bet ja sludinājums skan aptuveni tā:

- krāsa sarkana, izmērs X, mēri A-B-C cm, jauns iepakojumā,

kāda velna pēc sūtīt jautājumus, kāda krāsa, kāds izmērs, cik cm ir mēri A-B-C un vai jauns? Nu tu debīle esi, neredzi, vai? Vai domā, ka sludinājumā sarunas sākuma pēc es klāji meloju, bet tev tagad vēstulē sākšu rakstīt ko citu? Ja jau netici tam, kas ir rakstīts, vērts pārprasīt man, kura ir to rakstījusi??? Vai vienkārši tādām parunāties nav ar ko?

Vai raksta - interesē šāda un tāda bērnu manta (protams, norādīts izmērs un mans subjektīvais vērtējums, atbilst izmēram vai nē; kādreiz ir mēri arī jau no sākuma) un VAI DERĒS MANAM 5 GADU VECAM DĒLIŅAM? Vot kas tas par stulbu jautājumu? Viņa tiešām nezina, ka visi bērni ir dažādi un vecums maz ko izsaka, ka caur monitoru es nevaru redzēt un nomērīt viņas bērnu, ka nekad neesmu viņu redzējusi? Uz kādu atbildi viņa cer? Vai tiešām pārliecināta, ka visa Latvija pazīst viņas dēlu vai visi bērni nāk vienādi no konveijera? No kādas alas nāk ārā simtiem šīs stulbenes un cilvēku laika izšķērdētājas?

Tas viss vēl nav tik traki. Mani atkal nokaitina, ka piesakās, palūdz, lai salieku pa komplektiņiem drēbes, sameklēju visu piedāvajumu ar konkrēta izmēra apaviem, un ka brauks tad un tad mēriit un tad uz vietas pirkt. Vienu nedēļu sarunajam, atliek dienu no dienas..ok, bet tad sarunajam atkal, rezerveeju laiku tieši tai diena, lai būtu uz vietas..nekā:(.. tikai izniekots laiks visu piemeklējot, komplektējot un rezervējot laiku. Aizrasktu vai pārdomāja, vai veel interesee? vismaz ,lai zinu, ko ar  to kaudzi darīt?- stumt atpakaļ skapī vai gaidīt veel tomēr citu dienu. Bet izlasa vēstuli un  neatbild. Lūk tas gan uzvelk! Tik grūti tad vismaz pateikt,- nē , ka tomēr pārdomāja.

Jā , tas pēdējā laikā ir tāda kā norma , no dažām kundzēm meitenēm. Nu jau pat neomolīgi paliek pie domas kad kāds prasa konta numuru un pazūd... bez maz vai seko saviem kredītreitingiem , lai nav pēc pāris gadiem pārsteigums.

Etiķetei internetā ir savi noteikumi
Pirmo iespaidu iespējams atstāt tikai vienu reizi – šis universālais likums attiecas arī uz saziņu internetā. Tādēļ pacentieties pieklājīgi un labvēlīgi komunicēt. Pacentieties oficiālo toni papildināt ar nelielu devu cilvēciskā siltuma. ..ir svarīga katra detaļa – arī tas, kādu iespaidu jūs atstājat pēc saziņas. Ir cilvēki, kas uzlādē savus sarunu biedrus ar enerģiju, ir kas......lej žulti...un hroniski. 

> Margueritte

Es atkal nesaprotu tās, kuras visu to, kas jau smalki norādīts sludinājumā, atkal pārprasa. Ok, ja tiek precizēts tas, kas tur nav, neko darīt, neesmu padomājusi, eju noskaidrot. Bet ja sludinājums skan aptuveni tā:

kāda velna pēc sūtīt jautājumus, kāda krāsa, kāds izmērs, cik cm ir mēri A-B-C un vai jauns? Nu tu debīle esi, neredzi, vai? Vai domā, ka sludinājumā sarunas sākuma pēc es klāji meloju, bet tev tagad vēstulē sākšu rakstīt ko citu? Ja jau netici tam, kas ir rakstīts, vērts pārprasīt man, kura ir to rakstījusi??? Vai vienkārši tādām parunāties nav ar ko?

Vai raksta - interesē šāda un tāda bērnu manta (protams, norādīts izmērs un mans subjektīvais vērtējums, atbilst izmēram vai nē; kādreiz ir mēri arī jau no sākuma) un VAI DERĒS MANAM 5 GADU VECAM DĒLIŅAM? Vot kas tas par stulbu jautājumu? Viņa tiešām nezina, ka visi bērni ir dažādi un vecums maz ko izsaka, ka caur monitoru es nevaru redzēt un nomērīt viņas bērnu, ka nekad neesmu viņu redzējusi? Uz kādu atbildi viņa cer? Vai tiešām pārliecināta, ka visa Latvija pazīst viņas dēlu vai visi bērni nāk vienādi no konveijera? No kādas alas nāk ārā simtiem šīs stulbenes un cilvēku laika izšķērdētājas?

Labots: šodien, 14:46

++++ Varbut nevajadzeja tik skarbi,bet piekritu!

Es arī velku no sava skapja ārā lielo bērnu drēbīšu kasti,lai tiktu līdz vienām lenčbiksēm,līmēju vaļā,visu krāmēju ārā,kamēr atrodu,samēru,

atrakstu un man  pat nepasaka paldies,vispār nekādas atbildes..Unikāli cilvēki te reizēm gadās...

> ATLAIDES %

Es arī velku no sava skapja ārā lielo bērnu drēbīšu kasti,lai tiktu līdz vienām lenčbiksēm,līmēju vaļā,visu krāmēju ārā,kamēr atrodu,samēru,

atrakstu un man  pat nepasaka paldies,vispār nekādas atbildes..Unikāli cilvēki te reizēm gadās...

Tiesi ta!

Margueritte

Labots: šodien, 14:46

++++ Varbut nevajadzeja tik skarbi,bet piekritu!

...TEKSTIŅŠ NAV SKARBS, BET prasts un RUPJŠ.....

Ta nu tas ir un būs vienmēr, diemžēl...

Labots 19.02.2015 15:18

Peonia, neticēsi, bet tavi vērtējumi kaut kā pie kājas. Tēma nav izveidota taviem vērtējumiem, pieļauj tādu domu kādreiz. Tādas kā tu cilvēkus arī daved līdz tādiem tekstiem.

11 - 20 no 32