FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lētā krievu kosmētika

Sveikas,

Kā jums patīk krievu ražojumu kosmētika - Čistaja Linija, Čornij Žemčug, Baikal, Eveline? Esmu lietojusi, nevaru sūdzēties un cena ļoti laba :D

Kāda jums pieredze un attieksme pret šiem cenas ziņā lētajiem produktiem?

11.01.2015 19:53

Labots 11.01.2015 19:59

No krievu lietoju - Siberica, bet vienu konkrētu šampūnu, un no Eveline micelāro ūdeni, esmu lietojusi arī Art Visage acu ēnas (labākas nekā Chanel gan noturības , gan pigmentācijas ziņā), un mēģināts arī tonālais no Art visage, ja tonis man derēu par kvalitāti sūdzeties arī nevarētu. Secinajums : lietoju atsevišķus produktus un ar kvalitāti esmu apmierināta (par cenu nemaz nerunājot - kaut gan tas Siberica šampūns maksa pie 9 eur un ēnas no Art Visage viens 3 gr iepakojums maksā ap 5 eur).

AK ES, aizmārša, aizmirsu savus mīļākos produktus pieminēt - vienreizējās ķermeņa maskas un matu maskas- ĻOTI patīk, īpaši,  cukura skrubis, attīrošās ķermeņa maskas, kā no SPA pēc tam jūtos, ja pareizi lieto:)

11.01.2015 20:40

Nelietoju, nepatīk. Tad jau labārk pērku mūsu pašu Dzintaru...

Meitenes, kur jūs pērkat šos Krievijas firmu produktus? Drogās?

11.01.2015 21:37

Ai, kā reiz pirms pāris dienām nopirku mango matu balzamu no Planeta Organica-un esmu patiesā sajūsmā-mani mati jūtās patiesi labi pēc tā lietošanas, lai gan ieziežot pat likās tāds paplāns:)))

http://planetaorganica.ru/

Čornij žemčug arī nekad nav pievīlis:)

Bet ar Sibericu, nu...nezinu, laikam nav trāpījies labais kumosiņš:)

> madža (tiešām lēti!)

Meitenes, kur jūs pērkat šos Krievijas firmu produktus? Drogās?

eveline ir redzeta drogas,zinu,ka vel maxima xxx bija vienu laiku. Parejos produktus esmu redzejusi siberika veikalos vai ari mazajos viekalinos riga, vai tani pasa tirgu noteikti atradisi visus sos produktus.:) 

11.01.2015 22:02

Ja nekludos tad veikalu sauc-sibirika vai kaut ka ta :) ljoti labas precites no krievijas:)

ir ari patstavigas atlaides untt.

12.01.2015 13:45

Labs šampūns bez SLS, netauko ātri un neveido blaugznas

12.01.2015 14:02

krievu razotajas preces nav visa ta baisma kimija kas plasi pazistamajos zomolos,zobupastas tikai krievu razotas perku,Valmiera Valrek veikala ar var dabut.Ļoti laba produkcija,ari baltkrievu atbalstu,musu Madaru par dargu.

12.01.2015 14:06

Mani atklājumi no chistaja linija - antipersperants ar alvandu,ideāls!!!!!!!!! Arī patīk promedent zobu pasta,ļoti laba, ka arī šampūns babushkina apteka,ir ļoti labs un patīkams matiem,tiešām var just,ka kkas dabīgs,nevis ķīmija.

12.01.2015 14:09

Es bieži lietou no Siberikas šampūnus,esmu apmierināta :)

21 - 30 no 33