FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lētā krievu kosmētika

Sveikas,

Kā jums patīk krievu ražojumu kosmētika - Čistaja Linija, Čornij Žemčug, Baikal, Eveline? Esmu lietojusi, nevaru sūdzēties un cena ļoti laba :D

Kāda jums pieredze un attieksme pret šiem cenas ziņā lētajiem produktiem?

06.06.2013 21:51

Sveika,чистая линия starpcitu ir ļoti laba firma pašai no viņas ir kosmētikas noņēmējs.

Черная жемчужина man ir dienas krēms,arī ļoti labs.

Principa atbalstu krievu kosmetiku :)) Arī patīk šampūni,kondicionieri utt krievu ražojumi :)

Čistaja Linija - kadreiz ir loti labi produkti :)

Bet cena = kvalitate . Ko vel teikt....

06.06.2013 23:37

Evelin ir labi krēmi ķermenim - pret celulītu sildošait un citi! Šobrīd nopirku kājām no Čornij Žemčug kaut ko ar zīda proteīniem, nu ļoti patīk - smarža neuzkrītoša ka dažam labam no dārgā gala un  vēl konsistence patīk, jo smērēt vasarā kaut ko biezu un taukainu galīgi negribās :)

07.06.2013 00:43

pret celulitu efektivi ir dzert daudz skidruma(udens) un sportot..papildus var maseties un smereties.. un vel t.s medus masazhas jeb ieplikesanas:d real labs un sapigs bet efektiivs:)

katra zinja krievu razojumi vairak simpatize..pec pagatnes pieredzes..jo nu es tikai dabigo s produktus lietoju kermena un matu kopsana.. piem matus var mazgat sajaucot olas dzeltenumu ar saberztu rupjmaizi(daudzums atkarigs no matu garuma)..padargi bet toties efekts super..

07.06.2013 12:16

Vienīgais, ko vairāk nelietoju ir  Čistaja Linija  šampūns, kad vienreiz pusslima mazgāju matus un no tā smaržas gandrīz apvēmos :D Tā nu tā smarža atgādina nepatīkamas sajūtas un vairs nepērku ;)

08.06.2013 19:42

Patīk, no Baikal gan neesmu neko lietojusi, kādas atsauksmes?

08.06.2013 20:40

Čistaja Linija ir tiešam laba produkcija, bet atkal skatoties pēc kada rezultata pircejs tiecas. Ne vienmēr lēts ir slikts un dargs ir labs- katra cenu plauktiņa ir savs labums un vilšanas.

Šobrid lietoju krievu ražojuma šampūnu ar šķidra zīda piejaukumu- matiem patīk un tie acīmredzami ir kļuvuši labaki.

08.06.2013 20:41

No Baikal lietoju sejas mazgašanas putas- ļoti labi attīra adu no kosmētikas parpalikumiem. Iesaku.

08.06.2013 20:44

Neiesaku Eveline pieniņu kosmētikas noņemšanai (trīs viena, vai kkas tamlīdzīgs) liela iepakojuma ar pumpīti. Slikti attīra un adai arī nepatīk- kodīgs :( izmēģinaju un izmetu.

09.06.2013 19:24

Tas Evelin pieniņš laikam kā kurai ādai - man nesen tieši beidzas, ilgi lietoju un nekādu problēmu nebija. Patika, ka pumpītis ir. Ērti!

1 - 10 no 33