Es kaut ko nesaprotu!!!!

Seit tagad var tirgoties ari kaut kadi veikali, utt???? Mājas lapas nosaukums ir Atver skapi, nevis Lētas preces no Ķīnas, utt...

Piem:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=32527 

12 Atbildes

Jā, šeit ir veikali, un arī Tevis norādītājam taču ir veikala statuss.

Šis lietotājs par to maksā, redzi rozā koferīti? Ja redzi vēl kādu šādu veikalu, bez preces zīmītes, ziņo linku administrācijai.

Labots 12.03.2015 16:06

Varēt jau var, te pat ir sadaļa VEIKALI. Vienīgi konkrētajam man patīk profila informācijā pēdējie 2 teikumi.Smejošs Dēļ tiem vien es neko no šiem negribētu pirkt, sak,par kvalitāti neatbildam.Aci miedzošs

Nu skaidrs! Man gan šķiet tas nav pareizi!

Manuprat ir ok,jo veikala status ja nemaldos izmaksa ap 20€ menesi. Bet portals savadak jau isti nepelna. Diezvai meitenes butu apmierinatas,ja seit saktu no katras menesi iekaset pa paris vai pardesmit eiro. ;) 

Bet atdzistu neko nepirkstu. Jo jagaida un nedod garantiju. Pate varu pasutit +bus garantija,varesu atgriest,ja nepatik. 

> Ineta Levinoka

Varēt jau var, te pat ir sadaļa VEIKALI. Vienīgi konkrētajam man patīk profila informācijā pēdējie 2 teikumi.Smejošs Dēļ tiem vien es neko no šiem negribētu pirkt, sak,par kvalitāti neatbildam.Aci miedzošs

Labots: šodien, 16:06

++++++++++ tie pedejie 2 teikumi vienkarši spridzina.Izlasiju un sapratu ar tadu attieksmi-pie tada pardeveja neiepirkšos!!!!!!!

> Ineta Levinoka

Labots: šodien, 16:06

+

Tur bagātnieki var iepirkties un likt likmes par to vai atnāks tāds kā bildē vai nē :D šausmas.. 

veikalu statusa iegūšana šeit jau ir kādus 2 gadus

ta tas ir ,,un tas is ir  iespejams ,,vari sevi registret ka vairumtirgotajs 

1 - 10 no 12