FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva, omniva, omniva.

Sveiki. Vai kadai ir gadijusies negativa pieredze ar omnivu? Gaidu 55 EUR vertiba preci, bet paka tiek mekleta, Jo tas kantoris to ir nozaudejis. 

Vai ari kadai ir bijis, ka omniva nozaude paku?

Padalaties pieredze, pirmo reizi pec ilgas sadarbosanas man ta gadas, solija sodien atzvanit, bet vel neviens nav zvanijis. Kas tad man atbildes, atgriezis naudu, ja paka tiesam neatrodas:( esmu izmisuma

26.02.2015 15:55

Mans mers bija pilns sodien, kad sanemu SMS , KA mana paka ir Talsos Rimi!!!

Skaidri un gaisi Dace uzrakstijusi bija Tukums un Manu nr.. Vel zvaniju, teicu ka izskatas maisins, nosaucu nr., Lai nesajauc un beidzot atgada man Meteli! Luk Tev, omniva. Murgs, ne kantoris!

Man sodien vel tel.nometa omnivas operatore, kaut es vinu neapvainoju tikai pajautaju vai kurjeri tur idioti strada? Lasit nemak!

Mers bija pilns, kapu masina in braucu uz Talsiem pec pakas, kura jau bija Madona, tagad Talsos. Neiesaku nevienam sadarboties ar so kantori, visadi ir gajis ar viniem, visI esam tikai cilveki un kludamies, bet ne lidz tadam meram, ka darbinieki nemak pat lasit :D 

beidzot meteli sanemu ar savam pulem, Nervi kartigi Aizgaja. Pieprasiju viniem visus sitos liekos izdevumus apmaksat. Gaidu tagad zvanu. To ta atstat nevar. Esat uzmanigas! 

26.02.2015 16:06

Man bija tā, ka sūtīju paciņu ar bērna lietām, nākošā dienā kāda sieviete to izņēmusi kopā ar viņai sūtīto paku. Paldies viņai ,ka sazvanīja mani un paku atdeva. Omnivas konsultante bija ļoti neatsaucīga , kas stāstīju par šo problēmu, jo paku varēja man arī neatgriezt. ReZultātā rakstīju iesniegumu un pēc mēneša man atskaitīja naudu par sūtīšanu. Katrā ziņā Omnivu neiesaku!

Mājaslapā rakstīts, ka jābūt apstiprinošam čekam , piem. ja esat sūtījusi smaržas caur 220, tad jau viņi sūta rēķinu un arī izsūtīšanas izmaksas. To arī var pievienot iesniegumam.

26.02.2015 16:44

Labots 26.02.2015 16:45

Ari man ir gadijies. sutu paku, atveras nodalijums, Kurs jau ar paku:D protams, ieliku blakus savu un taisiju ciet. Bet ir ari negodigas damas, kuras butu pievakusas. Tur tas pakas ari pazud.

26.02.2015 16:54

Bijis ka Omniva neatsūta saņemšanas kodu saņēmējai,tad zvanīju viņiem un labāk iesaku rakstīt epastu,lai paši atzvana,jo maksas tālrunis viņiem.

26.02.2015 17:01

Man problēmas bija ar pasta staciju, nedod čekus, nepieņem apmaksai bankas kartes. Un vienreiz aizsūtija citai meitenei paciņu, bet ta bija manis pašas vaina. Neko sliktu, par laimi, nevaru teikt. 

26.02.2015 17:09

Vispār sen jau būtu jāzina, ka Omniva nestrādā ar tekstiem, bet ar svītru kodiem, kur visa vajadzīga informācija arī ir iekodēta. Uz pakas vari rakstīt kaut Zimbabvi - nogādās tur, kur noformēja sūtītājs. Tā kā pirms vainot jāpārbauda, vai tiešām sūtītāja noformēja visu pareizi. Un neviens tur neko nelasa, bet gana ar speciālo ierīci nolasa kodu.

> Laurensija

Skaidri un gaisi Dace uzrakstijusi bija Tukums un Manu nr.. vai kurjeri tur idioti strada? Lasit nemak!

26.02.2015 17:17

Tagad vienmēr fotografēju uz tel.sūtījumus pēc iesaiņošanas,kad atnāk dzēsu,lai mierīgāka sirds,ja nu pazūd,ir ko parādīt!

26.02.2015 20:23

> Margueritte

Vispār sen jau būtu jāzina, ka Omniva nestrādā ar tekstiem, bet ar svītru kodiem, kur visa vajadzīga informācija arī ir iekodēta. Uz pakas vari rakstīt kaut Zimbabvi - nogādās tur, kur noformēja sūtītājs. Tā kā pirms vainot jāpārbauda, vai tiešām sūtītāja noformēja visu pareizi. Un neviens tur neko nelasa, bet gana ar speciālo ierīci nolasa kodu.

> Laurensija

Skaidri un gaisi Dace uzrakstijusi bija Tukums un Manu nr.. vai kurjeri tur idioti strada? Lasit nemak!

Pirma Meitene sajaucu Tukumu ar Madonu (kaut vinu izdrukata uzlime bija Tukums), bet otra atkal Tukums ar Talsiem- mulkibas. Pilniba esmu parliecinata, KA vinu vaina! Kad vini nozaude pakas, tad mes palidzam atrast, runajam, stastam KA izskatijas iepakojums utt., bet te pazvanit neviens no vinu puses nevar, Lai parliecinatos! Galvenais iemest kada pakomata! Absurds!

26.02.2015 20:33

> Margueritte

Man, kad sajauca pilsētas pakai, nu točna kļūdījās viņi - gan uz pakas uzrakstīts, ka Jēkabpils, gan, pasarg Dievs, nu neesmu TĀDS topogrāfiskais idiots, lai uz viņu pakomāta Jēkabpili ieliktu Kurzemē :D:D:D

Pilnīgi palūdzu meitenei nofočēt paciņu, jo vienīgais veids, kā būtu sajaukusi, būtu pārrakstot no datora uz paciņas, bet tur viss bija kā nākas. Jaunā uzlīme, protams, ko kurjers bija pārlīmējis bija tieši, tieši, precīzi pāri pārlīmēta, ka apakšā paskatīties vairs neko nevarēja un arī uz čeka, ko pakomāts izdrukā, adrese neuzrādās.. Mans minējums ir, ka ik pa laikam viņiem ir sistēmas kļūdas vai paši kurjeri netīšām ieliek ne tajā pakomātā, bet tādos gadījumos parasti atvainojas nevis liek maksāt par piegādi dubultā..

18.04.2015 10:35

Meitenes, cik àtri Omniva apstràdà maksàjumus? Vakar veicu samaksu internetbankà,  saprotu, ka man tagad jàgaida apstiprinàjuma e-pasts? Jo savàdàk nevar izdrukàt to adrešu karti?

vienkàrši biju pieradusi, ka ar Pasta staciju kodiñu varèja àtri dabùt, bet te nekà. Uz meilu neatbild. Cik tad ilgi jàgaida? 

21 - 30 no 45