FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kas notiek pēdējā laikā?

Par so temu ir jau daudz runats un es esmu nu loti pacietiga,bet pedeja laika pat man pacietibas mers jau sak beigties....visu nedelu viena pec otras pircejas interesejas par lietam no mana skapja-skrienu visu smalki meru(kaut ari lielakoties visi izmeri ir pie sludinajuma pierakstiti),bet nu labi,man nav gruti velreiz visu parmerit un atbildet uz jautajumiem:"vai ir elastigs utt.?",bet ...ja,nems,pirks,paprasa konta nr. un pazud tales zilajas...un tas ir jau kurais gadijums.Labi,es varu saprast,ka cilveks paprasa izmerus,neder,viss ok,bet pasaka,ka pirks,paprasa konta nr. un viss ar to pasu. Es ari varu saprast,ka dotaja momenta nav naudinas,bet to tacu visu var sarunat,rezervet,bet nelikties ne zinis ir nesmuki.Laikam ari saksu blocina atzimet tas lietotajas,kas ta rikojas.

32 Atbildes

..nu, sunītis sāk riet....  un ...."tādas kā tu cilvēkus arī daved līdz tādiem tekstiem".

..nu, sunītis sāk riet....  un ...."tādas kā tu cilvēkus arī daved līdz tādiem tekstiem".

Labots 19.02.2015 15:35

Kaads atgadijums iz dziives- es straadaju apģeerbu veikalaa. Ienaak man maate ar meitu. Maate raada uz kedaam un jautaa- "vai kums ir lielaaks izmeers?" es: "kaadu Jums vajag?" Maate noraadot uz savu meitu: " nu uz šo jaunieti!  " :) taa ka taadi cilveeki meedz buut arii dziivajaa :D

Man atkal otrādi.Vakar aizskaitīju naudiņu,tagad gaidu,kad pārdevēja ienāks skapī,lai izlasītu vēstulīti  uz kurieni jānosūta prece.Šorīt meitene pati prasa,lai nosūtu adresi,bet līdz šim brīdim ne ziņas,ne miņas. Domāju,ja notiek sadarbība,tad vajadzētu mazliet raitāk atbildēt.

Pēdējā laikā vispār iet galīgi greizi.Iesmērē brāķus,laicīgi neizsūta preci,nebrīdinot ka ir notikusi aizkavēšanās,un izliekas brīnāmies,ka preci vēl neesmu saņēmusi.Tagad vēl šis...

Laikam jau būs jāpamet kādreiz tik pievilcīgā un foršā lapa. Neizlēmīgs

Labots 19.02.2015 15:51

> Peonia

Margueritte

Es atkal nesaprotu tās, kuras visu to, kas jau smalki norādīts sludinājumā, atkal pārprasa. Ok, ja tiek precizēts tas, kas tur nav, neko darīt, neesmu padomājusi, eju noskaidrot. Bet ja sludinājums skan aptuveni tā:

- krāsa sarkana, izmērs X, mēri A-B-C cm, jauns iepakojumā,

kāda velna pēc sūtīt jautājumus, kāda krāsa, kāds izmērs, cik cm ir mēri A-B-C un vai jauns? Nu tu debīle esi, neredzi, vai? Vai domā, ka sludinājumā sarunas sākuma pēc es klāji meloju, bet tev tagad vēstulē sākšu rakstīt ko citu? Ja jau netici tam, kas ir rakstīts, vērts pārprasīt man, kura ir to rakstījusi??? Vai vienkārši tādām parunāties nav ar ko?

Vai raksta - interesē šāda un tāda bērnu manta (protams, norādīts izmērs un mans subjektīvais vērtējums, atbilst izmēram vai nē; kādreiz ir mēri arī jau no sākuma) un VAI DERĒS MANAM 5 GADU VECAM DĒLIŅAM? Vot kas tas par stulbu jautājumu? Viņa tiešām nezina, ka visi bērni ir dažādi un vecums maz ko izsaka, ka caur monitoru es nevaru redzēt un nomērīt viņas bērnu, ka nekad neesmu viņu redzējusi? Uz kādu atbildi viņa cer? Vai tiešām pārliecināta, ka visa Latvija pazīst viņas dēlu vai visi bērni nāk vienādi no konveijera? No kādas alas nāk ārā simtiem šīs stulbenes un cilvēku laika izšķērdētājas?

Labots: šodien, 14:46

++++ Varbut nevajadzeja tik skarbi,bet piekritu!

...TEKSTIŅŠ NAV SKARBS, BET prasts un RUPJŠ.....

teksts ir normāls, jo šādi cilvēki tiešām ir debīli un tas, ka to kāds pasaka skaļi un ir absolūti vienalga par kaut kādu mistisku interneta etiķeti, ir tikai normāli. kādēļ var rakstīt pārdevējām, uz izņirgāt viņu laiku ar tumsonīgiem un stulbiem jautājumiem un tad pazust, bet kad pasaka kaut ko patiesu par šāda tipa cilvēkiem, tad uzreiz ir liela brēka, jo kāds ir kādu nosaucis par stulbu?

tās lielās bļāvējas par katru ieraudzīto "slikto vārdiņu" ir vēl kaitinošākas un laikam augušas siltumnīcā.

Man atkal kā pircējai reizēm besis, ka kaut kas ieinteresē, uzrakstu par lietu, lai precizētu trūkstošo info, bet pārdevēja atbild, ka pārdots. Un tā vairākas reizes. Bet skapī nekur nekādas norādes, ka manta būtu rezervēta vai pārdota. Tā kāda spešelī fīča??

> SISI

Man atkal otrādi.Vakar aizskaitīju naudiņu,tagad gaidu,kad pārdevēja ienāks skapī,lai izlasītu vēstulīti  uz kurieni jānosūta prece.Šorīt meitene pati prasa,lai nosūtu adresi,bet līdz šim brīdim ne ziņas,ne miņas. Domāju,ja notiek sadarbība,tad vajadzētu mazliet raitāk atbildēt.

Pēdējā laikā vispār iet galīgi greizi.Iesmērē brāķus,laicīgi neizsūta preci,nebrīdinot ka ir notikusi aizkavēšanās,un izliekas brīnāmies,ka preci vēl neesmu saņēmusi.Tagad vēl šis...

Laikam jau būs jāpamet kādreiz tik pievilcīgā un foršā lapa. Neizlēmīgs

Ko nozīmē raitāk, tas, ka kāda nav 1 dienu iegājusi uzreiz nozīmē, ka viņa nav raita. Es saprastu, ka vairāk par nedēļu nav iegājusi, tad var domāt kā būs, bet ja vakar nosūtījāt naudu un šodien jau sakiet, ka kavējās, tas nav normāli.

man, kā pircējai vienreiz bija atgadījums, kad nopirku preci un gaidīju pusotru nedēļu kamēr izsūtīs.

izrādās kundzītei vajadzēja pieteikt, lai sūta uzreiz. kā lai šādu cilvēku nenosauc par stulbu?

Man nekad nav grūti pārmērīt, kad esmu mājās. Daudz vairāk tracina tomēr - foto uz auguma! Visus apģērbus fočēju uz atbilstošā izmēra manekena!!!Pārsteigts Un vai tiešām pastāv iespēja, ka 180 garai tā drēbe izskatīsies tāpat kā 160 garai?  Smejošs

Meitenes, neuztveriet to visu tik nopietni, cilvēki ir ļoti dažādi audzināti, kas vienam labs, citam slikts, nav vērts tik ļoti cepties kkādu drēbju dēļ... Es arī esmu vairākkkārt šeit piečakarēta, kūlusies uz centru vai stāvējusi ārā salā gaidījusi kādu, kas pat vairs neatbild uz telefona zvaniem... TĀPĒC NOVĒLU VISĀM VAIRĀK POZITĪVI NOSKAŅOTU UN SMAIDĪGU PIRCĒJU / PĀRDEVĒJU :)

21 - 30 no 32