Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

Piedošanu par kļūdu :) (ne piedošana,bēt pārdošana :)

nezinu, es pat vienmēr uz maiņas vestulēm atbildu, pat ja maiņa neinteresē vai neko noderīgu neatrodu. Lai cilvēks zina. Jo reizēm meitenes, kas piedava maiņu, ja maiņa nesanak, ir gatavas no manis vēlamo lietiņu nopirkt. Interesē vai nē maiņa, bet domaju ka cilvēks ir pelnijis atbildi :)

> madža (tiešām lēti!)

nezinu, es pat vienmēr uz maiņas vestulēm atbildu, pat ja maiņa neinteresē vai neko noderīgu neatrodu. Lai cilvēks zina. Jo reizēm meitenes, kas piedava maiņu, ja maiņa nesanak, ir gatavas no manis vēlamo lietiņu nopirkt. Interesē vai nē maiņa, bet domaju ka cilvēks ir pelnijis atbildi :)

Piekrītu, jo nav patīkmi nesaņemt atbildi uz vēstuli jebkurā gadījumā, lai kas tur būtu rakstīts;)

Labots 05.03.2015 10:00

>

Labots 05.03.2015 09:59

>

Ārprāts! : )

http://youtu.be/ab2D5ClG2cQ

Nevajag stresot ja cilvēks neatbild tātad viņa nav skapī,vienkārši adminiem vajag ierobežot laiku,ja nav mēnesi,pusgadu,tad dzēst sludinājumus,bet ne profilu:)

Arii es biju paceelusi so teemu.Esmu no taam,kas "cepjaas"par" tikai dreebeem",jo uz manu izmeeru izveeles nav gandriiz nekaadas.Un ja kas beidzot ir iekritis aciis,tad tiesaam "abizojos"ja uz vairaakkaarteejiem luugumiem sazinaaties neatbild.Visi esam cilveeki ar savaam probleemaam utt,bet ja nevari atbildeet tagad,atbildi vismaz peec nedeelas,divaam,jo pieklaajiigu attieksmi esam pelniijusas mees visas.Un ja paredzama ilgstosaaka prombuutne-arii par to tacu var pabriidinaat!Nekad nevienai paardeveejai nerakstu kapriizes peec,jo dziivoju laukos, kur tikai pasts pieejams,taapeec izmeerus zinaat man ir primaarais.Jaa,un veel,man dreebes noziimee pasapzinas celsanu:).Laikam buus jaapiekriit Ilony-man saadas paardeveejas ir3 peedeejaa pusotra meenesa laikaa:(

Gardenia,Tu to attiecini un saki par sevi???Es nekad nevienu neesmu nosaukusi un nesaukšu par debīlu,man ar galviņu viss kārtībā.Jābūt pilnīgi kukū,lai varētu atļauties tā nosaukt svešu cilvēku,mani nosauca,nevis ES nosaucu,it kā skaidri un precīzi uzrakstīju.

Pie vainas ,protams,pilnmēness,kad viss rēgojas un dubultojas...

Lai jauks vakars.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Reti kautko perku, ja perku parasti meitenes atbild. 

Nedaudz kaitina, jameitenes jauta - Pieejams?, atbildu,ka ja. izlasa vestuli un neatbild.Nesaprotu,ko tas velas panakt...Smejošs

Man ari ta biezi..es ari nesaprotu,kapec raksta:"Vai pieejams?" Vai ta ir sava veida izklaide?Neizlēmīgs

61 - 70 no 78