FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Mistērija

Vai kāda dāmair atkodusi, kā favorītu sadaļā sagrupējas sludinājumi? 

15 Atbildes

...vai pa mapēm. Jo pieķeksēju arī tādus, kas man neder, bet patīk, kā atgādinājumu sameklēt savā izmērā.

> Ieva

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man ir 440. Vienmēr ir licies, ka grupē pēc vecāk ievietotā uz zvaigāko. Grupēt pēc pārdevēja un/vai rajona būtu jauki :)

nez vai tā. ok pats pirmais pievienotais sludinājums no pārdevējas puses tur ir pirms 2 gadiem :D (neloloju cerības gan vairs iegādāties), blakus ir prece, kas pievienota portālā pirms mēneša un tad ir trešais, kas pievienots portālā pagājušā gada maijā. tad nākamais ir pagājušā gada martā un tad ir viens no oktobra. 

Man visi, šķiet, ir secīgi. Jāņem, protams, vērā, ka "Pēdējo reizi labots:" nav viens un tas pats kas "ievietošanas datums", bet nebrīnītos arī, ja dažādiem profiliem būtu dažādas secības.

> Ieva

Man ir 440. Vienmēr ir licies, ka grupē pēc vecāk ievietotā uz zvaigāko. Grupēt pēc pārdevēja un/vai rajona būtu jauki :)

nez vai tā. ok pats pirmais pievienotais sludinājums no pārdevējas puses tur ir pirms 2 gadiem :D (neloloju cerības gan vairs iegādāties), blakus ir prece, kas pievienota portālā pirms mēneša un tad ir trešais, kas pievienots portālā pagājušā gada maijā. tad nākamais ir pagājušā gada martā un tad ir viens no oktobra. 

Man visi, šķiet, ir secīgi. Jāņem, protams, vērā, ka "Pēdējo reizi labots:" nav viens un tas pats kas "ievietošanas datums", bet nebrīnītos arī, ja dažādiem profiliem būtu dažādas secības.

to es piečekoju, bet nekas labots nekas. vnk bardaks. 

> Ranma

Es esmu nodzīvojusies līdz 445, un priecātos par kaut kādu šķirošanas iespēju. Pēc pārdevējām, teiksim.

++++  piekritu. Favoritus varetu kartot pec pardevejam,ta butu daudz ertak

> AnitaP.

Pēc pārdevējam būtu lieliski- redzetu, cik katrai pārdevējai ir Tev tīkamo lietu un varētu iegādāties pie vienas vairākas mantas :)

+++++

11 - 15 no 15