Ko Jūs ieteiktu?

Ziemas saakuma, šeit pat nopirku mētelīti pavasarim.

Atnaaca mētelītis, ļoti skaists, bet viena problēma, rokas nedaudz par īsu. :( Paardot negribas un pavasaris tuvojas... ko Jūs ieteiktu? Varbūt kaada zin vai Rīga iespējams iegaadaaties kaadas mēteļu aproces (detaļas tikai) ko varētu piešūt klaat,vizuaali pagarinot mēteļa rokas? 

Aptrūkstas idejas. :( HEELP

24 Atbildes

man ienca prata viena diezgan pastulba ideja.:D parasti ir iekspuse atlocits un nosuts, varbut var atardit vala un izlocit uz aru? 

vai ar mana skapi ir sads variants - jauns , 5 eur

Gribas ko neuzkrītošaaku.

Minimaalu pūciņu (kaa dažiem cimdiem galos), vai taada paša auduma kaa mētelim aprocītes, ko piešūt. :S

Bet paldies, paskatīšos, vai nav aizlocīts, laigan šaubos, mētelīts no mīkstaa auduma. 

Man vienmēr patikušas mežģīnes galos, bet neredzot modeli ir kā taustīties pa tumsu svešā mājā, meklējot elektrības slēdzi :D

Gari cimdi.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man vienmēr patikušas mežģīnes galos, bet neredzot modeli ir kā taustīties pa tumsu svešā mājā, meklējot elektrības slēdzi :D

+++

Lai varētu ko ieteikt, vajadzētu redzēt bildi .

Man mētelim bija apdilušas piedurknes, tad nu paņēmu mētelīti un gāju uz auduma veikalu ar domu kautko piekombinēt, tur atradās 101 variants un pārdevējas jaukas , palīdz ar idejām. Tagad auduma veikalos ir visādas mākslīgās kažokādiņas un pūciņas, var pieskaņot visādām mētelīša krāsām.

1. grūti teikt, neredzot kāds mētelis/plašķis?

2. izskaties pēc stilīgas:

2.1. Pavasaris jau tas laiks, kad nav pārāk auksts, tādēļ viens variants varētu būt atlocīt kā 3/4 piedurknes

2.2. kā jau te minēja gari cimdi

2.3. varbūt nekas, ka spīd džemperis no apakšas? Tagad pat speciāli tādas jakas/mēteļus šuj/ražo

3. es ietu pie šuvējas, lai iesaka labākos iespējamos risinājumus, viņām tomēr ir speciālas zināšanas un pieredze

4. man ir lieks bēšs mākslīgā kažoka audums. Pirkām, kad bērnam skolai vajadzēja kaķa masku, priekš astes; beigās izdomājām citu risinājumu un šo audumu neizmantojām. Bet tas maksāja 27 eiro ! (ir čeks). Esmu gatava pārdot pa 6 eiro, jo stāv lieks bez vajadzības. nosūtu bildi privāti

Labots 01.03.2015 17:29

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

man ienca prata viena diezgan pastulba ideja.:D parasti ir iekspuse atlocits un nosuts, varbut var atardit vala un izlocit uz aru? 

Nemaz nav slikta ideja- es tā arī izdarīju. Nācās tikai pagarināt oderi Aci miedzošs

Bet vai nebūs par pūkainu pavasara mētelītim. Meitene minēja,ka nopirkusi pavasara mēteli.

Labots 01.03.2015 14:02

Nesanaak ievietot foto, taapec links uz bildi. :)

Variantam, ka atlocīt kaa 3/4 izmēģinaaju jau iepriekš, nepatīk kaa izskataas. :D

Laikam jau drīzumaa dosies pie kaadas šuveejas. :)

http://failiem.lv/g/udlqblj#aa/IMG_6798.JPG

Meeteliitim ir miikstais audums.

1 - 10 no 24