FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kas notiek pēdējā laikā?

Par so temu ir jau daudz runats un es esmu nu loti pacietiga,bet pedeja laika pat man pacietibas mers jau sak beigties....visu nedelu viena pec otras pircejas interesejas par lietam no mana skapja-skrienu visu smalki meru(kaut ari lielakoties visi izmeri ir pie sludinajuma pierakstiti),bet nu labi,man nav gruti velreiz visu parmerit un atbildet uz jautajumiem:"vai ir elastigs utt.?",bet ...ja,nems,pirks,paprasa konta nr. un pazud tales zilajas...un tas ir jau kurais gadijums.Labi,es varu saprast,ka cilveks paprasa izmerus,neder,viss ok,bet pasaka,ka pirks,paprasa konta nr. un viss ar to pasu. Es ari varu saprast,ka dotaja momenta nav naudinas,bet to tacu visu var sarunat,rezervet,bet nelikties ne zinis ir nesmuki.Laikam ari saksu blocina atzimet tas lietotajas,kas ta rikojas.

32 Atbildes

> Vasaras precēm 50% atlaide no norādītās cenas

Meitenes, neuztveriet to visu tik nopietni, cilvēki ir ļoti dažādi audzināti, kas vienam labs, citam slikts, nav vērts tik ļoti cepties kkādu drēbju dēļ... Es arī esmu vairākkkārt šeit piečakarēta, kūlusies uz centru vai stāvējusi ārā salā gaidījusi kādu, kas pat vairs neatbild uz telefona zvaniem... TĀPĒC NOVĒLU VISĀM VAIRĀK POZITĪVI NOSKAŅOTU UN SMAIDĪGU PIRCĒJU / PĀRDEVĒJU :)

+++

Par nesveicināšanos virtuālajā vidē,tā jau ir norma.Es pat vairs nesatraucos,ja iesāk saraksti ar tekstiem:

Vēl ir?Gribu nopirkt?kur var pamērīt?

Kad zolīdi atbildu,ko un kā,atbilde vairs neseko,Un apsaukāt svešu,nekad dzīvē nesatiktu cilvēku par debīlu un stulbu-vispār augstākā pilotāža.Es jau to visu sagremoju un šonedēļ uz to skatos ar vieglu smaidu,kad mani tā apsaukāja,gan bumerangs atgriezīsies atpakaļ pie apsaukātājas.

šodien vienai zvanītājai pa telefonu arī pieklājīgi atbildēju,uz Rīgu nevedu un nevedīšu,šim nolūkam ir pakomāti,kas ir ļoti lēti un ērti.

31 - 32 no 32