FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kaazu jubilejas davana! kleita

Sveikas jaukaas meitenes - palidziet ar padomu! Marta ir paredzeta krustvecaku 25 gadu jubileja! Nu ta luk - bus balle! Pirmam kartam iestajas panika - jo man nav kleitas uz savu izmeru - tadas praktiski nenesaju,pat nezinu kada tipa lai mekle! 

Bet pats svarigakais - cik saprotu- ja liels tusins ar balli,telpaam un galdiem - tatad vajag davanu? Bet ko lai uzdavina? Un cik butu taa summa - kas butu pieklajiga prieks davanas uz tadiem svetkiem? Pilnigi nav ne jausmas! 

Ceru varesiet man palidzet! 

P.S - kada varbut var piedavat ari kleitu L izmeru - 42 izm uz so pasakumu,ap celgalu,neko piedauzigu,neko rozaa,bez spiguliem,par sapratigu cenu! Lidz 15 eiro velams! 

Paldies - lai jums jauks sis vakars :* Skūpsts

7 Atbildes

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=733970&filter=users

tas ir 38 izmers,satraukuma neesi pierakstijusi,kadu izmerinu kleitai piedavat.

Izmers? :) 

Cena tikai sodien un rit - 3 eur

10 eur

10 eur

Manuprat butu jadavina davana.:) Neuzskatu,ka kas wow, superliels. Bet gan tads videjs(Ap 20 eur?) . Varbut kadu servizi, glezninu vai ko tadu. Labi butu kopigai lietosanai abiem!:) 

Kleitai L izmeru = 42 sanak :) 

Vel kadas idejas? 

Varbūt kādu ceļojumu /kruīzu uz Stokholmu/ vai spa viņiem divatā, ko kopīgi varēs izbaudīt :)

> madža (tiešām lēti!)

Varbūt kādu ceļojumu /kruīzu uz Stokholmu/ vai spa viņiem divatā, ko kopīgi varēs izbaudīt :)

+ SPA bija arī mana pirmā ideja, kā nekā 25 gadi ir ilgs laiks, lai atpūšās. Tikai nepērc nekādus virtuves piederumus vai servīzes utt. lielākajai daļai manu radu tās servīzes stāv sekcijās vai skapjos noliktas un krāj putekļus, liela prieka tādu saņemot nebūs tāpat.

Uz sudrabkāzām dāvina ko no sudraba vai apsudrabotu, piemēram, galda piederumus (bet ja ir naži, tad jubilāriem jāsamaksā kaut 1 cents, nažus nedrīkst tipa dāvināt, tikai pirkt, bet var jau atrast bez nažiem, piemēram, katram sudraba kūkas dakšiņu ar gravējumu).

1 - 7 no 7