FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

lūdzu jūsu palīdzību.

sveikas.šeit bija meitene ar profila nosaukumu MIA CABRIO VAI PARNASSA (nezinu kurš orģinālais) viņai skapī bija melna soma ar pistoles uzdruku.par viņu viena meitene ielika sliktu atsauksmi jo esot gribējusi šķiet mainīties bet tā meitene esot pēkšņi savu paciņu it kā atsaukusi otra meitene kas ielika slikto atsauksmi esot bijusi slimnīcā un nav varējusi laicīgi izsūtīt savu.NU KKA TĀ STĀSTS,TAS BIJA AP JANVĀRI UN JAU PIEMIRSIES SĪKUMOS.TAD NU MEKLĒJU JEBKURU INFORMĀCIJU PAR ŠO PROFILU UN VARBŪT MEITENE KAS IELIKA SLIKTO ATSAUKSMI VAR ATSAUKTIES UN PASTĀSTĪT TIEŠI UZ KURIENI VIŅAI BIJA JĀSŪTA PACIŅA???SĪKĀK NESTĀSTĪŠU,BET LIETA JAU IR POLICIJĀ UN NODERĒS JEBKURAS ZIŅAS.

30 Atbildes

Labots 02.03.2015 15:59

Cik saprotu shēma piedalās trīs cilvēki,un krāpnieks tikai saņem preci vai arī naudu?

nu cik saprotu tad ir kka tā, vismaz manā gadijumā- sieviete noskatija sludinājumu ar baltu lapsādu pa 30eiro uzrakstija ka vēlas pirkt,tad šis pārdevējs sameklēja kādu ar līdzīgu sludinājumu(mani) un uzrakstija ka vēlas pirkt no manīm manu piedāvāto jenota ādu pa 30eiro.es aizsūtiju savus bankas rekvizītus kur ieskaitīt naudu un pajautāju uz kurieni jāsūta paciņa.krāpniece tikmēr pārsūtija manus rekvizītus šai īstajai pircējai,kura man pārskaitija naudu un tad šī krāpniece man iedeva savu adresi pakomāta uz kuru sūtīt paciņu.kad nosūtiju saņēmu pozitīvu atsauksmi un vēstuli ka viss ok un apmierina,pat dāvanu vel pieliku klāt diezgan dārgu.tagad pagājis vairāk kā mēnesis un es saņemu pavēsti no policijas ka esmu apkrāpusi šo sievieti jo neesmu nosūtijusi paciņu,bet naudu saņēmu.kad zvaniju šai sievietei tad izrādas viņa vsp citur redzējusi sludinājumu un vsp ne šo bet citu preci.nu kaut kā tā.datus nosūtijām abas krāpniecei un viņa mums abām rakstija to ko vēlējās.

kad iedziļinās var saprast :)

manuprāt piņķerīga bet vienkārša shēma....

nesaprotu kā lai tagad iepērkas un pārdod kko,jo šādi ļoti viegli piemānīt.

krāpnieks saņem preci un es kā pārdevēja saņemu naudu,bet ne no krāpnieka bet cita cilvēkā(īstā pircēja),kamēr viņa pati palika tukšā.beigās es palieku par krāpnieci.ja satiktu to meli laikam zobus izdauzītu....cik pretīgi var rīkoties.

Ja saprata!

Es, piem., vienmēr prasu, lai maksājuma "mērķī" norāda lietotājvārdu vai man atpazīstamu nosaukumu, piem., Aija Zip, tad es zinu, ka šis maksājums ir no Aijas, kas Zip portālā interesējās ar mantu, tiesa, kādi 5% tomēr pamanās ierakstīt citu maksājuma mērķi, tā kā metode nav 100% droša.

Savukārt no sūtītāja puses var aprakstīt pērkamo pēc iespējas smalkāk, piem., baltā ap pleciem liekamā lapsāda.

Bet, jā, grūtu no šādas krāpniecības izvairīties :/

Labots 02.03.2015 16:27

jā diemžēl tā tas ir.un tagad visas padarīšanas ar policiju,jābraukā tālu un bērniem aukle jāmeklē,jo pati  neesmu no Rīgas.

tā jau varbūt varētu sarunāt ar otru meiteni ka pusi summas atskaitu atpakaļ un viņa atsauc iesniegumu (jo man ceļā uz rīgu aiziet 15eiro un plus aukle) bet gribas jau to krāpnieci noķert.lai neapkrāpj citus.bet diez vai plicija atradīs....

> uguntinja

jā diemžēl tā tas ir.un tagad visas padarīšanas ar policiju,jābraukā tālu un bērniem aukle jāmeklē,jo pati  neesmu no Rīgas.

tā jau varbūt varētu sarunāt ar otru meiteni ka pusi summas atskaitu atpakaļ un viņa atsauc sludinājumu (jo man ceļā uz rīgu aiziet 15eiro un plus aukle) bet gribas jau to krāpnieci noķert.lai neapkrāpj citus.bet diez vai plicija atradīs....

Drausmas, neapskauzhama situacija... Un kur tadi mergli vsp rodas....

Bailes tagad vsp iesaistities, jebkados shada veida darijumos...

> uguntinja

tā jau varbūt varētu sarunāt ar otru meiteni ka pusi summas atskaitu atpakaļ un viņa atsauc sludinājumu (jo man ceļā uz rīgu aiziet 15eiro un plus aukle) bet gribas jau to krāpnieci noķert.lai neapkrāpj citus.bet diez vai plicija atradīs....

Drausmas, neapskauzhama situacija... Un kur tadi mergli vsp rodas....

Bailes tagad vsp iesaistities, jebkados shada veida darijumos...

Jūtu līdzi autorei.Te dažas meitenes piesakas pie preces, pasaka ka ņems 100%,un uzreiz pēc tam, kad nosūtu savus rekvizītus,pazūd. Šīs konkrēts gadījums liek aizdomaaties ka taadaa veidaa kraapniece tiek pie sveša cilvēka rekvizītiem,lai apkraaptu pēc tam citus. Šausmas, kaa uzticēties pēs šī visa. Atliek tikai paarbaudīt kontu vai nav ienaakusi mistiska nauda no svešinieka :) 

11 - 20 no 30