FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

lūdzu jūsu palīdzību.

sveikas.šeit bija meitene ar profila nosaukumu MIA CABRIO VAI PARNASSA (nezinu kurš orģinālais) viņai skapī bija melna soma ar pistoles uzdruku.par viņu viena meitene ielika sliktu atsauksmi jo esot gribējusi šķiet mainīties bet tā meitene esot pēkšņi savu paciņu it kā atsaukusi otra meitene kas ielika slikto atsauksmi esot bijusi slimnīcā un nav varējusi laicīgi izsūtīt savu.NU KKA TĀ STĀSTS,TAS BIJA AP JANVĀRI UN JAU PIEMIRSIES SĪKUMOS.TAD NU MEKLĒJU JEBKURU INFORMĀCIJU PAR ŠO PROFILU UN VARBŪT MEITENE KAS IELIKA SLIKTO ATSAUKSMI VAR ATSAUKTIES UN PASTĀSTĪT TIEŠI UZ KURIENI VIŅAI BIJA JĀSŪTA PACIŅA???SĪKĀK NESTĀSTĪŠU,BET LIETA JAU IR POLICIJĀ UN NODERĒS JEBKURAS ZIŅAS.

30 Atbildes

paskaties krapnieku diskusijaa - ja tur gaja runa par meiteni kas vairakam sutijusi vienu un to pasu preci vai kka ta! 

nē runa ir par ko citu.šī meitene piekrāpa divus cilvēkus,mani un vel vienu sievieti.viņa nostājās pa visu un sanāk tā ka es dabuju naudu par preci,bet tā sieviete kas itkā iegādājas nesaņēma neko....ši meitene darbojās par starpnieci un ieguva manu preci un pataisija mani par krāpnieci.ļoti nepatīkama situācija.....

viss par šo meiteni ir dzēsts.profila nav un numurs slēgts.ceru ka kādai tomēr būs kāda informācija.

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=20544

Pagāja 20min līdz atradu, bet noteikti domā šo :)

ja inky tieši tā :) man nav ne jausmas kas ir šis krāpniek cilvēks un kur viņu mklēt.viss bija ok,līdz šodien saņēmu pavēsti no policijas un jutos briesmīgi :( jo neēsmu nevienu apkrāpusi.

tikai atšķirība ka man neteica ka pārskaitīs naudu kāds cits,domāju ka tas ir viņas pasas konts,bet beigās iznāk ka ir vel pavisam cita persona iesaistīta,kuru tagad iznāk ka esmu apkrāpusi.šī īstā pircēja domāja ka pērk baltu lapsas ādu lai gan es pārdevu brūnu jenota.un vsp cik sapratu sarakste viņām notika citā portālā,draugos un inbox (kurā es vsp neesmu).ja tā padomā ļoti viegla shēma un tā var apčakarēt tik daudzus.cik esmu šeit iepirkusies viss ir bijis ok,bet tagad bail vsp ko sūtīt :(

Jā, pēc tieši šadas shēmas arī visas čakarē  ;(

Šis šobrīd ir kļuvis ļoti populārs krāpšanas veids, es uz to pazaudēju savu naudu caur SS.LV privātsludinājumu. Būsim piesardzīgāki!

Šis šobrīd ir kļuvis ļoti populārs krāpšanas veids, es uz to pazaudēju savu naudu caur SS.LV privātsludinājumu. Būsim piesardzīgāki!

1 - 10 no 30