FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva, omniva, omniva.

Sveiki. Vai kadai ir gadijusies negativa pieredze ar omnivu? Gaidu 55 EUR vertiba preci, bet paka tiek mekleta, Jo tas kantoris to ir nozaudejis. 

Vai ari kadai ir bijis, ka omniva nozaude paku?

Padalaties pieredze, pirmo reizi pec ilgas sadarbosanas man ta gadas, solija sodien atzvanit, bet vel neviens nav zvanijis. Kas tad man atbildes, atgriezis naudu, ja paka tiesam neatrodas:( esmu izmisuma

18.04.2015 10:51

visaadi briinumi notiek gan ar pasta staciju gan omnivu,man jau nez kuro reizi.Ir gan pazudusas pakas ar galiem un kas tik ne ar....

18.04.2015 10:56

Man Gan ,par laimi ,nekādas problēmas nav bijušas.. Pasta stacijai kkā uzticos mazāk..

18.04.2015 11:41

Diemžēl ir bijusi negatīva pieredze. Paka pazudusi, nauda vējā.

18.04.2015 12:02

Ar omnivu man nekad nav bijušas problēmas,viss lieliski! Bet ar pasta staciju gan traki,bieži kaut kur paciņas nozuda,bet labi,ka tās tika atrastas,vai arī durvju kods netika atsūtīts.

19.02.2019 20:09

Draudzenei nosūtīju paku. Bet viņai atsūtīts nepareizi durvju kods. Teica ka atzvanis trīs dienu laikā. Murgs. 

19.02.2019 20:12

Paka bija pazudusi, bet 3 dienu laikā atrada un nosūtīja manai pircējai.

Kopš 2015. gada paka vēl nav atradusies? :o :D :D :D

19.02.2019 21:36

Ir bijusi negatīva pieredze. Tomēr, divu mēnešu laikā paka tika atrasta. Omnivas dienestu vismaz var sazvanīt, pasta stacijai ir lielāks murgs. Tur nevienu nevar sazvanīt un negatīvā pieredze ir bijusi vairāk un biežāk. Maksimāli izvairos no sūtīšanas ar PS

Ir gadinies, gan ka pasta stacija, gan omniva pazaude pakas. Tas jau bija loti sen atpakal. Toreiz kompenseja pakas pazusanu. Paka + sutisanas izdevumi, ko atgriezu meitenei, kas pirka no manis, pasai nekads labums netika... 

19.02.2019 22:40

Labots 19.02.2019 22:41

Man sūtīja kleitu meitene no Rīgas.Ar omnivu. Pazuda. Tikai pateicoties viņas neatlaidībai, zvanīšanai, trobelēšanai un draudiem, kaut kas sāka notikt. Komunikācija no omnivas puses bija kūtra un nelabvēlīga. Bija nonācis līdz kompensācijai un sarunām par nozaudētā vērtību. Galu galā pēc mēneša atradās, kaut ko nebija kurjers izdarījis kā nākas, un vaina nebija ne adreses pareizībā... ne kodos. Bet, neviens jau nepaskaidroja. 

Starp citu, tagad viņi kavē savus sūtījumus tā vai šā. Sola vienu, bet būtībā netiek galā ar saplānoto un pārliek laikus... 

31 - 40 no 45