Laikam apvainojās....

Vienu vakaru man atrakstija pirceja,ka gribetu uzmerit dzinsu svarcinus,kas maksa 1.50!!!(visi izmeri ir smalki pierakstiti pie sludinajuma un teicu,ka esmu gatava atbildet vel uz interesejosiem jautajumiem) Svarcini ir praktiski jauni,to ari uzrakstiju. Es nedomaju,ka man butu jabrauc 20km,jatere cela nauda-3 euro,lai cilveks uzmeritu svarcinus,kas maksa 1-1.50euro un beigas vel pateiktu,ka nenems...Dels brauc uz muzikas skolu,piedavaju,ka var aizvest svarcinus,ne,nav ar mieru. Es jau saprotu,ka tagad ir savairojusas krapnieces,bet es neesmu nevienu apkrapusi.

32 Atbildes

Neņemiet galvā,vienkārši atzīmējiet profila info,ka nekur nebraucat! Nevainīgs

ir nu gan, par ko apvainoties :D tiešam neņem galvaa ;)

man ari sen jau, vel latos meitene sortinus par 0.50ls gribeja. teica,lai dalam sutisanas izmaksas uz pusem. pec tam apvainojas,ka pateicu,ka negribu vel piemaksat,lai vina panemtu tos sortus... Vai tikpat labi man liek vest lietinu no zasulauka uz Alfu pa 1 eur, saku ,lai maksa par cela izdevumiem - uzreiz pazud... 

Taka ir seit ari diezgan divainas meitenes ari... : )

Santa vai Jums nebūtu izdevīgāk salikt pa komplektiem drēbes piemēram pa 10 gab. un pārdot tādā veidā? Vai Jums vispār sanāk saņemt par to naudiņu. Vai nav  izdevīgāk atrast kādu humpalu bodīti kur pieņem drēbītes visas ar reizi.

Labots 10.03.2015 11:16

Man reiz iesmērēja maiņas ceļā pilnīgi novalkātu topu. Ja gribēju mainīties atpakaļ, man tajā pašā dienā bijot jālec autobusā un no Baložiem (pie Bauskas šosejas) jābrauc uz Juglu... :D Protams, neaizbraucu. Pat ne naudas, bet 3-4h laika ceļā dēļ.

Bet nekas, noķēru, kad meitene pēc pus gada reģistrējās pa jaunu, no cita profila sarunāju "pirkt" mantu mazākā vērtībā par maiņu, bet vismaz noderīgu, satikšanās laikā pretī iedevu topu - meitenei pretī nebija ko teikt, samierinājās. Un pat tai mantai no "palikusi puse" bija labi ja 3/4 iekšā. Tagad profilu esmu iegaumējusi un lai arī šo to vēlētos iegādāties, nepērku.

Dažiem cilvēkiem vienkārši liekas, ka otrai pusei primārais ir pārdot un tam var pakārtot visu dzīvi. Tikko vēl veikala profilā piedāvāja man, lai speciāli braucot uz centru, prece taču 17€ maksājot, esot tā vērts, tas nekas, ka pašizmaksa precei ~14€, uz rokas taču dabūšot 17€ un esmu tak reģistrējusies, lai pārdotu un pelnītu... :D

Tāda dzīve, ko lai saka, sen jau tādus un citādu gadījumus galvā neņemu, nav vērts.

> Aiga S Akcija!

Santa vai Jums nebūtu izdevīgāk salikt pa komplektiem drēbes piemēram pa 10 gab. un pārdot tādā veidā? Vai Jums vispār sanāk saņemt par to naudiņu. Vai nav  izdevīgāk atrast kādu humpalu bodīti kur pieņem drēbītes visas ar reizi.

tadas bodes ari ir?:D Cik vini maksa. labprat dalu varetu aiznest :P 

Man pilna maja ar drebem,bet neviens diemzel nenem preti.Ne par naudu ne par brivu.Un diemzel par brivu vairs neko nedodu jo ir rugta pieredze kad manis atdotas mantas seit pardeva,tad labak izmetu ara neka kadam vel ko par brivu atdodu.Mana uzticiba cilvekiem diemzel ir zudusi.

Labots 10.03.2015 11:48

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Aiga S Akcija!

tadas bodes ari ir?:D Cik vini maksa. labprat dalu varetu aiznest :P 

Ir tāds veikals LabāsMantas, ir arī mājas lapa viņiem, no privātpersonām it kā mazāk ņem, vairāk ar bankrotējošām firmām sadarbojas, bet ja daudz mantu ko pārdot, tad var mēģināt.Es pati nēesmu viņiem devusi ziņu, bet kaut kad tuvākajā laikā centīšos to izdarīt, jo visu ziemu nebija nevienas pircējas.

Man arī bija meitene, kas pirka topiņu par 3eur (ideāla stāvoklī topiņš, bet meitene vēl centās nokaulēt cenu uz 2eur) un mainīja satikšanās laikus nepārtraukti, beigās, kad sarunājam 12:30 , jo tā sanāca izdevīgi viņai un man, jo cita meitene gribēja tikties 12:00, viņa jau 11:30 sāka rakstīt, lai braucu pie origo, viņa jau tur. :D bet man ar to pirmo meiteni tikšanās citur, nevis pie origo, to arī pateicu meitenei, un viņa man atsūtīja uzbraucošu sms, ka man VAJADZEJA pateikt viņai, ka tiekos ar to meiteni citur. Es biju tik šokēta - kādā sakarā? :D ja sarunājam, tad sarunājam, bet braukt ātrāk uz tikšanās vietu, neko nesakot man vismaz stundu iepriekš, nu, nnezinu....man tas topiņš vispār neatmaksājas, ceļā vairāk naudas aizgāja, bet viņa tik nekaunīga, it kā 20eur man par to maksātu :D

Vēsais

1 - 10 no 32