FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vēlos visas savas drēbes atdot

Mīļās meitenes!

Nolēmu, ka sākšu jaunu dzīvi un bez drēbēm, kas stāv saliktas maisos un burtiski neļauj man " elpot". Izdzēsu šeit visus sludinājumus un meklēju info par cilvēkiem, ģimenēm, kam drēbītes varu atdot. Zinu, ka Facebook bija grupa, kurā sarkastās un pārskatāmi var redzēt info- kurā LV vietā, kuram cilvēkam nepieciešams atbalsts. BET es nepierakstījos šajā grupā un aizmirsu tās nosaukumu un nevaru vairs atrast. :(

Man ir sieviešu drēbes pārsvarā uz 38/40 izmēru. Vīriešu apģērbi pārsvarā uz 40/42 izmēru. Drēbītes meitenītei no 68-92 izmēram, meitenei uz 116 izmēru šis tas. Apaviņi mazajai un arī lielākai meitenei.

Iesakiet, kur lai meklēju info par cilvēkiem, kam tiešām tas būs noderīgs. Ak jā, ir arī siev. žaketītes un kostīmi- viens balts un viens Cubus brūns- tos varu piedāvāt tām sievietēm, kas plāno uzākt jaunas darba gaitas vai atbilstoši šaģērbties jau esošajam darbiņam.

(Uz krīzes centru vairs nevedīšu- ir iemesls.)

14 Atbildes

Kuldiga ir labdaribas organizacija Mamma mammai fonds

ja esi draugiem.lv tad ir domubiedru grupa. Engelu asarina! Ziedo berniem! 

> kristiana46

Paldies arī par šo informāciju! :)

Rīga gadījumā nebija veikals Otra elpa vai tml.,kur tieši ņem drēbes un tās pārveido utt.?Manuprāt ir arī labdarības veikaliņi,kur iekasētā nauda aiziet labdarības projektiem :)

Bet vai tiešam kaimiņos vai rados nav neviena,kuru varētu iepriecināt? Nevainīgs

> pērļu virtene

> kristiana46

Paldies arī par šo informāciju! :) - pieteicos uz šo grupiņu.

11 - 14 no 14