FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kopējais randiņš

Ko Jūs teiktu ja mēs visas kādreiz kaut kur satiktos, respektīvi meitenes no atverskapi.lv

Nu tā, vienkārši padzertu tēju, pafoķētos un vienkārši jautri pavadītu laiku.?

Смайлики анимированные Смайлики красивые новые

47 Atbildes

es ar cepu kuukas/tortes un cepuminjus utt visadus saljus unsaldus nashkjus..:D :D

un esmu PAR sadu pasakumu..labprat piedaliitos ..

nu tad izlemts? ejam ēst kūkas? man nez kāpēc nāk prātā Kūkotava uz Tērbatas ielas. Tur ir ņammmm :)

kā jums ar laikiem? man šis weekends īsti neder. Varbūt iesākt briesmīgo pirmdienu ar jauku pakūkošanu? :)

> ddace

arī galvas izvēdināšana skan ideāli. un var nekur arī nebraukt, bet kāda Rīgas parkā apmesties uz segas ar visiem termosiem (un kūkām) :)

Kūkotava nebija diezgan padarga? Vienreiz pirku kūciņu, bet cenas īsti nepiefiksēju.

Man diemžēl atvaļinājums tikai septembra vidū... Tad jau noteikti ieradīšos tikai uz atkārtotu pasākumu :/

Es arī labprāt pievienotos.

Laba ideja par pikniku pie jūras. 

Būtu feini arī braukāt pa pilsētam un tikties ik pa laikam kādās pilsētās, lai  kādas meitenes no citām pilsētām  prezentē savu pilsētiņu, pastaigāt ,paskatīties kaut ko jaunu, un pēc tām padzert tējuiņu kaut-kādā jaukajā kafejnīcā :(

Ja nemaldos vislētak sanak braukt uz Vecaķiem (50sant)? 

Iedomajos- pilns busiņš ar atverskapi meitenēm un laimīgais šoferis :D

> ddace

nu nav no visglaunākajām vietām, bet manuprāt ap latu cenas grozās.

ir jau vēl variants Mārtiņa beķereja, tur jogurta kūka ir lieliska, un uz gurniem nav pēc tam tik ļoti manāma :)

Vēl Lucavsala ir viegli sasniedzama vieta no visiem krastiem. 

11 - 20 no 47