FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ikdienas frizūras

Sveikas,meitenes vēlejos uzsākt diskusiju par matu frizūrām. Piemēram,kādas Jūs ikdienā taisat,kādas citos apstākļos utt. Metam bildītes:)

24.08.2013 21:32

25.08.2013 10:50

ikdienā šādi:

brīvdienās

25.08.2013 11:39

Ikdienā parasti messy bun

Uz kādiem pasākumiem, arī dažreiz ikdienā ballerina bun(bet tas ar copju virtuli) 

03.09.2013 16:09

ikdienā nēsāku vai nu astē, izlastus vai ar matu lentu>>

03.09.2013 16:15

Šobrīd man ir problēma ar izdomu frizūru ziņa, jo garo matu vieta man ir mati mazliet pari plecam. Izlaisti vai astē, bet man tas nepatīk. Agrak veidoju gan frančus, gan citus brīnumus.

Ar matu virtuli nemaku rīkoties un pat nezinu vai mans matu garums atļauj šadu frizūru. 

*veicu testu ar zeķi, bet nekas labs tur nesanaca :D

03.09.2013 16:52

ddace

Man ar īsiem matiem ir šī pati problēma. Brīžiem pat grūti viņus dabūt taadaa veidaa, kaa sirds kaaro. Kaada kaut ko var ieteikt šim risinaajumam? Smaidīgs

03.09.2013 16:58

Man nati ir nedaudz pāri pleciem,nav ne par garu,ne par īsu :)

Kad skinkums kautko darīt ar viņiem,tad taisnoju vai ņemu augstā copē (kā bantītē)

Bet visbiežāk lokoju matus ar taisnotāju,man ļoti patīk un neaizņem nemaz tik daudz laika kā liekas :)

31.05.2014 20:21

kā viņus smuki sabāž tajā lentē?

31.05.2014 21:09

Pašai mati pa-gari, neliels gabaliņš pāri pleciem "pateicoties" frizierei.

Ikdienā staigāju ar vaļējiem matiem, kad karsti vienkārši uztaisu mezglu, kā bildē, tikai izvelku matus tam 'tunelim' cauri un tā man bez problēmām turās gandrfīz visu dienu bez nekādām gumijām:

Kad netīri mati taisu šāki tik ar gumiju aizmugurē un smuku sprādzīti uz gumijas:

Vai šādi ar kādu smuku auduma puķi 'uzsēdinātu' uz tā veidojuma:

Un ar 'zobu' sprādzi sacelt aizmugurē šādi, atstājot priekšā dažas šķipsnas sejas salidināšanai:

Un pa retam mēdzu uztaisīt 'heatless curls'. Turās ilgāk kā loksķeru veidotās un veselīgākas matiem, bet lokšķēres arī ik pa laikam padarbinu :)

Kādu dienu gribu izmēgināt šo, bet tur man vajag palīdzību aizmugurē, lai arī veidojums ir elementārs:

Neko īpašu ar matiem nedaru, lai arī garums atļauj - slinkums čakarēties :D

1 - 9 no 9