Gēla nagi mājās

Sveikas!
Šobrīd apsveru iespēju iegadaties visu nepieciešamo gēla nagiem majas - UV lampu, gēlus utt. Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi? ka pareizi darīt, ko labak iegadaties.
Varbūt šeit ir kada, kas pardod starta komplektu par sapratigam naudiņam?

22 Atbildes

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Lina

Aktuāls jautājums - kā jūs, meitenes, ņemat nost gēla lakas mājas apstākļos?

Man vienmēr ir bijušas ar to problēmas, lai arī visu it kā pareizi daru, bet pēdējās reizes, kad liku, atradu ideālo veidu - skrāpēt (protams, pēc noņēmēja, pēdējais stūrītis no Katjas bildes) ar koka[!] kutikulas atbīdītājiem. Daudz mazāk traumējas nags nekā ar vīlēm un metāliem :)

Tadus apelsinus tu doma? :)

Iesaku 36W lampu. Smaidīgs Un gēla lakas mājās var noņemt pavisam vienkārši - ar foliju un nagu lakas noņēmēju. SuperAction pārdod speciālas ''salvetītes'' ko pa vienai liek uz katra naga, tad jāpatura un viss smuki nonāks nost. Aci miedzošs Negribu neko nepatiesu pateikt, bet ir šis tas izmēģināts un dzirdēts. Smaidīgs Veiksmi meklējumos! Skūpsts

Vai kādai skapī ir jauna gēlnagu laka?

> Катя Сидорова

> Lina

Man vienmēr ir bijušas ar to problēmas, lai arī visu it kā pareizi daru, bet pēdējās reizes, kad liku, atradu ideālo veidu - skrāpēt (protams, pēc noņēmēja, pēdējais stūrītis no Katjas bildes) ar koka[!] kutikulas atbīdītājiem. Daudz mazāk traumējas nags nekā ar vīlēm un metāliem :)

Apelsīnus? :D Bet, jā, tādi dzīvē izskatās :)

> Катя Сидорова

> Lina

Apelsīnus? :D Bet, jā, tādi dzīvē izskatās :)

Ja,tas ir it ka pareizs nosaukums,krieviski апельсиновые палочки Smejošs apelsinu nujinas?

Vai jus meitenes macijaties ipasu tehniku lai uzliktu gellaku? 

Labots 22.03.2015 15:40

> fashion animal

Vai jus meitenes macijaties ipasu tehniku lai uzliktu gellaku? 

ne,youtubaa ir daudz video ka to darit pareizi,vis loti labi paskaidrots. Ta ka nav lielas vajadzibas maksat ~ 50 eur lai kads cilveks to parada un pastastija par materialiem,procesu,nonemsanu. :) Ari interneta ir informacija par visdazadakiem tehnikam.  :) Nu bet katram savadak un katrs uztver informaciju savadak,kam ka ertak. Ja ir naudi,brivs laiks kapec ne? :) 

Labots 22.03.2015 15:40

varbut kada ludzu varetu iedot linku sakumkomplektam no ali ? 

> fashion animal

varbut kada ludzu varetu iedot linku sakumkomplektam no ali ? 

Es jau varu paskatīties, bet tur ir ļooooooti daudz, domāju ka labāk pašai vajag skatīties. Tur ir liela izvēle. Ļoti vienkārši atrast. SmaidīgsAci miedzošs

11 - 20 no 22