Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

kāpēc jāvairo negatīvisms..

kaut kādu lupatu dēļ..

nav jāperas par tādiem niekiem..

ja neatbild..znachit nav lemts..dabusi ko labaku..:)

Nevis vairot negatīvismu, bet likt pamatus atbildībai, godīgumam un vismaz kaut kādai kārtībai. Savādāk te vairosies nevis negatīvisms, bet bezkauņas, kuras galīgi iznīcinās šo portālu ar savu nekrietnu uzvedību un atbaidīs visus korektus lietotājus.

Šādā veidā jau var arī par tiem, kuri krāpj un zog naudu šiten, spriest. Priekš kam tad jāziņo par tiem un jābrīdina citi? Lai dzīvo pozitīvs!

Reti kautko perku, ja perku parasti meitenes atbild. 

Nedaudz kaitina, jameitenes jauta - Pieejams?, atbildu,ka ja. izlasa vestuli un neatbild.Nesaprotu,ko tas velas panakt...Smejošs

Ar vienu meiteni sarunajam mainu uz 30€, vinai pacinu nosutiju nakamaja diena,sanema vina tresaja. Es savu paku gaidu jau 3 nedelas,jo no sakuma nebija naudas,lai izsutitu,tagad : vaiiiiii,piedod,par Tavu paku aizmirsu! Esmu dusmiga! 

Cik es sapratu doma ir par tam damam kas te apgrozas regulari,bet uz vestulem neatbild,ne par tam kas te menesiem neienak.

> LindaNaumova

Cik es sapratu doma ir par tam damam kas te apgrozas regulari,bet uz vestulem neatbild,ne par tam kas te menesiem neienak.

manuprat visas atbild. Vismaz "lielas pardevejas". Tam kuram ir virs 50 atsauksmem...

tad jau labāk,lai neatbild,bet ja velos nopirkt kadu lietinu,neuzlaikojot to,tomer gribetu zinat visus izmerinus precizak,bet pardevejs atbild-""MAN NAV LAIKA SĒDĒT UN MĒRĪT""

Labots 03.03.2015 21:26

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=16187

Izlasa, un neko neatbild! Tas laikam ir pārāk grūti...

Labots 03.03.2015 21:26

Labots 03.03.2015 21:27

Tieši taa. Regulaari ienaak, lasa vēstules un vienkaarši ignorē. Ir arī gadījumi, kad saakumaa atbild un liekas normaals cilvēks, varētu jau sarunaat tikšanos, un tad pēkšņi saak ignorēt. Absolūti neprognozējama, neadekvāta uzvedība.

>LindaNaumova

1 - 10 no 78