FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes par maiñu!

Gribètu  uzzinàt jûsu viedokli. Ja piedàvàjam maiñu tas nozîmè,ka drîkst iemainît lietu pret vèrtîbà lîdzvèrtîgu preci, vai ,ja prece maksà 5 eur, bet gribètu mainît pret preci,kas maksà 10 eur,tad bûtu jàpiemaksà,lai kopà sanàk preces vèrtîba? Paldies !

19 Atbildes

Labots 01.03.2015 21:43

Ja mainos, tad es taa daru. :) vai arii paluudzu meitenei apskatiit veel ko no mana skapja, lai nosegtu summu.

ja man piedava parasti mainu 1:1, jo tomer lieku precem cenas parsvara lidz5 eur, bet ir meitene,kas saskruve cenas vai ir cenas tikai sakot no 10 eur. Bet ,ja es kasai piedavaju mainu neiebilstu pretim dot vairakas lietas pret vienu :) 

Labots 01.03.2015 21:53

Man ir bijis tā, ka atnāk vēstule, ka meitene vēlas iemainīt manu ādas jaku (pilnībā jauna, ar birkām, 32 eiro). Atveru, paskatos viņas skapi, iepatīkas trencītis (mazlietots, 20 eiro). Saku, ka it kā varētu pret to. Cenas nav gluži vienādas, pie tam prece ar birkām tomēr ir labāka, nekā mazlietota. Un tad no viņas puses sākas - es to trenci pirku simtam pāri, uzvilku tik 5 reizes, tā un šitā. 

Man pilnīgi vienalga, pa cik viņš ir pirkts, es piedāvāju jaunu preci pret mazlietotu, pie tam mazākā cenā no viņas skapja tāpēc, ka iepatikās. Un kur loģika? Gribēja maiņu, izteicu izdevīgu piedāvājumu, izlamāja. 

Tāpēc NĒ, nedrīkst pliki blenzt uz cenām, tas ir subjektīvi. Ir jāņem vērā preces stāvoklis

Parasti jau mainu pret to cenu, kas ir. Protams, ir situācijas, kad vēlas to, kas maksā vairāk, pidāvāju vēl kādu lietiņu, vai arī sarunāju kādu šokolādi klāt. :)

Paldies par jûsu viedokliem! :)

Mainu 1:1 vai līdzīgās cenās, vai ar piemaksām.

Nesen iegrābos uz "uz maiņu atlaides neattiecas", nebija sākumā žēl, iemainīju. Abas reizes mantas atnāca tādā stāvoklī, ka knapi akcijas cenu vērtas, bet smuki nofočētas. Tagad tās rūgtums, ka atdevu pret jaunām mantām ar birkām :(

Tagad ar maiņu esmu ļoooooti uzmanīga. Bet, jā, 1:1.

Es mainu nevis cenas, bet mainu preces. Pilnigi nav nozīmes cik lielu cenu katra ir uzlikusi- ja vienojamies, tad labi , ja nē - tad nē. Reizēm ja gribu ko konkrētu un tas vinai maksā 10 eur, piedāvaju izveleties no mana skapja kaut par lielaaku summu. Jo cenas jau mēs leikam kā nu kura- es piem. mainu tās pec noskaņokuma- nekaadas akcijas nerīkoju- gan samazinu, gan palielinu:)

Parasti mainos 1:1, gan meitenes, kas mani uzrunā tā pieradušas, gan es pati, bet tajā pašā laikā vairākus apģērbus esmu atdevusi pret kaut ko, kam norādīta nesalīdzināmi zemāka summa. Vairāk skatos, lai iemainītu pret to, kas man patīk un ko es vilkshu, nevis cenas. Un ir bijis arī tā, ka meitenes atdod arī savus apģērbus pret zemakas summas apģērbu. 

Es savlaicīgi pasaku, ka manā skapī akcijas cena uz maiņu neattiecas, kas ir norādīts arī manā profilā. Smaidīgs

Manuprat, godigi ir mainit 1:1preciti, jo cenas meiteneem skapjos loti dazadas.

Un man personigi diezgan zemas cenas un biezi mainities negribu, jo meitenes grib mainit manas 2vai3 lietinas pret vienu, tas ir mulkigi :)

1 - 10 no 19