Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

> mazais

nu nav salidzinamas zagles un krāpnieces ar vnk neatbildēšanu uz vēstuli!

tādām krāpniecēm un zaglēm ir atsevišķa sadaļa un tur var ievietot visas savas negācijas..

bet cilvēks, kurš neatbild uz tavu vēstuli nav tevi apkrāpis!

jā..saprotu..ir dusmas..bet krāpšana tā nav!

turklāt tiešam gadās pārpratumi šajs lietas,ka attiecigā brīdi nav bijis laika atbildēt vai vēstule nerādās un neatveras..un pēctam ikdienas steigā piemirstas..tāpēc nav jāievieto black liste..

nu nevar lupatu dēļ cepties..vai tad tev nervus nav kur likt..

Tas nav svarīgi - ir salīdzinaamas vai nav. Visas šīs problēmas ir kaartības un disciplīnas jautaajumi. Jaa, tie ir dažaadu līmeņu jautaajumi, bet skar vienu un to pašu.

:D :D :D tās kas neatbild jau vairākkārt varētu pašas ierakstīt pie profila info NEESMU ŠEIT LAI TIRGOTU-VIENKĀRŠI LIELOS AR TO KAS MAN IR :D

> ilony

:D :D :D tās kas neatbild jau vairākkārt varētu pašas ierakstīt pie profila info NEESMU ŠEIT LAI TIRGOTU-VIENKĀRŠI LIELOS AR TO KAS MAN IR :D

+++

> pērļu virtene

Pilnīgi piekrītu mazais!

Man pēc izlasītā teksta ir saidrs tikai viens- es pat NEGRIBĒTU atbildēt šai personai!  Smejošs

Nu bet protams, kaa gan citaadi? Pilnīgi skaidrs, ka tu esi viena no taam, kuras dara taa, kaa ir aprakstīts šajaa tēmaa, taapēc arī rodas šī noraidīšana. Vēlme neatbildēt godīgai portaala lietotaajai, kura vienmēr visiem ir atbildējusi un vēlas, lai citi arī šaadi rīkojas. Vēlreiz paarliecinos, ka šeit ir vesels bars riebīgo, zemisko cilvēciņu, kuriem nekaunības netrūkst pat publiski forumaa izteikt šaadas "domas".

> ilony

Smejošssmieklīgi... visādā ziņā tā būtu ļoti noderīga informācija... :)

> Magda_Wolf

> mazais

nu nav salidzinamas zagles un krāpnieces ar vnk neatbildēšanu uz vēstuli!

tādām krāpniecēm un zaglēm ir atsevišķa sadaļa un tur var ievietot visas savas negācijas..

bet cilvēks, kurš neatbild uz tavu vēstuli nav tevi apkrāpis!

jā..saprotu..ir dusmas..bet krāpšana tā nav!

turklāt tiešam gadās pārpratumi šajs lietas,ka attiecigā brīdi nav bijis laika atbildēt vai vēstule nerādās un neatveras..un pēctam ikdienas steigā piemirstas..tāpēc nav jāievieto black liste..

nu nevar lupatu dēļ cepties..vai tad tev nervus nav kur likt..

Tas nav svarīgi - ir salīdzinaamas vai nav. Visas šīs problēmas ir kaartības un disciplīnas jautaajumi. Jaa, tie ir dažaadu līmeņu jautaajumi, bet skar vienu un to pašu.

• IZKRAPT NAUDU UN NEATBILDĒT UZ VĒSTULI NAV VIENS UN TAS PATS!
  • VIENS NO TIEM IR KRIMINĀLI SODĀMS..UN TĀ NAV VĒSTUĻU IGNORĒŠANA! :D
  • piekrītu -disciplīnai un kārtībai ir jābūt..bet vajag tomēr apjaust to robežu,cik tālu tērēt savu enerģiju un nervus..
  • dēļ vienas neiegādātas blūzītes vai kleitas..I DON'T THINK SOOOO.. :D
  • lab.. katram savs..nekaitināsu ar saviem gudrajiem spriedelējumiem..
  • vnk,mans uzskats,kamēr man šeit neizkrāpj naudu,vai neatsūta maiņai pretī akurātu lietu,tikmēr parējais ir gar ausīm laižams..un nav jāceļ liela brēka :)

Tēmas autorei derētu atslābt!  :D  Jūsu paranoiskā vēlme visus ielikt kaut kādos rāmojos un kategoriskais pieprasījums pēc disciplīnas rada sajūtu, ka Jums pašai nav kaut kas kārtībā ar Jūsu pašas dzīvi. Un atbildē man es tā arī nesapratu- Jūs man sakat, ka es neatbildu meitenēm??! (tātad Jūs tomēr apvainojat nezinot un bez iemesla)

Un Jūsu teksts

Vēlreiz paarliecinos, ka šeit ir vesels bars riebīgo, zemisko cilvēciņu, kuriem nekaunības netrūkst pat publiski forumaa izteikt šaadas "domas".

vispār nav komentāru un laikam jau viss ir skaidrs. Lai Jums veseli nervi!  :D

> LindaNaumova

> Aiga S Akcija!

> LindaNaumova

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=26203

vismaz man vina jau kops pagajusa gada neatbild.pa to laiku prece ar loti mainijusies,bet par man interesejoso ta ar neatbildeja,kas un ka.

Tava atsauksme ir nevietā, to drīkst ievietot tikai pēc darījuma beigām. Par cik darījums jums nenotika, jums nav tiesību to ievietot. Varbūt tavi jautājumi viņai nepatika un likās tikai viņas laika šķiešana par to esi aizdomājusies?

Man pašai ir sava liste ar pircējām kuras ir nelojālas pret pārdevējām un es atsaku sadarbību ja es redzu ka pircējas publiski nozākā šādas meitenes kuras tevi nav ne apkrāpušas naudu ne neiedevušas preci.

TAD IZVEIDO VEL VIENU OPCIJU SEIT KAS NAV SAISTIBA AR DARIJUMU,KA TAD DARIJUMS VAR NOTIKT JA NEATSUTA PRECES DETALIZETAKU APRAKSTU? CITAS PAR LOTI LETAM CENAM CENSAS,SKRIEN,MERA, BILDE.ai,te jau nevienam nevar izdabat,tas noteikumos nav teikts,ka nedrikst,pierakstit ka cilveks sistematiski neatbild uz vestulem,lai gan atver regulari,ja ir brizi,kad kautkas uzkaras,piemirstas,vala neveras,nenosutas,bet ja tiek regulari atgadinats? un tad vel ignore?savu viedokli esmu izteikusi,te vairs klat neko nerakstisu,lai nebutu jastridas,gudrakais pakluse.gana ka jau pierakstiju vispar.

Tā nav mana darīšana, ka kāda skrien un mēra un bildē uz auguma vai dod citas bildes utt.lai pārdotu preci pa 3 eiro. Tā ir viņas izvēle kuru viņa ir izvēlējusies.

Es nesūtu papildus bildes vai bildes uz auguma. Kam iepatiksies prece un cena tas arī nopirks.

Labots 03.03.2015 22:33

> Magda_Wolf

> pērļu virtene

Pilnīgi piekrītu mazais!

Man pēc izlasītā teksta ir saidrs tikai viens- es pat NEGRIBĒTU atbildēt šai personai!  Smejošs

Nu bet protams, kaa gan citaadi? Pilnīgi skaidrs, ka tu esi viena no taam, kuras dara taa, kaa ir aprakstīts šajaa tēmaa, taapēc arī rodas šī noraidīšana. Vēlme neatbildēt godīgai portaala lietotaajai, kura vienmēr visiem ir atbildējusi un vēlas, lai citi arī šaadi rīkojas. Vēlreiz paarliecinos, ka šeit ir vesels bars riebīgo, zemisko cilvēciņu, kuriem nekaunības netrūkst pat publiski forumaa izteikt šaadas "domas".

kā tev var būt pilnīgi skaidrs ,kāds ir cilvēks, ja ļoti iespējams pat nepazīsti..?! :D

es šaj diskusija neaizstāvu tās kuras tādu vai savādāku iemeslu dēļ ignorē vēstules..pati cenšos atbildēt vienmēr..

es vnk nedaudz brīnos un neatbalstu to ,ka cepas un peras lupatu dēl..man pārāk dārgi būtu savi nervi :D

100% es protams nevaru apgalvot, bet manupraat, tas ir absolūti loģiski - ja manas pilnīgi normaalas un saprotamas jebkuram adekvaatam cilvēkam pretenzijas rada noraidīšanu un vēlmi "neatbildēt šaadai personai", tad jūs neesat viena no taam, kuras ir saskaarušaas ar kaut ko taadu, taatad esat citaa barikaažu pusē, un ļoti iespējams, ka starp tiem, kuri arī ignorē vēstules.

> pērļu virtene

Tēmas autorei derētu atslābt!  :D  Jūsu paranoiskā vēlme visus ielikt kaut kādos rāmojos un kategoriskais pieprasījums pēc disciplīnas rada sajūtu, ka Jums pašai nav kaut kas kārtībā ar Jūsu pašas dzīvi. Un atbildē man es tā arī nesapratu- Jūs man sakat, ka es neatbildu meitenēm??! (tātad Jūs tomēr apvainojat nezinot un bez iemesla)

21 - 30 no 78