FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Problēma ar bilzu ievietošanu.

Sveikas meitenes!

Man ir sabildetas drebites bet bilzu izmeri vai pikseli ir par lielu - katra zina bildes neatbilst tam lai tas ievietotu seit.

Vēlejos uzzinat ka lai nomainu savam bildem to vajadzigo lietinu lai varetu sakt tirgoties ? :/

8 Atbildes

atver bildi caur paintu un uzliec atbilstošo pikseļu lielumuun saglabā pa jaunu.

Kad paskatas vairak tad skiet viss sanak Nokautrējies

resize-pixels-izķeksē to ratio un ieraksti kādu vajag.

Nomaini foto izmēru uz kādiem 1000x...

Nu to laiku, ko vaimanā šeit, varētu veltīt detalizētai Paint izpētei - tas taču vispār prasts ir, kā priekš galīgiem debiliem, divas pogas trijās rindās, par šo laiku varēja atvērt visas. Šī funkcija ir Stretch/Skew.

> Margueritte

Nu to laiku, ko vaimanā šeit, varētu veltīt detalizētai Paint izpētei - tas taču vispār prasts ir, kā priekš galīgiem debiliem, divas pogas trijās rindās, par šo laiku varēja atvērt visas. Šī funkcija ir Stretch/Skew.

Vaimana? Es tikai paprasu ka var nomainit bildei mazaku izmeru jo seit var ievietot ar max 8MB.

kad skola kads prasa pasniedzejam atbildi uz kadu jautajumu tad jau ta ari ir vaimanasana.

Un man nav velme uzzinat visu par PAINT tadel netaisos to petit!

Tikai gribu zinat ka nomainit jeb saspiest bildes lai tas iemestu te un parejas meitenes sev varetu iegadat ko patikamu!

Vēl ir variants pajautāt googlei,tas būtu ātrāk kā gaidīt te komentārus. ''how to...''strādā parasti.

es tak uzrakstiju kaa :D

1 - 8 no 8