Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

Pirmās pasaules problēmas.

> Janeta

Kurš ļaujās tai problēmai vai ari tā domā tad arī viņam būs.

Es atbildu uz visām vēstulēm, ja man kāda neatbild atpakaļ es tam nepievēršu nekādu uzmanību un noteikti nerakstīšu negatīvu vērtējumu.

> Janeta

A, Tu nezinaji?;D 

Labots 03.03.2015 23:36

> Magda_Wolf

100% es protams nevaru apgalvot, bet manupraat, tas ir absolūti loģiski - ja manas pilnīgi normaalas un saprotamas jebkuram adekvaatam cilvēkam pretenzijas rada noraidīšanu un vēlmi "neatbildēt šaadai personai", tad jūs neesat viena no taam, kuras ir saskaarušaas ar kaut ko taadu, taatad esat citaa barikaažu pusē, un ļoti iespējams, ka starp tiem, kuri arī ignorē vēstules.

> pērļu virtene

Tēmas autorei derētu atslābt!  :D  Jūsu paranoiskā vēlme visus ielikt kaut kādos rāmojos un kategoriskais pieprasījums pēc disciplīnas rada sajūtu, ka Jums pašai nav kaut kas kārtībā ar Jūsu pašas dzīvi. Un atbildē man es tā arī nesapratu- Jūs man sakat, ka es neatbildu meitenēm??! (tātad Jūs tomēr apvainojat nezinot un bez iemesla)

Jo tālāk, jo trakāk! Smejošs Man nagi niez uzzināt Jūsu vecumu, nudien! Pateikšu kādēļ- jo tāda sajūta, ka no katras Jūsu uzrakstītās rindiņas spraucas laukā jaunības maksimālisms un nekompetence vienlaikus. Tātad Jūs par mani spriežat pēc viena komentāra, kurā es pēc Jūsu paranoiskās uzrunas esmu norādījusi, ka es labprāt ar tādu kā Jūs nemaz nesarakstītos. Un tad Jūs runājat par veselu baru zemiskiem un riebīgiem cilvēkiem, kas šeit esot "sanākuši" un domā nekaunīgas domas kā tikai kādam neatbildēt. Un tagad vēl pieminat barikādes! Nav jābūt psihologam, lai izdarītu secinājumus. 

Varetu sakt taisit atverskapi perles. Nevis drebju,bet gan komentaru. Kur vel lielaku murgu uzrakstit var?:D smiekli sanaca par tam barikadem un zemiskajiem cilveciniem. 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Varetu sakt taisit atverskapi perles. Nevis drebju,bet gan komentaru. Kur vel lielaku murgu uzrakstit var?:D smiekli sanaca par tam barikadem un zemiskajiem cilveciniem. 

Komentāri vai ne komentāri,bet īsto problēmu šeit nerisina-skraida viens vīrietis un meklē izvirtības šeit. Tas gan laikam ir normāli šeit. Lielākā problēma ,redz,ir tas,ka neatbild.

Katram te savas ģelas, cits pērk, cits pārdod un cits problēmas risina... un citus audzina.

Kā jau dzīvē, visi nav vienādi.

Es vienmēr iedomājos, ka tie, kam šis teksts sākotnēji adresēts kā pārmetums, jau diskusijas nelasa... un tērēt savu enerģiju pasaules pārveidošanai... tad jau labāk iziet lieku reizi pastaigā ar suni vai ar bērnu paspēlēties.Aci miedzošs

> mona Ra

Katram te savas ģelas, cits pērk, cits pārdod un cits problēmas risina... un citus audzina.

Kā jau dzīvē, visi nav vienādi.

Es vienmēr iedomājos, ka tie, kam šis teksts sākotnēji adresēts kā pārmetums, jau diskusijas nelasa... un tērēt savu enerģiju pasaules pārveidošanai... tad jau labāk iziet lieku reizi pastaigā ar suni vai ar bērnu paspēlēties.Aci miedzošs

+++ koments vietā!

es piemēram bieži sajaucu ::ATBILDĒT:: un ::SŪTĪT::. man liekas, ka atverot vestules, vismaz tam ATBILDĒT būtu jāpazūd. 

Labots 04.03.2015 01:32

> LindaNaumova

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=26203

vismaz man vina jau kops pagajusa gada neatbild.pa to laiku prece ar loti mainijusies,bet par man interesejoso ta ar neatbildeja,kas un ka.

31 - 40 no 78