FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lētā krievu kosmētika

Sveikas,

Kā jums patīk krievu ražojumu kosmētika - Čistaja Linija, Čornij Žemčug, Baikal, Eveline? Esmu lietojusi, nevaru sūdzēties un cena ļoti laba :D

Kāda jums pieredze un attieksme pret šiem cenas ziņā lētajiem produktiem?

11.01.2015 18:25

Nopirku šo "Zeļonaja Apteka" Krēms acu plakstiņiem "Pret tūsku un maisiņiem zem acīm", sajūtas labas, ņemot vērā, ka mēdz būt alerģiskas reakcijas un apsārtumi, savilkta āda no citiem krēmiem

Kādi ir jūsu jaunākie pirkumi no šiem ražotājiem?

11.01.2015 18:30

Ne velti saka ka tieši krievu kosmētika mūsu ādas tipiem ir vispiemērotākā!

11.01.2015 18:49

https://intensa.pro/raksts/vai-dargaka-kosmetika-ir-labaka-kosmetika/

Patīk Siberikas veikali. Tās visas lietas ar dozatoriem ir foršas, jo ilgāks derīguma termiņš un vieglāka lietošana. Neesmu saskārusies ar alerģiskiem produktiem.

11.01.2015 18:51

Labots 11.01.2015 18:54

• Šie matu kopšanas līdzekļi ir lēti un ļoti labi palīdz. Jūtu uzreiz dabīgumu matos, nevis ķīmiju. 

• Un ir vēl šampūns Domašnij doktor un balzams, iepakojumiem ir sarkana + zīme virsū, slavēju viņus, bet no šīs pašas līnijas biju vīlusies šaja līdzeklī , laikam vienkarši lietot nemacēju un mati vairak taukojas, palika tadi -nekadi - 

11.01.2015 18:53

Nopirku ta sklavēto siberika balzamu un biju diez gan vīlusies, nebija nemaz tik labs ka visi saka, laikam manam matu tipam neder + dargs arī, ņemot vēra, ka labakus līdzekļus var nopirkt lētak. 

11.01.2015 19:01

> MAINOS !!! un ari PARDODU :)

Čistaja Linija - kadreiz ir loti labi produkti :)

Bet cena = kvalitate . Ko vel teikt....

Nepiekritu cena - kvalitate. 

Esmu daudzreiz vilusies dargaja kosmetika - maz pigmenteta,maza noturiba utt.  Atbalstu labak letos produktus (protams gluzi tonalais pa 1eiro nebus labs,bet sakot no 5-10eiro parasti ir ok). 

P.s. patik krievu matu kopsanas produkti,laigan tos vairs nelietoju tik biezi,bet ir loti labas lietas.  No sampuniem n balzamiem,ko Koralina ieteica(augsejais 'pirtina') palidzeja loti sabojatus matus parverst pa diezgan labiem matiem,saubos vai citi produkti palidzetu...:) 

11.01.2015 19:34

Eveline ir super.  Kad Peterburgaa labaraatorija veica saliidzinaashanu,Eveline kreema sastaavs bija tieshi taads ,kaa Christian Dior kremiem. 

Vienmeer lietoju Eveline mitrinosho kreemu un nesamajniitu laj kaut 100 eur maksaa.Par burcinju paarsvaraa maksaa tie kas dargos kremus peerk:))

11.01.2015 19:35

Es lietoju tikai krievu kosmetiku,un esmu apmierinata ar kvalitati un cenu,toniku un pieninju lietoju Krasnaja linija,matiem visadas maskas labas ir,un tushas labas Baltkrievu perku un lupukrasas

11.01.2015 19:38

kosmētiku lietoju ļoti maz, lai neteiktu, ka nelietoju to gandrīz necik :D

bet es arī dodu priekšroku dažādiem ādas un matu kopšanas līdzekļiem no krievzemes puses vai arī mūsu pašu dzintara ražoto. ne tikai cenas dēļ, bet arī kvalitātes, jo nopērkot ko dārgu, bieži esmu iegrābusies tā, ka mācība labam laikam.

11.01.2015 19:41

Labots 11.01.2015 19:41

Man patīk, bet ne visa produkcija.

Siberika un Eveline gan neiet pie sirds, bet pārējās, kā Viteks, Agafija, Čistaja linija utt. ir OK, bet baigi neaizraujos.

Tas atkarīgs no ādas, matu vai ķermeņa tipa.

11 - 20 no 33