FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai es pārspīlēju?

Es nevaru saprast..vai tiešam man nav taisnība.
Vai tiešām tādi apavi pa 15 eur skaitās te norma? nekad neesmu šeit pirkusi apavus
( domāju ka šī būs pēdējā reize), tapēc nesaprotu-
vai mazlietots = nozīmē ar tādiem defektiem? Drēbes vienmēr esmu saņemusi jaukas,
kvalitatīvas, nekad neesmu sūdzējusies, bet te tā... mani dikti paķēra pie sirds šīs gadījums
- bet laikam ,ka jānorij šis krupis :(

Sarakste :

gamble
sveika! vai kurpiiteem ir kaadi defektinji?:)

pārdevēja
Sveika :) minimāli ir redzams ka nēsātas ir :) bet uz kājas to visu
neredz- papēdītim ir nelieli punktiņi :) bet kurpes loti loti ērtas un skaistas!
Uz kājas neko neredz- redz tikai ja rokas paņem u. Sak pētīt :)

gamble
Sveika! Saņēmu kurpītes, bet nu esmu dikti vīlusies- negaidīju,
ka būs tik ļoti "sasistas" , ja vēl būtu kas labojams papēžiem- bet nav:(
es tādas kurpes nevaru vilkt ! dikti negribas kašķēties, tapēc gribas lūgt mierīgā
veidā- es atgriezhu kurpes un jus man 15 eiro,
jus nezaudejat neko, bet nu es piecietishu 6 eiro zaudejumu..! sarunāts?

pārdevēja
Sveika! Pirmo reizi ir ta ka kads grib Dot preci atpakaļ!
Nekad ta nav bijis :( diemžēl Es. Nevaru atgriezt naudu jo ta
ir iztērēta un atgriezt vari neko nevaru .. atverskapi jau ari pārdod
lietotas lietiņas :/ ja pasūta sev tad jārēķinas ar to ka atpakaļ atgriešanās garantijas īsti nav!
Saprotu es ari jūs, bet nu tomēr pārdots ir pārdots! Varu vienigi
ieteikt pārdot talak ja tik loti nepatik , interese bija liela par kurpītēm!
Es loti atvainojos ka ta ir sanācis! Manuprāt kurpes ir lietojamas!

gamble
Es jautaju- vai ir defekti? jūs atbildējāt- ka ir PUNKTIŅI, bet abiem papēžiem
ir nolupusi apdare tā ka spīd balta plastmasa cauri,
viernai kurpei ir nobrazums saanaa- ok to es vareetu pieciest, bet tie papēži.
Ka es tādas kurpes pārdošu talāk??? lai man negatīva atsauksmes liek?kā redzi man
ir vienas vienīgas pozitīva atsauksmes gan par pirkumiem gan pārdošanām..tas vnk ir
negodīgi pārdot tādas kurpes tālāk par 15 euro, pat par pusi par 7 eiro man neceļās
roka pārdot kādai meitenei, kura saņemot būs tādā pat šokā kā es.
Interese liela par kurpēm?- tādēļ ,ka bildes smukas, būtu tu nofočējusi realitāti-
nekad mūžā es nebūtu pirkusi...
Tādēļ lūdzu atgriezt man naudu, ja nē..tad jūs var uzskatīt par negodīgu pārdevēju un
tikt iekļauta tajā sarakstā..

pārdevēja
Nu ja esmu negodīga ar to ka izsūtīju preci un
krāpšana te nav notikusi, ko lai saku - droši! Man ari ir poZitivas atsauksmes !
Meitenes priecājas ar mani sadarboties :) neuzskatu ka esmu izdarijusi
ko tādu kas sauktos par negodīgu rīcību!

gamble
Ljoti korekti palūdzu atgriezt man naudu..negribu ne ar vienu kašķēties.
ja jau kurpēm tik liela atsaucība,
tad jau jums nebūs problēmu viņas pārdot talāk- ne tā?

76 Atbildes

> Tīna

Defekts, protams, ir, bet tā dēļ es nebojātu savus nervus un nerakstītu forumā savu bēdu citām par prieku - publiskai iztirzāšanai, bet atsauksmi gan būtu atstājusi drīzāk neitrālu, jo šis defekts ir samērā viegli labojams, ja ir meistarīgas rokas. 15 eiro par skaistām kurpēm (pat ja tās ir ar  šāda veida defektu, kuru vari novērst pati)ir, manuprāt, laba cena. Protams, ka pārdevējai būtu bijis jābūt pretīmnākošai Tavā situācijā, bet  ir kā ir. Ja izdosies defektu labot, būsi ieguvēja- kurpes skaistas, krāsa arī ļoti laba, un, ja ir ādas, tad vispār super! :))

++

Nedaudz pārspīlēts, es personīgi tā nevarētu ;D Protams, pārdevējai bij jānorāda defekts, bet tas, ka šīs kurpes būtu ārā metamas, kauns atdāvināt, ir smieklīgi ;D Par 15 eiro jaunas nenopirksi. Nevēlos, lai kāds komentētu, tas vienkārši ir mans viedoklis 

Man ir atsutita jacina ar trukstosam pogam/no piecam divas/ un kad es par to ieminejos pardevejai vina atbildeja,ka tas jau preci neboja. Un neesmu jau invalids,ka nevaru iesut kko vieta. Nacas parsut visas piecas. Uzskatu,ka par tadam lietam OBLIGATI  jainforme,lai pircejs zina un rekinas.

> gamble

Ai meitenes kaads tur brends, parastas Zaras kurpes..

Nu nav Zara nekaads izcilais brends. Ok, piekrītu, ka kvalitaate ir daudz labaaka kaa teiksim New Yorker, bet, ja drēbe/apavi ir lietoti, arī mazlietoti, tad cenai nevajadzētu būt augstaakai kaa 5 līdz 10 eur robežaas. Tas mans viedoklis pie kaa pieturos, tirgojot savas drēbes. Nerunaaju par jaunaam lietiņaam.  Par virsjakaam un t.t., taa cita cenu kategorija. 

Un taapat par labaakiem brendiem, ja prece ir ar defektu, tad cenai jaabūt atbilstošai. Nav starpība par cik viņa tika pirkta kaadreiz, bet svarīgs taas staavoklis tagad

Taa kaa esmu liela papeezhu miiljotaaja, tad buutu LJOTI viilusies un dusmiiga sanjemot taadus apavus. Izskataas, ka daama staigaajusi ar shiim kurpeem pa brugji, pashai kauns taadus neesaat un paardod taalaak.

Ja Tev pashas kurpiites patiik un daama, kas Tev taas paardeva, neatgriezh naudu, aiziej paintereseejies pie kurpnieka, reizeem laka papeediishus var paarkraasot. Izteereesi naudinju, bet vismaz nemetiisi miskastee.

Kas attiecas uz atsauksmeem, ja neveelies likt negatiivu, ieliec neitraalu, aprakstot situaaciju.

Un veel kas - ja jau paardeveejai tas bija nieks, tad kaamdeelj attieciiga foto ar defektu NETIKA pielikta pie paardoshanas?????????

Man atkal liekas, ka nav pilnīgi nekadas nozīmes tam, kas katrai no mums liekas pieņemams / nepieņemams, proti, ka dažam šīs kurpes liekas metamas ara, citam atkal liekas, ka tas vēl ir absolūti normalas. Personīgie standarti tiešam ir ļoti dažadi. Šeit nozīme ir tikai tam, ka pardevēja nesniedza adekvatu informaciju par preces stavokli, un pircējai, manuprat, bija vērts palūgt bildi ar tiem "punktiņiem" pirms pirkuma, tieši tapēc, ka zinams taču, ka uztvere katram sava, arī par punktiņiem. Kurpes šaja gadījuma būtu japieņem atpakaļ noteikti.  

71 - 76 no 76