FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Neizpratnē par breketēm.

Sveikas! SmaidīgsAci miedzošs

Pēc divām nedēļām man liks breketes,bet vēljoprojām neesmu izlēmusi,kuras būtu labākas-keramiskās vai metāla? Gribētos jau itkā keramiskās,lai tik ļoti acīs nekrīt... Varbūt varat dalīties ar savu pieredzi? 

20 Atbildes

Vai kaadai bija pieredze ar breketēm no iekšpuses?

> mujerperfecta

o,beidzot cenu kads pasaka,citadi interesejos dr.lv kur meitenes apsprieda,un bija tik gudraska katram cita cena,nu protams cik katram daudz vajag,bet aptuveni tagad zinu kada summa jakraj.Paldies.

Nu man māsas bērnam prasa 1500 eiro, ja nemaldos tad  Arkāde dental. Uz abām zobu rindām varētu būt cena.

Nu jā,man šī cena ir uz vienu,augšējo rindu...

Labots 12.03.2015 12:56

> mujerperfecta

Nu,tas jaa,ka atskiras kura pilseta,mes Valmiera,bet mums vel laiks krat naudinu,man berninam izskatas ka vajadzes,zobarsts gan vel teica ka viss varot izlidzinaties,bet izskatoties,ka var ari but vajadziba.Paldies.

Breketes nav lēts prieks. Lētākas ir kapītes, ja nav nopietna problēma, tad pietiek ar tām. Man meitai vajag gan augšai, gan apakšai, jo ir nepareizs sakodiens. Cenas abiem žokļiem ir aptuveni no 700 eiro un uz augšu. Plus vēl ortodonta vizīte, zobu rentgens un ik pa laikam jāparādās, la pievilktu stingrāk breketes, un tik maksā par katru reizi. Summiņa kopā sanāk iespaidīga.Raudulīgais 

Sveika. Ja Tev ir svarīgi, lai tik ļoti acīs nelec breketes, tad liec keramiskās, man pašai ir keramiskās un neko nenožēloju, jūtos tā it kā nemaz nebūtu viņas, varu brīvi smaidīt. Un nevaru teikt, ka izskatās šausmīgi, šausmīgāk būtu metāla, tad uzreiz kā atver muti, skatieni pievēršas zobiem.

Meitai bija platīte no iekšpuses, tiešī tāpēc, lai neredz no ārpuses neko, visu iztaisnoja un neko nevarēja redzēt

> sanitama

Meitai bija platīte no iekšpuses, tiešī tāpēc, lai neredz no ārpuses neko, visu iztaisnoja un neko nevarēja redzēt

SVEIKA,kadas izmaksas apmeram tai platitei?no kada materiala? un kada vecuma berns///

Un kā ir ar krāsošanos šīm keramiskajām? > Agnese

Sveika. Ja Tev ir svarīgi, lai tik ļoti acīs nelec breketes, tad liec keramiskās, man pašai ir keramiskās un neko nenožēloju, jūtos tā it kā nemaz nebūtu viņas, varu brīvi smaidīt. Un nevaru teikt, ka izskatās šausmīgi, šausmīgāk būtu metāla, tad uzreiz kā atver muti, skatieni pievēršas zobiem.

Es zinu to,ka keramiskās mēdz ātrāk plīst nost.. :( Turpretim parastās turas kārtīgi! :)

> Sigita Freiberga

Un kā ir ar krāsošanos šīm keramiskajām? > Agnese

Sveika. Ja Tev ir svarīgi, lai tik ļoti acīs nelec breketes, tad liec keramiskās, man pašai ir keramiskās un neko nenožēloju, jūtos tā it kā nemaz nebūtu viņas, varu brīvi smaidīt. Un nevaru teikt, ka izskatās šausmīgi, šausmīgāk būtu metāla, tad uzreiz kā atver muti, skatieni pievēršas zobie

Pēc ikmēneša vizītes, pēc kāda laika, ja ir baltās gumijas, tad tās iekrāsojas no pārtikas, dzērieniem, bet, ja caurspīdīgās gumijas uzliek, tad ir labi, tās man pašai vislabāk patīk. 

11 - 20 no 20