FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

Labots 05.03.2015 17:22

Praktiski nekad neatbildu tām,kuras piedāvā maiņu.

> pērļu virtene

Jūs par mani spriežat pēc viena komentāra, kurā es pēc Jūsu paranoiskās uzrunas esmu norādījusi, ka es labprāt ar tādu kā Jūs nemaz nesarakstītos. Un tad Jūs runājat par veselu baru zemiskiem un riebīgiem cilvēkiem, kas šeit esot "sanākuši" un domā nekaunīgas domas kā tikai kādam neatbildēt. Un tagad vēl pieminat barikādes! Nav jābūt psihologam, lai izdarītu secinājumus. 

Viens komentārs..manuprāt, pilnīgi pietiekami, lai kaut ko izsecinātu, vismaz cilvēkam, kurš prot analizēt. Es konkrēti par jums visu jau pateicu, kaut kas vēl piebilstams klāt nav. Es pat nerunāšu par to, kādā līmenī smadzeņu darbībai ir jābūt, lai nosauktu cilvēku, kurš nav apmierināts ar to, ka viņu ir noignorējuši (kas ir absolūti loģiski un normāli) par paranoiķi.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Varetu sakt taisit atverskapi perles. Nevis drebju,bet gan komentaru. Kur vel lielaku murgu uzrakstit var?:D smiekli sanaca par tam barikadem un zemiskajiem cilveciniem. 

Protams sanāks smiekli. Ja smadzeņu nemaz nava, tad jau visur ir tik viegli to smieklu iemeslu sameklēt.

Magda Wolf.Tā pati dāma/kundze/jaunkundze-nezinu,arī mani saukāja šeit par stulbu un debīlu,nezinot un neredzot mani klātienē,tas jau vien visu izsaka.

Ne jau visas var sēdēt sociālajos tīklos 24/7 lai katru minūti atbildētu it kā potenciālajai pircējai tuvojas pavasaris un domāju ka daudzas būs dabā ar draugiem, ne sēdēs te lai atbildētu!

Ja meitene nav iegājusi savā profilā ilgak kā 2 nedēļas,es nemaz neko nejautāju!Bet,ja ilgāk neatbild,nav jau jāapvainojas,mēs visi esam cilvēki,kuram  skola,kuram darbs..Nav taču nonstopā te jāsēž un jāgaida kad kāds ko uzrakstīs Aci miedzošs

Vajag visu tvert vieglāk! Nevainīgs

> Diāna Ropiņa

Ja meitene nav iegājusi savā profilā ilgak kā 2 nedēļas,es nemaz neko nejautāju!Bet,ja ilgāk neatbild,nav jau jāapvainojas,mēs visi esam cilvēki,kuram  skola,kuram darbs..Nav taču nonstopā te jāsēž un jāgaida kad kāds ko uzrakstīs Aci miedzošs

Vajag visu tvert vieglāk! Nevainīgs

Izlasiet vēlreiz par ko bija runa. Runa ir par tiem, kuri te regulaari sēž un lasa vēstules, bet nereaģē.

man atkal situācija tāda....ieeju bieži...pārbaudu pastkasti...bet man atraksta...tulīt atbildu...bet tai pašā brīdī jāutātājs ir izgājis:D tā komunicēju jau kādas divas nedēļas ar viņu...pēdējā vēstulē...nu tākā...labi es ņemu preci...atbildu kā sūtu...bet viņa jau atkal ir izgājusi...tā jau kādas četras dienas nav izlasiijusi pēdējo vēstuli...tomēr domāju...ja es kko gribu...tad ja pārdevējs ar mani komunicē,...es tak tai pašā dienā vissu varu noorganizēt...bet tad varbūt tik joko?!...

Man, piemēram, gandrīz katru dienu piedāvā maiņas variantus. Es izlasu vēstuli, apskatu profilu un ja man nekas nepatīk, es arī neatbildēšu. Ceru ka meitenei , kura piedāvāja maiņu, ir skaidri saprotams, ka nekas neiekrīta acīs. Tas taču loģiski (!) Ja maiņa interesē, tad protam atbildu.

Bet vienāāālga raksta un pārjautā..

Nepatīķ.

Nu man ar vienreiz iekrita acis nu tik jauka drebe, ka pilnigi siekala tek. Es jau tikai merus pajautaju, bet nu negribejas cilvecinam chakareties, nu negribejas:) mirkli paskumu un atradu citu labaku :))) ta ka tiesham - take it easy!

41 - 50 no 78