FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

Nu man ar vienreiz iekrita acis nu tik jauka drebe, ka pilnigi siekala tek. Es jau tikai merus pajautaju, bet nu negribejas cilvecinam chakareties, nu negribejas:) mirkli paskumu un atradu citu labaku :))) ta ka tiesham - take it easy!

Nu man ar vienreiz iekrita acis nu tik jauka drebe, ka pilnigi siekala tek. Es jau tikai merus pajautaju, bet nu negribejas cilvecinam chakareties, nu negribejas:) mirkli paskumu un atradu citu labaku :))) ta ka tiesham - take it easy!

> beatriska

Magda Wolf.Tā pati dāma/kundze/jaunkundze-nezinu,arī mani saukāja šeit par stulbu un debīlu,nezinot un neredzot mani klātienē,tas jau vien visu izsaka.

atkal tu ar saviem pārspīlējumiem :D

neviens tevi tā nenosaukāja(parādi citātu vai diskusiju)..pati vnk sagriezi tās meitenes vārdus otrādi un pati izsecināji un pati sevi tā esi galu galā nodēvējusi..jo tiešā tekstā tev tā diez vai teica :D 

tev vnk noteikti ar ieteica neķert kreņķi,,

dažas te tā sastresojušās..

nu tak drēbes nav tā vērtas lai celtu brēku:)

Man pašai ir tā, ka tiešām aizmirstas par šo portālu, jo manā skapī ir tikai bērnu bikses. Laikam jau mani var pierakstīt abās frontēs - pircēja un pārdevēja. 

Cilvēki ir dažādi, citi nervozāki, citi visu uztver daudz vieglāk. :) 

Dzīve ir skaista ar un arī bez tās (piemēram) jaunatklātās kleitas! :)

Labots 05.03.2015 17:21

.........................

> beatriska

Mazais.kā Tu zini,Tu esi pārliecināta-man nekas nevienam nav jāpierāda,ja viņa ir Tava draudzene,tad aizstāvi un priecājies.VIŅA TĀ rakstīja,nosaucot šeit sarakstē par stulbu un debīlu un viss,vēstules esmu sev saglabājusi,vienmēr viņai atbildēju laipni,arī sms ir saglabāti.Kur viņa raksta-naudu neskaitīšu,žaketi atpakaļ nesūtīš,tev jau vajag-nāc un paņem,varēju ar šo vērsties policijā,bet neesmu tik slima.Un tas nav citāts,bet vēstulē,kurā persona X gribēja nopirkt no manis lietu Y,,bet darījums notika no manas puses tikai.Izsūtīju,kā viņa prasīja,naudu kontā nesaņēmu,pēc dienas rakstīju,esmu paku izsūtījusi,vēlētos saņemt pārskaitījumu,tad jau tikai visa epopeja sākās.Un līdz pat šim brīdim nekas nav atrisinājies-nauda man kontā nav,žakete atsūtīta atpakaļ nav,Mēģināju vēl paku aizturēt,zvanot uz p/s,tajā brīdī operatore it kā teica,ka paka vēl nav izņemta,tad persona x bija naudu man ieskaitījusi,kuru momentā atgriezu atpakaļ,jo darījumu biju atsaukusi,pagaidīju 4 dienas,paka atpakaļ nenāk,zvanīju uz p/s ,esot izņemta.Tad aizsūtīju sms,ka vēlos naudiņu kontā,jo žakete ir izņemta,bet nav apmaksāta,es taču nedomāju,ka par to īso laika sprīdi,kamēr runāju ar p/s operatori,tiks paka izrauta no pakomāti.

Manā skatījumā,ir tikai loģiski un godīgi.ja nevēlies kaut ko ,vai nu sūti atpakaļ vai norēķinies par pakalpojumu,ja tas būtu noticis,tad jau viss būtu kārtībā.

Labots: šodien, 06:54

izlasiju tikai pirmo teikumu! NĒ viņa nav mana draudzene un vispār no Atverskapi nepazīstu nevienu.. un es nevienu šeit vispār neaizstāvu..vnk atmiņā uzpeld forumi,kur arī tu biji sašūmējusies būtībā par niekiem..un dikti sevi uzkurini par katru vārdu ko tev pasaka..

es tikai esmu par nervu saglabāšanu:) tas arī viss..vajag saprast to robežu,kad der atslābt..

> mazais

> beatriska

Magda Wolf.Tā pati dāma/kundze/jaunkundze-nezinu,arī mani saukāja šeit par stulbu un debīlu,nezinot un neredzot mani klātienē,tas jau vien visu izsaka.

atkal tu ar saviem pārspīlējumiem :D

neviens tevi tā nenosaukāja(parādi citātu vai diskusiju)..pati vnk sagriezi tās meitenes vārdus otrādi un pati izsecināji un pati sevi tā esi galu galā nodēvējusi..jo tiešā tekstā tev tā diez vai teica :D 

tev vnk noteikti ar ieteica neķert kreņķi,,

dažas te tā sastresojušās..

nu tak drēbes nav tā vērtas lai celtu brēku:)

Laikam piekritīšu! Jo cik bija novērots,pārdevēja  "beatriska", visu laiku histēriski izsaka savas negācijas un gandrīz katra meitene, ar kuru sadarbība viņai nav izdevusies ir saukusi viņu par debīlu un debīlu,to beatriska copy paste katrā gandrīz savā vēstule. Un visu laiku sevi uzslavē visās diskusijās,vai histēriski bļauj :D :D :D

Labots 05.03.2015 08:53

Ak jā,tūlīt būšu ierakstīta "beatriskas" melnajā sarakstā,un dāma uzmetīs lūpu uz visu mūžu, tur jau laikam tapešu rullis ar tādām,kuras pat ar sejām nav patīkušas drēbju karalienei,kurai ļoti patīk reklamēt savu skapi,bļaujot,ka viņai nabadzītei visu laiku piedāvā maiņu,jo tikai viņai laikam ir "visskaistākās" drēbes skapī :)

> beatriska

Mazais.kā Tu zini,Tu esi pārliecināta-man nekas nevienam nav jāpierāda,ja viņa ir Tava draudzene,tad aizstāvi un priecājies.VIŅA TĀ rakstīja,nosaucot šeit sarakstē par stulbu un debīlu un viss,vēstules esmu sev saglabājusi,vienmēr viņai atbildēju laipni,arī sms ir saglabāti.Kur viņa raksta-naudu neskaitīšu,žaketi atpakaļ nesūtīš,tev jau vajag-nāc un paņem,varēju ar šo vērsties policijā,bet neesmu tik slima.Un tas nav citāts,bet vēstulē,kurā persona X gribēja nopirkt no manis lietu Y,,bet darījums notika no manas puses tikai.Izsūtīju,kā viņa prasīja,naudu kontā nesaņēmu,pēc dienas rakstīju,esmu paku izsūtījusi,vēlētos saņemt pārskaitījumu,tad jau tikai visa epopeja sākās.Un līdz pat šim brīdim nekas nav atrisinājies-nauda man kontā nav,žakete atsūtīta atpakaļ nav,Mēģināju vēl paku aizturēt,zvanot uz p/s,tajā brīdī operatore it kā teica,ka paka vēl nav izņemta,tad persona x bija naudu man ieskaitījusi,kuru momentā atgriezu atpakaļ,jo darījumu biju atsaukusi,pagaidīju 4 dienas,paka atpakaļ nenāk,zvanīju uz p/s ,esot izņemta.Tad aizsūtīju sms,ka vēlos naudiņu kontā,jo žakete ir izņemta,bet nav apmaksāta,es taču nedomāju,ka par to īso laika sprīdi,kamēr runāju ar p/s operatori,tiks paka izrauta no pakomāti.

Manā skatījumā,ir tikai loģiski un godīgi.ja nevēlies kaut ko ,vai nu sūti atpakaļ vai norēķinies par pakalpojumu,ja tas būtu noticis,tad jau viss būtu kārtībā.

Labots: šodien, 06:54

a ko tad sūti preci, kamēr nauda nav ienākusi kontā? 

p.s. ja tu ierastos policijā ar paziņojumu, ka tev nozagta (principā tā sanāk) žakete, tev laipni palūgtu aiziet.

noraksti to drēbi mīnusos, nevis gadiem (nezinu pirms cik ilga laika tas noticis) pārdzīvo. nāks jauna žakete vietā, vecā aizmirsīsies.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Reti kautko perku, ja perku parasti meitenes atbild. 

Nedaudz kaitina, jameitenes jauta - Pieejams?, atbildu,ka ja. izlasa vestuli un neatbild.Nesaprotu,ko tas velas panakt...Smejošs

Man ari tas nepatīk,reiz drēbe stav piedošana,tad logiski ka viņa ir ,un jautajumi par maiņu,pajauta un kad es kko izvēlos no viņu skapja,izbrīnas,ka redz viņi grribētu pārdot.....Kad es piedavaju apskatīt viņu   iesutīto piedavajumu,tad pazūd...Var tikai pasmaidīt,ka saka kreisa roka nezina ko dara laba.... :) Es vienmēr cenšos atrakstīt ,ja man,(no skapja) nekas neder.Ceru ka to saprot.

51 - 60 no 78