FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Miilaas paardeveejas!

Kaut gan sii teema sad un tad forumaa uzpeld,tomeer gribeetu arii es no savas puses paluugt:miilaas paardeveejas ,ja jau esat puuleejusaas smuki nobildeet preciiti,ievietot sludinaajumu,tad papuulaties arii vismaz 1x nedeelaa ieiet "skapii"un atbildeet uz veestuleem,vai vismaz,ja plaanota ilgstosaaka prombuutne,pabriidinaat par to.Citaadi "siekala tek"uz kaaroto preci,un pat nezini,kad un vai vispaar buus iespeeja to iegaadaaties:(Kas citaam sakaams sajaa sakaraa?

6 Atbildes

Ja nav, tad nav - tās ir tikai drēbes, meklēju tālāk.

Personīgi es vienmēr atbildu pircējām laikā un nosūtu preci cik vien ātri ir iespējams.. bet gribētu vērsties pie tādām pircējām, kuras no sākuma uzraksta, ka ņems izvēlēto preci, un vēlāk ignorē vēstules un vispār kaut kur pazūd.. gaidot atbildes no tik "godīgām" pricējām, es atsaku meitenēm, kurām tās drēbītes tiešām patīk un ir vajadzīgas.. tad varbūt vispār neiet šajā portālā, neskatīties neko un neko nevienam nerakstīt ar tādu attieksmi...

Piekriitu,Alyyna,arii taa man ir gadiijies:(

Jāņem visu vieglāk. Ir prece,ir pārdevējs sakontaktējams-super! Ir prece,nesanāk sazināties-arī super! Kādēļ? Tādēļ,ka šī nav tā lieta par kuru bendēt savus nervus. 

> Anita

Ja nav, tad nav - tās ir tikai drēbes, meklēju tālāk.

Pilnīgi tev piekrītu!Tās ir tikai drēbes!Vēsais

Varu piemetināt to, ka baigi stulbi ir tas, ka tādu ''slikto meiteņu'' dēļ - tās, kuras grib kaut ko pirkt/ jau ir gatavas pirkt, izprasa mērus, vēl papildus bildes un vēl paprasa vai nav vēl kas piekomplektējams klāt konkrētajam apģērbam un tad pazūd, neatbild uz vēstulēm un visādi citādi ignorē... Pirmkārt - viņu dēļ esmu zaudējusi ļooooti daudz citu pircēju, otrkārt - tādu pircēju dēļ arī citām pārdevējām ir izveidojusies slikta pieredze un ja arī es uzrakstu, ka gribu kaut ko pirkt, bet satikties varēšu pēc divām dienām vai kaut vai vakarā pēc darba nevis pa dienas vidu, tad lietiņa tiek atdota kādai citai.

Es saprotu ļoti labi pārdevējas un zinu, ka būtībā nevar uzminēt, kura tad ir godīga ņēmēja un tiešām paņems un kura pazudīs. Tikai žēl, ka tādu ''slikto pircēju dēļ nākas ciest labajām pircējām - tai skaitā arī man.

1 - 6 no 6