FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva, omniva, omniva.

Sveiki. Vai kadai ir gadijusies negativa pieredze ar omnivu? Gaidu 55 EUR vertiba preci, bet paka tiek mekleta, Jo tas kantoris to ir nozaudejis. 

Vai ari kadai ir bijis, ka omniva nozaude paku?

Padalaties pieredze, pirmo reizi pec ilgas sadarbosanas man ta gadas, solija sodien atzvanit, bet vel neviens nav zvanijis. Kas tad man atbildes, atgriezis naudu, ja paka tiesam neatrodas:( esmu izmisuma

24.02.2015 16:45

Gada laika nekad ta nav bijis,tikai nesen bija sajaukta adrese un pacina nosutita nepareizi,pazvaniju uz informativo tel.un momentali tas tika atrisinats,bija loti laipni pretim.Vai esiet drosa,ka paka tiesam ir izsutita?

24.02.2015 16:52

Jā,pazaudēja paku vienai meitenei par 20Euro.Aizpildīju iesniegumu par kompensāciju,pēc 2 nedēļām atsūtīja atpakaļ,bet lai paku izņemtu,vēl dabūju samaksāt,loģiski,ka neviens man to nekompensēja.

Ne atvainojās-neko.Bet nu tas viens gadījums pa ilgiem gadiem.

24.02.2015 16:56

Man Omniva Jēkabpils vietā nosūtīja uz Venspili.. Nācās otrreiz maksāt, lai nosūta uz pareizo pilsētu, vismaz pircēja bija saprotoša un pagaidīja pāris dienas ilgāk.

24.02.2015 17:00

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man Omniva Jēkabpils vietā nosūtīja uz Venspili.. Nācās otrreiz maksāt, lai nosūta uz pareizo pilsētu, vismaz pircēja bija saprotoša un pagaidīja pāris dienas ilgāk.

Nu ja,es ari dabuju otreiz maksat sutisanas izdevumus,bet labi jau ka vismaz viss atrisinajas,tas nekas,ka zaudeju tos paris eiro.

24.02.2015 17:02

Man arī bija gadījums, ka nosūtīja paku NEVISS uz Madonu, bet uz Jelgavu.. Bet paka bija no oficialas firmas, takaa viņi sazvanīja un nakošaja dienaa paka jau bija Madonas pakomaataa! :) Bet parējos darījumos viss bija labi! :)

24.02.2015 21:21

Labots 24.02.2015 21:24

Ta tad trapijas godigs cilveks, Kurs sanema sodien Manu meteli! Pazvanija man, pilnigi jauns, dunu ar dabigo puku- ne katrs atdotu! 

Metelim vajadzeja atnakt uz Tukumu, bet aizgaja uz Madonu! Uz pakas pat divas uzlimes ar Manu tel.nr.un adresi uz Tukuma! Omniva idioti strada, visi Nervi sodien beigti, norunats pa telefonu daudz, izterets laiks in lieki vel nauda, Lai Meitene varetu atsutit meteli man! 

Es viennozimigi ar so kantori nesadarbosos.

Un meitenei, kas sanema Manu paku vel bija jamaksa nauda, Lai to paku iznemtu. Vina cereja, ka atpakal sandalites sanema, kas pazuda un tika sutitas pircejai, bet ne-mans metelis:)

24.02.2015 21:34

Labots 24.02.2015 21:35

Ojaa, meetelis smuks :D

Tagad ceru atrast sandaliites..

Omniva nerullee.

Kronis visam- suutot meitenei atpakaļ meeteli, neiedeva man uzliimi... dod Dievs meetelim beidzot nokļiut pie īpašnieces'! :)

24.02.2015 21:37

> Dace

Omniva nerullee.

Kronis visam- suutot meitenei atpakaļ meeteli, neiedeva man uzliimi... dod Dievs meetelim beidzot nokļiut pie īpašnieces'! :)

Labots: šodien, 21:35

Dace, esmu loti Jums pateiciga!!!

24.02.2015 21:39

> Laurensija

> Dace

Omniva nerullee.

:) riit padod ziņu,ko teiks muusu daargaa Omniva :D

24.02.2015 21:40

> Dace

> Laurensija

> Dace

Omniva nerullee.

:) riit padod ziņu,ko teiks muusu daargaa Omniva :D

Obligati:)

1 - 10 no 45