FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meitene,atsaucies! :)

Labrīt! Lūdzu atsaukties meiteni,kurai profila bildē ir redzama ragana uz tumša fona. Diemžēl nepiefiksēju Tavu niku!

07.03.2015 11:37

negatîvos komentàrus nav jànem vèrà, lai cilvèciñs savà negàcijà dzîvo tàlàk,vislabàk ir ignorèt ...

07.03.2015 12:09

Meitene ir Sabīne. vismaz tā, kuru zinu es, varbūt ir arī kāda cita

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=599

> Klāra

> Margueritte

Ieiet lietotāju sarakstā un patstāvīgi risināt savu problēmu, apskatot profila bildes, protams, nevar, obligāti jāvaimanā publiski!

Varbut dazkart savas negacijas var paturet pie sevis un pakluset,?

Atbildet cilvekam normali nevis vienmer uzbrukt virsuu. Nevienaa foruma tema Jus neko normali bez UZBRAUKSANAS nevarat atbildeet. 

Tad tomēr es neesmu vienīgā kurai tā šķiet......

Autorei: Sabīne?

07.03.2015 12:21

Piekritu, ka komentars saja diskusija ir nevieta, bet par Marguerittes komentariem citaas diskusijaas es personigi esmu parsmejusies laba nozime. Kamer citas peras kaa vistas pa pakulaam, atnak Margueritte un vienaa komentaraa nosauc lietas, vietas un personas istajos vardos Smejošs Tas var patikt var nepatikt, bet man galva briziem daraas lidzigas domas, jo cilveku stulbumam dazkart tiesam nav robezu un varbut nav slikti, ja ir kads kas to pasaka atklati. 

Jo biezi vien parliekais pozitivisms un tolerance atri vien apsiikst, kad nakas risinat kadu nepatikamu situaciju un tad atri vien paraadas istaas sejas un domas. 

P.S. Margueritte, paldies velreiz par pretimnaksanu.

07.03.2015 12:43

> Līga

Piekritu, ka komentars saja diskusija ir nevieta, bet par Marguerittes komentariem citaas diskusijaas es personigi esmu parsmejusies laba nozime. Kamer citas peras kaa vistas pa pakulaam, atnak Margueritte un vienaa komentaraa nosauc lietas, vietas un personas istajos vardos Smejošs Tas var patikt var nepatikt, bet man galva briziem daraas lidzigas domas, jo cilveku stulbumam dazkart tiesam nav robezu un varbut nav slikti, ja ir kads kas to pasaka atklati. 

Jo biezi vien parliekais pozitivisms un tolerance atri vien apsiikst, kad nakas risinat kadu nepatikamu situaciju un tad atri vien paraadas istaas sejas un domas. 

P.S. Margueritte, paldies velreiz par pretimnaksanu.

+++ Man ar dazkart tracina vinas uzbraucieni,bet isteniba biezi tie ir vieta,man ar pasai reizem gribas par to pasu piesieties,bet soreiz ne,tas bija lieki,meitene gribeja atrak atrast konkretu meiteni cerot ka vina pati pieteiksies.

07.03.2015 12:50

Paldies par atsaucību meitenēm, kuras vienkārši bez liekām diskusijām, atbildèja uz man interesējošo jautājumu! Lai jums visām jaukas brīvdienas!

11 - 16 no 16

Tēma slēgta