FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva, omniva, omniva.

Sveiki. Vai kadai ir gadijusies negativa pieredze ar omnivu? Gaidu 55 EUR vertiba preci, bet paka tiek mekleta, Jo tas kantoris to ir nozaudejis. 

Vai ari kadai ir bijis, ka omniva nozaude paku?

Padalaties pieredze, pirmo reizi pec ilgas sadarbosanas man ta gadas, solija sodien atzvanit, bet vel neviens nav zvanijis. Kas tad man atbildes, atgriezis naudu, ja paka tiesam neatrodas:( esmu izmisuma

20.02.2019 00:59

Labots 20.02.2019 01:44

Omniva ir pievīlusi vismaz 8 reizes. Pēdējā laikā tas ir jau pārāk bieži. 

Pakas tiek pazaudētas, uzrādās tikai, ka kurjers tās šurpu turpu mistiski bīda, vai " piesavinās" uz nezināmu laiku. 

Omniva sazvanīt var vienmēr, bet nekad neko nespēj sakarīgu atbildēt, vien to - ka nezin, meklēs, un nevar komentēt. Sola atzvanīt , bet reāli,  tas nekad nenotiek. 

Parasti rakstu oficiālu pieteikumu, iesniegumu par pakas pazušanu vai laicīgu nepiegādāšanu - automātiskā atbilde  atraksta , ka sniegs atbildi 10 dienu laikā ( pat nav atrunāts, darba vai kalendāro dienu), bet kā likums - 10 dienas/ arī 10 darba dienas paiet un pilnīgs  klusums. 

Rakstu atkal ... tikai tā!

Tā nu pēc ~ 1 mēn. paka atrodas, un tiek "piegādāta"(  gala pakomātā un  tad sūta ,man atpakaļ). Pircējai sen jau esmu visu atmaksājusi/ kompensējusi, jo saprotams, ka cilvēks nepērk un negaida, sūtījumu 1 mēn. pēc darījuma. Nu piem. kam interesē ZS rūķa tērps ap 15. janvāri, ja vajag to uz 20 . decembri ( izsūtīts 14. dec.)!? :D

Pats labākais, Omniva nejūtās pat vainīga, nekādas kompensācijas, tik vien kā vairāk kā pēc mēneša atmaksā 2,88 eur, t.i.  manus sūtīšanas izdevumus.  Bet par  to, ka nav pienācīgā/ solītā( pēc līguma) laikā piegādāta,  jo es galu galā pērku pakalpojumu ar laicīgu piegādi ( kā paredz pakalpojuma sniegšanas līgums), par to  nekādas vainas sajūtas un nekādas kompensācijas. Sanāk es labticīgi uzticos pakalpojuma sniedzējam, samaksāju priekšapmaksu par pakalpojumu, bet pakalpojumu reāli nesaņemu, iegūstu tikai zaudētu  laiku, probēmas, un arī netiešus papildus izdevumus, kas saistīti ar sūtījuma nepiegādāšanu. 

Pasta Stacija - noteikti labāka( diemžēl mazāk pakomātu, un sūtījumus atmaksāt var  tikai e- vidē ), jo jau pie mazākās kļūmes, kur pat nav runa, ka paka ir pazaudēta, vienmēr kompensē, kaut vai ar bezmaksas vairākiem kodiem, un sazvanīt, visu sarunāt- nekad arī nav bijusi problēma. Piem. par to, vien, ka uzzvani un pasaki, ka PS durvis ir atstātas vaļā un ka paka tur iekšā redzama , vai, ka nejauši esi saņēmis cita cilvēka paku - viemēr 3 kodus iedot kā attieksmi, kā paldies, kā kompensāciju. 

No OMNIVA to nesagaidīt. Ja esi saņēmis svešu paku, tad šie vēl palūdz pašam aiziet un ielikt pakomātā :DDD - nu tāpat, par pliku velti, lai viņiem mazinātu problēmu ar kādu klientu. 

20.02.2019 08:44

Vienreiz pazaudēja paku, taču uzreiz samaksāja. Nebija nekādu problēmu.

20.02.2019 09:32

Man bija divas reizes nozaudeta paciņa,bet viss tika atrisinats.

20.02.2019 09:58

omniva pazaudēja man sūtītu paku,bet pēc mēneša atradās -pārpakota bija jau omnivas kastē un  nekas nebija pazudis .

20.02.2019 10:02

Vai Jus limejat virsu adresi?Nesaprotu ka var nozaudet paku?

41 - 45 no 45