FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meitenes par maiñu!

Gribètu  uzzinàt jûsu viedokli. Ja piedàvàjam maiñu tas nozîmè,ka drîkst iemainît lietu pret vèrtîbà lîdzvèrtîgu preci, vai ,ja prece maksà 5 eur, bet gribètu mainît pret preci,kas maksà 10 eur,tad bûtu jàpiemaksà,lai kopà sanàk preces vèrtîba? Paldies !

19 Atbildes

Loti atkariigs no taa cilveeka,kkas ir"pretii":)Patiesiibaa sarunaat var visaadi,to jau sarakstoties juut,jo patiesiibaa viss ir aprunaajams un sarunaajams,galvenais lai nepiesmauc:).Bet maina jau pati par sevi ir riskanta lieta,taadeel labaak lieku reizi veel paarjautaat nekaa peec tam "kost pirkstos":)

> shopaholike

Manuprat, godigi ir mainit 1:1preciti, jo cenas meiteneem skapjos loti dazadas.

Un man personigi diezgan zemas cenas un biezi mainities negribu, jo meitenes grib mainit manas 2vai3 lietinas pret vienu, tas ir mulkigi :)

Pilnīgi piekrītu. Ļoti bieži meitenes,kuras pašas piedaavaa maiņu, izmanto to,ka tavaa skapī ir ļoti minimaalas cenas,kaut gan pašaam viss ir saakot no 10 EUR. Un tad piedaavaajums ir sekojošs, tev gandrīz vai pusskapi ar svaarkiem, topiem un bižūtēriju būtu jaatdod,lai iemainītu tos pret lietu,kas tev īsti nav vajadzīga, jo maiņas iniciatīva nenaaca no tavas puses. Taapēc arī atbalstu 1:1.

Piekrītu meitenēm par 1:1 maiņu,  bet es vienu reizi esmu piedāvājusi mainīties kaut vai ņem lielāku summu par apģērbu  nekā viņas preci ... bet ir dažas meitenes ar kurām bieži veicu maiņu un vairs cenas neskatāmies :)

jāskatās pēc situācijām  pēc atsauksmēm  utt

lai veicas!

Paldies meitenes par atbildem! :)

Paldies meitenes par atbildem! :)

> Julija

Pilnīgi piekrītu. Ļoti bieži meitenes,kuras pašas piedaavaa maiņu, izmanto to,ka tavaa skapī ir ļoti minimaalas cenas,kaut gan pašaam viss ir saakot no 10 EUR. Un tad piedaavaajums ir sekojošs, tev gandrīz vai pusskapi ar svaarkiem, topiem un bižūtēriju būtu jaatdod,lai iemainītu tos pret lietu,kas tev īsti nav vajadzīga, jo maiņas iniciatīva nenaaca no tavas puses. Taapēc arī atbalstu 1:1.

tieši manas domas.

Kaut gan pēdējā laikā visai bieži sanāk mainīties arī ņemot vērā vienādas cenas. Tas vairāk vai mazāk atkarīgs no piedāvātajiem apģērbiem. Katrā situācijā un reizē tiek izvēlēts piemērotais variants un parasti ar meitenēm visu mierīgi un vienkārši varam sarunāt. 

man ir gadijies tā, ka cenas nesakrit..., bet tas ko veelos ir uz pusi letaks par to, ko velas meitene. Tapat mainu, jo lieta, ko es nokatiju, bij tieshi tas, ko gribu, ko ieraugu un nodomaaju- vo, tieshi tas, kas vajadzigs!!!  Tad naudai nav ipashi  liela nozime.

> saldais RupucīC :))

man ir gadijies tā, ka cenas nesakrit..., bet tas ko veelos ir uz pusi letaks par to, ko velas meitene. Tapat mainu, jo lieta, ko es nokatiju, bij tieshi tas, ko gribu, ko ieraugu un nodomaaju- vo, tieshi tas, kas vajadzigs!!!  Tad naudai nav ipashi  liela nozime.

Pilnigi,piekritu,mana pedejai maina tiesi ta sanaca,meitenei bija tas ko man vajag,pa niecigu summu un mana prece lielaku summu,meitene pat nobrinijas,bet man vinas lietu vajadzeja vairak,ka to kas mums vairs nebija vajadziga. bet tas ar atkarigs reizem no garastavokla.un ja,jaunu pret jau lietotu ta mazak gribas.

11 - 19 no 19