FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jūsu viedoklis

Sveikas!

Gribētu uzklausīt citu meiteņu viedokli. Situācija tāda- Nopirku no meitenes preci, ko jāsūta ar Pasta staciju. Tā kā viens kods man jau bija, jautāju meitenei,vai ir ar mieru,ka nosūtu viņai kodu,nevis naudu par sūtīšanas izdevumiem. Vienojāmies,ka ir ar mieru. Tagad ziņo,ka prece ir izsūtīta, bet kodu gan automāts nav prasījis ievadīt,tāpēc samaksājusi. 

Kā jūs rīkotos šajā situācijā? Man negribās skaitīt vēl +2Euro, ja esmu jau kodu nosūtījusi, vienmēr pastāv risks,ka kods tomēr ir ticis izmantots,šim vai citam sūtījumam.

6 Atbildes

Jāpiebilst,ka par meiteni atsauksmju nav.

Izklausās pēc tā,ka ne jau automāts nav kodu prasījis,bet viņa nav vēlējusies kodu vadīt. 

Pakomātā ir jāizvēlas ievadīt kodu vai maksāt ar karti . Tad sanāk ,ka tā ir meitenes klūda ,ka ne to izdarījusi .

1) vari vienoties ,ka to kodu tad lai viņa izmanto citam sūtījumam;

2) vari samaksāt viņai par sūtīšanu , bet kodu pati izmantot,cerot ,ka šī meitene būs godīga un to neizmantos pirms Tevis.

Es tieši tā arī domāju-viņa izpārdod daudz jaunu, lētu lietu un nedzīvo Rīgā,noteiktivarēs izmantot to kodu citā reizē. 

Ok, tagad viņa esot sapratusi,ka nosūtījusi OMNIVA nevis Pasta stacijā :D    Nu vairs nejūtos parādā nevinam :D

> Mia (arī mainos!)

Ok, tagad viņa esot sapratusi,ka nosūtījusi OMNIVA nevis Pasta stacijā :D    Nu vairs nejūtos parādā nevinam :D

Smejošs Jauki

Labi,ka viss noskaidrojās Smaidīgs

1 - 6 no 6