Laikam apvainojās....

Vienu vakaru man atrakstija pirceja,ka gribetu uzmerit dzinsu svarcinus,kas maksa 1.50!!!(visi izmeri ir smalki pierakstiti pie sludinajuma un teicu,ka esmu gatava atbildet vel uz interesejosiem jautajumiem) Svarcini ir praktiski jauni,to ari uzrakstiju. Es nedomaju,ka man butu jabrauc 20km,jatere cela nauda-3 euro,lai cilveks uzmeritu svarcinus,kas maksa 1-1.50euro un beigas vel pateiktu,ka nenems...Dels brauc uz muzikas skolu,piedavaju,ka var aizvest svarcinus,ne,nav ar mieru. Es jau saprotu,ka tagad ir savairojusas krapnieces,bet es neesmu nevienu apkrapusi.

32 Atbildes

> VIKTORIJA

Seit daudzi skatas uz brendu apgerbiem un samet lietotu brenda drebi par lielu summu,bet man nav nekas looooti dargs,es ari protams nepirktu bikses no rigas lai ari cik letas vinas butu un labas,jo tas ir attalums.Riga ir liela pilseta un tadel tur aktivitate ir lielaka.Laikam jau nav tada nabadziba valsti ka to grib paradit.Ja kadai vajadzes nopirks,man netrauce lai stav.Vienmer atradisies kads cilveks kas izgazis savu negativismu un uzspiestus komentarus

tās, kas meklē brendus, tos arī atrod un nopērk. lielākā daļa meklē vienkārši foršas drēbes par pieņemamām cenām. es arī nezinu nevienu, kas brauktu speciāli pēc biksēm uz rīgu, tas būtu vairāk kā stulbi, ja ir pieejamas sūtīšanas iespējas :D  kāds vispār sakars ar rīgu un aktivitāti? tas, ka no tevis neko nepērk, nenozīmē, ka visi ir miljonāri. :D es neizgāžu savu negatīvismu, es cenšos saprast domu gājienu. 

Kadel Tu doma kad no manis neko neperk?Vienkarsi man lielaka dala ir sievietem gados nevis jaunam meitenem

> Ieva

> VIKTORIJA

Man pilna maja ar drebem,bet neviens diemzel nenem preti.Ne par naudu ne par brivu.Un diemzel par brivu vairs neko nedodu jo ir rugta pieredze kad manis atdotas mantas seit pardeva,tad labak izmetu ara neka kadam vel ko par brivu atdodu.Mana uzticiba cilvekiem diemzel ir zudusi.

nu ja neņem ne pa velti, ne pa naudu, tad iespējams ir vienkārši jāmet ārā. 

nu un, ka pārdeva? ja jau atdevi, tātad nebija vajadzīgas. būtu priecājusies, ka kāda novērtēja to naudā un izdevās pārdot, jo acīmredzot lietai tomēr bija kaut kāda vērtība ko Tu pati nespēji saskatīt, bet citi gan. tad jau būtu jāapvainojas un jāuzmet lūpa par to, ka citrezi te var NOPIRKT loterijā LAIMĒTUS ielūgumus uz koncertiem un izrādēm un tamlīdzīgiem pasākumiem, jo to iegūšanai jau ari nav ieguldīta nauda, bet vienkārši paveicies.

vienkarsi ir starpiba KURS ieliek, KA nofotografe vai KADAS pasacinas sastasta par preci. 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

> VIKTORIJA

Man pilna maja ar drebem,bet neviens diemzel nenem preti.Ne par naudu ne par brivu.Un diemzel par brivu vairs neko nedodu jo ir rugta pieredze kad manis atdotas mantas seit pardeva,tad labak izmetu ara neka kadam vel ko par brivu atdodu.Mana uzticiba cilvekiem diemzel ir zudusi.

nu ja neņem ne pa velti, ne pa naudu, tad iespējams ir vienkārši jāmet ārā. 

nu un, ka pārdeva? ja jau atdevi, tātad nebija vajadzīgas. būtu priecājusies, ka kāda novērtēja to naudā un izdevās pārdot, jo acīmredzot lietai tomēr bija kaut kāda vērtība ko Tu pati nespēji saskatīt, bet citi gan. tad jau būtu jāapvainojas un jāuzmet lūpa par to, ka citrezi te var NOPIRKT loterijā LAIMĒTUS ielūgumus uz koncertiem un izrādēm un tamlīdzīgiem pasākumiem, jo to iegūšanai jau ari nav ieguldīta nauda, bet vienkārši paveicies.

vienkarsi ir starpiba KURS ieliek, KA nofotografe vai KADAS pasacinas sastasta par preci. 

nu tas, ka ir svarīgs sludinājuma vizuālais tēls es piekrītu, bet te daudzām ir redzēti tādi piedāvājumi, ka pat fotošops nelīdzētu tādas mantas pārdot :D

> Ieva

> VIKTORIJA

Seit daudzi skatas uz brendu apgerbiem un samet lietotu brenda drebi par lielu summu,bet man nav nekas looooti dargs,es ari protams nepirktu bikses no rigas lai ari cik letas vinas butu un labas,jo tas ir attalums.Riga ir liela pilseta un tadel tur aktivitate ir lielaka.Laikam jau nav tada nabadziba valsti ka to grib paradit.Ja kadai vajadzes nopirks,man netrauce lai stav.Vienmer atradisies kads cilveks kas izgazis savu negativismu un uzspiestus komentarus

tās, kas meklē brendus, tos arī atrod un nopērk. lielākā daļa meklē vienkārši foršas drēbes par pieņemamām cenām. es arī nezinu nevienu, kas brauktu speciāli pēc biksēm uz rīgu, tas būtu vairāk kā stulbi, ja ir pieejamas sūtīšanas iespējas :D  kāds vispār sakars ar rīgu un aktivitāti? tas, ka no tevis neko nepērk, nenozīmē, ka visi ir miljonāri. :D es neizgāžu savu negatīvismu, es cenšos saprast domu gājienu. 

manuprat par pieejamam cenam - saubos.:D vienreiz intreses pec uzliku kurpem cenu 20 eur... otra profila pa 5 eur. lielaka atsauksme bija profila pa 20 eur, nevis pa 5 eur :) Taka cilveki doma - dargs labs, lets - atvainojos, bet suds. 

> VIKTORIJA

Kadel Tu doma kad no manis neko neperk?Vienkarsi man lielaka dala ir sievietem gados nevis jaunam meitenem

Laikam ir sanacis parpratums un manis rakstitais nav pareizi saprasts....ne jau es esmu apvainojusies,bet pirceja,ka neesmu ar mieru pievest klat svarcinus un merit...un kur tad tas negativisms? Taisni otradi-es visadi centos "nakt pretim" vinai,piedavaju,ka dels,braucot uz Valmieru,var aizvest,lai man nav speciali del svarkiem jaskrien.

> Līga

> Janeta

Jā,es laikam šo arī līdz galam nekad nesapratīšu. Ik pa laikam sanāk lasīt vēstules,kur rakstīts ''čau,atved man uz Ķekavu to un šito,jo man ir bērns mājās''. Īsti nekad neesmu salikusi to,kā tas kaut ko ietekmē un kādēļ man būtu jābrauc uz citu pilsētu?

Tad,kad sanāk pa ceļam vai ap rajonu,aizvedu,bet nesaprotu tās dāmas,kuras nespēj pakustēt pat pāris metrus,neņemot vērā to,cik jau ļoti otrs nāk pretī. Tas ir ļoti,ļoti cūcigi un atrunas par bērnu ir smieklīgas. Kādēļ ir citas,kurām ir pat vairāki un viņām dzīve nav apstājusies?

Man ir berns 2 menesi un tiesi preteji, pircejas nereti taisni doma, ka dzive ir apstajusies un man jasez 24/7 majas un jagaida kad karaliene ieradisies Smejošs tiesa man profila noradits,ka tiksanas vairak iespejama mana rajona, bet es vienmer censos piedavat kadu papildiespeju piemeram nedelas nogali kad varu izskriet kur vajag viena pati vai vakaru kad virs atnak no darba. kaut vai tepat rajona iziet preti lai nav javandas pa dzivojamo maju dzungliem nabaga cilvekam. un pat tad nav labi dazai labai. un ja saku ka man plani ta bezmaz tiek tulkota ka nevelesanas pardot, jo redz brauks tiesi tagad uz lidzenas vietas un tas ir kas neiedomajams ka neesmu majas Smejošs lai gan dzivoju tagad pa majam es neesmu tik izmisusi vai garlaikota lai plestos pusu, nevajag nevajag, bus kas vares atrast laiku un saskanot to ar manejo.

Tu esi super! Redz,citas vienkārši ir sabojājušas laikam to lielo kopskatu un tādas kā Tu,kuras kaut ko dara cieš no tām,kuras nav spējīgas uz neko. Man atkal pircējas visai bieži cenšas ieskaidrot,ka nedrīkst iziet pat pa savām dzīvokļa/mājas durvīm ārā,jo ir bērns un kā es uzdrīkstoties nesaprast to. :D Protams,citreiz ir situācijas,kad citādāk nevar un neveiksmīgs taimings notiek,bet visbiežāk to izmanto par attaisnojumu,nekā nedarīšanai. Kad pastāstīju draudzenei,kurai ir dvīņi ,kuriem ir tikai pāris mēnesīši,viņa nesaprot šīs sievietes,kas izmanto šo kā ieganstu,lai neko nedarītu un viss tiktu pienests burtiski līdz viņas skapim. 

Paldies tām dāmām,kuras ir lieliskas un prot sevi parādīt kā spējīgas,stipras sievietes!

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

> VIKTORIJA

manuprat par pieejamam cenam - saubos.:D vienreiz intreses pec uzliku kurpem cenu 20 eur... otra profila pa 5 eur. lielaka atsauksme bija profila pa 20 eur, nevis pa 5 eur :) Taka cilveki doma - dargs labs, lets - atvainojos, bet suds. 

tas, ka cilvēki mantas izvēlas dažādi, tas ir skaidrs, bet man neviens neieskaidros, ka lielākā daļa šeit sastopamo pircēju grib atstāt lielus ciparus, jo to tik pat labi var izdarīt arī parastā veikalā. man pēdējie 2 veiksmīgākie pirkumi ir tieši 5 un 2 eiro apmērā - abas lietas izskatās kā no veikala plaukta.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

> VIKTORIJA

Ja,tiesi ta,es ari to esmu noverojusi,jo ,lai vai cik jocigi tas nebutu,visdargakas drebes atri nopirka,bet ka uzliku cenas no 1 euro,ta neperk...jo laikam doma,ka braku drebes,kaut ta nebut nav,vienkarsi gribas atrak skapi atbrivot.

Cilveki ir dazadi,necensos kadam ko  ,,iesmeret,, nelaidisu cenu ne zeme jo ir ta zema,ne augsa jo ne visi var atlauties.Lai ari par cik lielu summu vienu un to pasu preci nenopirksi tapat vina saplisis novazasies izmazgasies krasa vai nonesasies,tad kadel par vinu uzlikt milzigu summu?Milas meitenes cienisim viena otra laiku un personibu ka tadu un pasaule klus gaisaka.Launais rada launumu.Aci miedzošs

21 - 30 no 32