FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva, omniva, omniva.

Sveiki. Vai kadai ir gadijusies negativa pieredze ar omnivu? Gaidu 55 EUR vertiba preci, bet paka tiek mekleta, Jo tas kantoris to ir nozaudejis. 

Vai ari kadai ir bijis, ka omniva nozaude paku?

Padalaties pieredze, pirmo reizi pec ilgas sadarbosanas man ta gadas, solija sodien atzvanit, bet vel neviens nav zvanijis. Kas tad man atbildes, atgriezis naudu, ja paka tiesam neatrodas:( esmu izmisuma

24.02.2015 21:43

Man nav bijusi darishana ar sho Pakomatu, bet zinu savas draudzenes, kam nav izdevies iznjemt sutijumu, jo Omniva pakomats uzradijis ka kods nav pareizs. Pa laimi sazinoties ar pakalpojuma sniedzeju un nosaucot visu nepieciesamo Info izdevas sanemt sutijumu.. Vairak gan vinjas neizmanto Omniva, jo atsauksmes sliktas ari no lidzcilvekiem utt.. Pati izmantoju Pasta staciju un Lv Pastu un iesaku to ari citam labak nekaa kko jaunu kas nesen uzstadits, jo lai gutu tam visam uzticibu ir vairakkart jaizmegina.. Aci miedzošs

24.02.2015 21:45

Pašai gadījies nav, nemelošu, tikai vienu reizi ierakstīju pati nepareizi telefonu (man iedeva nepareizi arī) un tad bez liekām izmaksām no manas puses to atsūtīja atpakaļ uz Rīgu un pēc mana zvana - atpakaļ saņēmējai jau ar laboto telefonu, un vienu reizi pati pie pakomāta visu sajaucu (pirmajā lietošanas reizē) - ievadīju ne to pakomāta adresi, neuzlīmēju uzlīmi utt. Tad gan atteicas kaut kādi palīdzēt uz vietas, lai gan pazvanīju uzreiz pēc durtiņu aizvēršanas, un nogādāja man uz mājām paku, lai maksāju otrreiz un sūtu korekti. Bet teikt vēlējos ne par to - pie mana pakomāta, ko bieži izmantoju, reizēm esmu liecinieks, kā kurjers krāmē pakas iekšā un ārā. Un ziniet, ja kādam būtu tāds nolūks, tad paku mierīgi var nočiept, kamēr kaste ar pakām stāv vienkārši uz ielas, bet kurjers 1 metrā no tās domīgi pēta un baksta savu ierīci. Iespējams, kāds to arī redz un arī ļaunprātīgi izmanto... Pakas izņemtās un pakas ieliekamās tiek mestas vienā kastē, līdz ar to kāda paka var neaiziet laicīgi, jo būs neielikta, paslēpusies zem pārējām. Nu vismaz mūsu kurjeram process tā izskatās, citi, iespējams, ir kārtīgāki.

Bet kā var sajaukt uzlīmes, ja tu pati mājās vai pie pakomātā to noformē un pielīmē? Kā pēkšņi uz pakas var būt cits papīrs ar tavu telefonu, bet svešu adresi? Dzirdēti gadījumi, kad cilvēks, nepaskatoties, paņem svešu uzlīmi, kas palika pakomāta printerī, nu tad jau pats vainīgs + visi dati būs sveši. Bet kā var sanākt daļēji??? Anyway pati visu noformēju mājās, ar mājas adresi un vārdiem-uzvārdiem, tādēļ man nekādu tādu gadījumu nebija. Iesaku tā darīt visiem (printeris mūsu laikos atrodams gana viegli, ja pat pašai mājās nav) un riktīgi mājās piestiprināt, lai neatlīmējas. Tā jau būs puse no veiksmes. Bet nu tā zagšana no domīga kurjera - ir gan iespējama...

24.02.2015 21:53

Par Omniva, kas taa par uzlimi?

24.02.2015 21:58

Kā jau pakai pienākas - kas kam uz kurieni sūta + tel. Nr.

24.02.2015 22:31

Man ari nesen bija nesmuks gadijums,vajadzeja aiziet uz Limbaziem pakai,aizgaja uz Jelgavu. Pagaja nedelja meitene vaica kur paka,man acis lielas,lidz sim ta nav bijis,parasti nosutu, pec dienas,divam paka galaa. Labi,kad ceku saglabaju. Zvanu omnivai,sie liek rakstit iesniegumu. 10 dienu laika dosot atbildi,nedeva. Meitene dusmiga ,nesanjem paku,netic,kad es izsutiju,kaut gan nosutiju vinjai izsekosanas kodu. Bet,kad paka butu Jelgava neuzradijas izsekosanas lapa. To man ta meitene teica,kad zvanija sieviete teica,kad iedos lidzi kurjeram. Omniva to neteica man. Paiet 10 dienas,es parliecinata,kad meitenei beidzot jau paka,ne,vinja saka,lai  naudu atgriezu atpakalj,es esot krapniece u.t.t.. Zvanu omnivai,saku paldies,kad pec 10 dienam devat atbildi,protams, vinji nedeva atbildi. Vinji atvainojas,kad nedeva atbildi. Skatos noverosanas lapa,kad nedelju paka stav Rigas terminali nezin kapec. Jautaju kapec ta,nemakot atbildet,bet noskaidrosot. Palidzeju vinjiem atrak noskaidrot,teicu mans meers ir pilns, zvanisu Bez tabu. Momentali paku nosutija uz Limbaziem. Ne atvainosanas, nekaa. Paka gaja vairak ka 3-is nedeljas. Murgs. Stresu pilnas nedeljas. Sutu gadus 2-us,3-is,nekad ta nebija bijis.

24.02.2015 22:45

Tik ko es veel nesaprotu- kaapeec man to meeteli ATGRIEZA, ja es nebiju suutiitaaja. Pietam atgriež tak tad,ja otraa galaa to neizņem... sasssodiits, kur ir manas kurpiites!!! :D

24.02.2015 22:48

Man bija pieredze atsutiju ar savu adrese. Omniva nepanem telefonu 2 dienas, rakstiju- nekad neatbildeji. Fufufufu

24.02.2015 22:49

Decembrī Omniva pazaudēja manu paku. Tas bija pirkums no internetveikala. Izsekošana rādīja, ka kurjers paku atvedis uz pareizo adresi , ielicis  , bet nākošajā dienā nez kāpēc izņēmis un aizvedis atpakaļ. Kaste ar kodu man atvērās , taču...tukša. Zvanīju, rakstīju e-pastus , ļoti lēni viss notika. Paka atradās pēc mēneša, janvāra beigās. E-pastā bija atvainošanās teikums.

Man ta gadijas ar pasta sataciju sutiju meitenei pacinu par ~10 eur . situacija bija sada:

Neizdrukaja ceku, bet paldies dievam ienaca prata pazvanit,lai nosuta kopiju uz manu epastu . Pacina kavejas saku jautat - kur ir, atbildeja ar lielu kavesanos un teica,ka nakamaja diena. un ta kadas 3 reizes... Lidz pacina pazaudeta! Tas saka solit,ka atgriezis naudu pec 2 ned. gaidu un gaidu, bet neka! Tas ievilkas pat ilgan ka menesi, jo redz atbildiga persona nav darba un neviens nevar atbildet uz epastiem! Visu laiku tikai tuksi solijumi un neatbildesana turpinajas. Lidz saku reali draudet,ka iesu uz policiju/pateretajiem. Tad gan ka mazie apmizas un pat piezvanija,lai pazinotu,ka sodien parskaitis. 

24.02.2015 22:57

Meitenes nebiedējat :D:D:D

Šodien saņēmu paciņu un ieliku paciņu :) Turu īkšķus ...tagad ar bailēm vispār :)

Bet nu jābūt ok! Galvenais ir atkal KOMUNIKĀCIJA :) Ja kas nelāgs- jāzvana, jārunā, jārisina..

Sūdzības.lv par Omnivu arī var šo to jau palasīt.. njā..

Vis atkarīgs no strādniekiem un šķirotājiem. Droši vien netiek ar mūsu daudzo paku šķirošanu galā :D Pavasaris nāk, visi kaut ko grib jaunu iegādāties un pakas birtin birst nabadziņiem :)

11 - 20 no 45