FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Un atkal par tām, kas neatbild

Es jau kādreiz pacēlu šo tēmu, bet tas neko nemainīja, kas arī principā bija skaidrs pašā sākumā. Jā, man un, es domāju, arī citām normālām šī portāla lietotājām nav īsti skaidrs, kādēļ šiten ir jāievieto kaut kādi sludinājumi, ja netaisies tirgot un ignorē potenciālus pircējus? Tas ir kaut kāds jaunais izklaides veids vai kas? Arī portāla administrācija nekādā veidā nevēlas vērst savu uzmanību uz šīm problēmām, tieši otrādi – tā mērķtiecīgi dzēš negatīvas atsauksmes un tādā veidā neļauj norobežot citus lietotājus no iespējamām kļūdām un negatīvām emocijām, kas varētu rasties, komunicējot ar šādiem „ignorētājiem”. Tas nav saprotams, bet ne par to šeit ir stāsts. Es aicinu visas meitenes, kas ir saskārušās ar šādu problēmu (un zinu, ka tādu ir diezgan daudz) šajā tēmā rakstīt šo ignorētāju nikus, lai brīdinātu citus, piekaunētu ignorētājas un visādi citādi paustu savu neapmierinātību.

Pēdējā laikā man kaut kā vispār nav veicies ar tiem lietotājiem – diemžēl nācās uzdurties dažām bezkauņām, un, manuprāt, šobrīb situācija kļuva vēl sliktāka nekā agrāk, jo agrāk man šādu gadījumu nebija īpaši daudz. Tieši tāpēc arī nolēmu izveidot šo tēmu.

78 Atbildes

Kādēļ jāliek sludinājumi ja nevar atbildēt, izlasīt izlasa, saku ka gribu pirkt un viss vairs neatbild, jocīgi.....

Man bija vēl interesantāk, saņēmu atbildi -ja neviens cits neatsauksies, tad varbūt tev pārdošu :D :D :D

Santa Medne  piekriitu. vnk kaitina sis jautajums. jo tak nopirktu shmotku, iznem uzreiz aaraa. bet jarekinaas ar dazu labu 13 gadnieku.

nu citi nenjem araa to sludinaajumu, ja gadijumaaa prece ir nopirkta un pashlaik celjo pie pirceeja. kd sanjem, noskaidro vai viss ok un tad izdzeesh.

> Aelita Miluka

Arii es biju paceelusi so teemu.Esmu no taam,kas "cepjaas"par" tikai dreebeem",jo uz manu izmeeru izveeles nav gandriiz nekaadas.Un ja kas beidzot ir iekritis aciis,tad tiesaam "abizojos"ja uz vairaakkaarteejiem luugumiem sazinaaties neatbild.Visi esam cilveeki ar savaam probleemaam utt,bet ja nevari atbildeet tagad,atbildi vismaz peec nedeelas,divaam,jo pieklaajiigu attieksmi esam pelniijusas mees visas.Un ja paredzama ilgstosaaka prombuutne-arii par to tacu var pabriidinaat!Nekad nevienai paardeveejai nerakstu kapriizes peec,jo dziivoju laukos, kur tikai pasts pieejams,taapeec izmeerus zinaat man ir primaarais.Jaa,un veel,man dreebes noziimee pasapzinas celsanu:).Laikam buus jaapiekriit Ilony-man saadas paardeveejas ir3 peedeejaa pusotra meenesa laikaa:(

+++++!!!

Arī es esmu saskārusies ar ignorētājām,tas ļoti kaitina,vai tiešām ir tik grūti atbildēt?! Nesaprotu šīs meitenes.

> Aelita Miluka

Arii es biju paceelusi so teemu.Esmu no taam,kas "cepjaas"par" tikai dreebeem",jo uz manu izmeeru izveeles nav gandriiz nekaadas.Un ja kas beidzot ir iekritis aciis,tad tiesaam "abizojos"ja uz vairaakkaarteejiem luugumiem sazinaaties neatbild.Visi esam cilveeki ar savaam probleemaam utt,bet ja nevari atbildeet tagad,atbildi vismaz peec nedeelas,divaam,jo pieklaajiigu attieksmi esam pelniijusas mees visas.Un ja paredzama ilgstosaaka prombuutne-arii par to tacu var pabriidinaat!Nekad nevienai paardeveejai nerakstu kapriizes peec,jo dziivoju laukos, kur tikai pasts pieejams,taapeec izmeerus zinaat man ir primaarais.Jaa,un veel,man dreebes noziimee pasapzinas celsanu:).Laikam buus jaapiekriit Ilony-man saadas paardeveejas ir3 peedeejaa pusotra meenesa laikaa:(

es arī dzīvoju laukos..praktiski darbs-majas -darbs.. netieku nekur arpus uz pilssetu biezi iepirkties..lielakos pirkumus veicu intternetā..

nu soo what..

vai tāpēc pēc stresainas darba dienas es te nākšu vēl un šumēšos par nesaņemtu atbildi uz vēstuli par kleitu vai citu apģērba gabalu? ! nu ne tak..

aizmirsīšu kleitu..un pēc kāda laika atradīšu tiešaam citu super variantu..labaāku..vai arī vnk beigās atskārstu,ka man tak nav vajadzības pēc tās lietas..un galu gala esmu ietaupījusi naudu..

vai tiešām jums savu nervu nav žēl? nu nez..es nervus netērēju ,kā naudu,,būtu es tik taupīga uz iepirkšanos.. :D

> beatriska

Gardenia,Tu to attiecini un saki par sevi???Es nekad nevienu neesmu nosaukusi un nesaukšu par debīlu,man ar galviņu viss kārtībā.Jābūt pilnīgi kukū,lai varētu atļauties tā nosaukt svešu cilvēku,mani nosauca,nevis ES nosaucu,it kā skaidri un precīzi uzrakstīju.

Pie vainas ,protams,pilnmēness,kad viss rēgojas un dubultojas...

Lai jauks vakars.

nu šausmīgi ka tu tik ilgi nespēj nomierināties par to  ka kāds tevi itkā dikti apsaukājis..

nu nez..vai nav laiks norīt krupi..tev tas neko nedod..naids grauž no iekšienes..

zinu pēc pieredzes..kā tikai es neesmu saukāta..reālā dzīve..no radu puses..esmu piedevusi..un nekad..pat strīdos tagad to neatgādinu,jo no sirds esmu piedevusi un palaidusi vaļā ..

brīnos,ka tu interneta vide nem vērā un tik ļoti pie sirds sev nesvarīgu personu viedokļus un mal visu laiku..un atgādini sev..tik ilgstoši..

kādu laiku var padusmoties..bet ne jau krāt ivides negācijas sevi..ir jāmāk atlaist..vai arī vnk mazāk laika internetā :)

71 - 78 no 78