man vienigajai ta?Par skapja naudinam

Hey! 

Man tads nesmukums sanacis. Mana no macina pazudusas pedejas 2 naudinas (neko neesmu pirkusi tagad, jo viss vel sodien bija,ko vajadeja...). Tagad skatos mana maksas tema radas,ka beidzas sodienai, bet vina vel darbojas.Laigan neesmu pirkusi vairak naudinas. Pat intreses pec pacelo tikko,lai secinatu,ka nav kads gluks. Kada jums pieredze? Naudinas atgriez,ja paskaidro situaciju ? 

0 0

11.03.2015 22:29

Ha man ar tas pats tiko parbaudiju macinu un man ar nav 2 naudinas, neko nesaprotu..............ka ta?

0 0

11.03.2015 22:38

Es sodien pasutiju naudinu,man gan atlikums vel ir.

0 0

11.03.2015 22:41

Labots 11.03.2015 22:41

Man arī nejauši reiz sanāca pagarināt tēmu, pietam par 2 piegājieniem. Neveiksmīgi tā poga novietota, ja daudzām tā sanāk... tas bija no telefona, kur viss tāpat miniatūrā un pēc tam tik sapratu, kas par lietu.

0 0

11.03.2015 22:42

> Minkapinka

Man arī nejaušui reiz sanāca pagarināt tēmu, pietam par 2 piegājieniem. Neveiksmīgi tā poga novietota, ja daudzām tā sanāk... tas bija no telefona, kur viss tāpat miniatūrā un pēc tam tik sapratu, kas par lietu.

bet tad tev ari termins attiecigi pagarinajas vai ne? a man ne ka ir ta ir uz 2 nedelam, bet nauda panemta ka par 4 ............

0 0

divaini ir tas,ka man rada,ka ir pagarinats ~ taja pasa,laika,kad temai butu jabeidzas... Ok. bus vien jalieto ta tema. cereju pataupit velakam... Raudulīgais

0 0

11.03.2015 22:48

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

divaini ir tas,ka man rada,ka ir pagarinats ~ taja pasa,laika,kad temai butu jabeidzas... Ok. bus vien jalieto ta tema. cereju pataupit velakam... Raudulīgais

Nu tad varbut nospiedi netisam ? ja divaini  gan..

0 0

1 - 6 no 6